Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • virx747
    Grinder
    • Nov 2008
    • 751

    #1756
    Re: Leits - elu on lill

    Kes ütles, et Starsis fishe pole?

    Comment

    • hotcocacola
      HTCCACLA
      • Oct 2008
      • 14473

      #1757
      Re: Leits - elu on lill

      seda kyll, aga ehk aitab toa vahetus.....kasvõi perioodiline vahetus...ala mingi kuu-2 oled mujal

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #1758
        Re: Leits - elu on lill

        Algselt postitas hotcocacola
        seda kyll, aga ehk aitab toa vahetus.....kasvõi perioodiline vahetus...ala mingi kuu-2 oled mujal
        Milleks liikuda mujale?

        Algselt postitas leits

        Comment

        • hotcocacola
          HTCCACLA
          • Oct 2008
          • 14473

          #1759
          Re: Leits - elu on lill

          õige ;D
          mul läx meelest

          leits, eelmine kuu ka tiltis suht mitu korda, aga siis kui kuugraphi näitas olid mul silmad suured :o :o

          Comment

          • leits
            Hundinui
            • Apr 2009
            • 9562

            #1760
            Re: Leits - elu on lill

            STARS ütle mulle palun, kui kaua ma seda nl50 downswingi pean veel taluma`?

            PokerStars No-Limit Hold'em, $0.50 BB (8 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

            Button ($84.50)
            SB ($40.65)
            BB ($50)
            UTG ($57.60)
            UTG+1 ($32.50)
            MP1 ($78.05)
            Hero (MP2) ($50)
            CO ($50)

            Preflop: Hero is MP2 with 7, 7
            1 fold, UTG+1 calls $0.50, MP1 calls $0.50, Hero bets $3, 3 folds, BB calls $2.50, UTG+1 calls $2.50, MP1 calls $2.50

            Flop: ($12.25) 6, 7, 5 (4 players)
            BB checks, UTG+1 checks, MP1 bets $2, Hero raises to $12, 1 fold, UTG+1 calls $12, 1 fold

            Turn: ($38.25) A (2 players)
            UTG+1 checks, Hero bets $18, UTG+1 calls $17.50 (All-In)

            River: ($73.25) 8 (2 players, 1 all-in)

            Total pot: $73.25 | Rake: $3

            Results:
            UTG+1 had 7, 4 (straight, eight high).
            Hero mucked 7, 7 (three of a kind, sevens).
            Outcome: UTG+1 won $70.25



            ja järgmine k2si .. pof panen 4bet AK .. A64 flop ... ja obv paneme nuppe ja fishil 66ä'ed ... no mida vittu, klus on loogika?

            Comment

            • leits
              Hundinui
              • Apr 2009
              • 9562

              #1761
              Re: Leits - elu on lill

              http://www.pokerhand.org/?4588955 ma olen stars veel v2he biite saanud, palun paneme mingi 60k kätt veel ... -750$ NL50

              veel biite...palkun veel stars .. ma ju liiga v2he veel neid saanud


              PokerStars No-Limit Hold'em, $0.50 BB (7 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

              Button ($74.40)
              SB ($30.70)
              BB ($66.90)
              UTG ($50.25)
              MP1 ($62.05)
              Hero (MP2) ($72.55)
              CO ($25)

              Preflop: Hero is MP2 with A, A
              2 folds, Hero bets $2.50, CO (poster) raises to $4.50, 3 folds, Hero raises to $14, CO (poster) calls $9.50

              Flop: ($28.75) 7, J, K (2 players)
              Hero bets $11, CO calls $11 (All-In)

              Turn: ($50.75) 4 (2 players, 1 all-in)

              River: ($50.75) 6 (2 players, 1 all-in)

              Total pot: $50.75 | Rake: $2.45

              Results:
              Hero had A, A (one pair, Aces).
              CO had 6, 6 (three of a kind, sixes).
              Outcome: CO won $48.30

              Comment

              • leits
                Hundinui
                • Apr 2009
                • 9562

                #1762
                Re: Leits - elu on lill

                Tere tulemast tagasi NL25 ..





                Ja selge on see, et nl50's ei mängi ma rohkem ühtegi kätt .. see limiit jääb vahele .. mul pohhui, rääkige mis tahate, aga mul ei ole lakboxi selle limiidi biitimiseks ... sittuge verd v2rdja kari

                õ
                aga s2ilitame positiivsust .. mingi hiina vana sõna on ju, et igas halvas asjas on midagi head ::D:D:D:D:D


                Comment

                • taipupole
                  Lõpuboss
                  • Oct 2008
                  • 2181

                  #1763
                  Re: Leits - elu on lill

                  Lifetime NL50?

                  Comment

                  • leits
                    Hundinui
                    • Apr 2009
                    • 9562

                    #1764
                    Re: Leits - elu on lill

                    Eee .. lifetime? Ma olengi vist 3x üritanud nl50 m2ngida .. kõik esmesed shotid on alanud 5bi plussiga ja siis kõik korrad koll koll koll alla ...

                    Aga täna teen 12h järjest sessi starsis nl25 ... peale seda otsustan kas teen 100k beti v ei :)

                    Obv NL25 siis .. 700vpp'd ja 300$ ka lahti, nii et peab meeldima


                    e: jätkame nl25 doomswitchiga .. 1k kött ja -6bi .. must like it .. kani palju kipub neid switche olema .. ..

                    Comment

                    • virx747
                      Grinder
                      • Nov 2008
                      • 751

                      #1765
                      Re: Leits - elu on lill

                      Tüüpiline PokerStarsi kõrgemasse limiiti minek. Selles ei ole midagi imelikku, see on seal standard. Kas keegi oskaks õelda, mis võtmega seda lahti saab?
                      Pole hullu, mõne aja pärast on Sul isu proovida tagasi, see on kindel.

                      Comment

                      • EGERT
                        Vana Tegija
                        • Mar 2009
                        • 1042

                        #1766
                        Re: Leits - elu on lill

                        Algselt postitas virx747
                        Kas keegi oskaks õelda, mis võtmega seda lahti saab?
                        Dunno kas see just standardleak on, aga enamasti muudetakse oma mängustiili limiiti vahetades. Kas siis teadlikult või alateadlikult. Mingid psühholoogilised nõksud on sees, olgu need siis kas rahaline mõtlemine, rohkem respekti andmine, ise nitistumine või kõik kokku.

                        Üldiselt on lahendus see, et ei tohi oma mängustiili muuta, aga kuna see ei olegi alati teadlik, siis lahti saabki sellega, et end limiidiga ära harjutada. See tingib enamasti ka väikese swingi - no problemo :)

                        Comment

                        • leits
                          Hundinui
                          • Apr 2009
                          • 9562

                          #1767
                          Re: Leits - elu on lill

                          75k gualt AQ vs AJ v2lja

                          ja viimaselt 27$ extremelt QQ vs AQ out ..

                          viimased 6 turkamenti 3 oudisele h2vinud siis

                          naiss doomswitch kyll .. 300$ bonuss tuleb täna lahti, aga lohutab v2he .. tyra nii tilti ajavad need turkamendid ehk flipamendid..kuldse lakboxiga vennad on seal imo koos .. skill = 0

                          Comment

                          • ESTPatrick
                            Olümpsi Mägi Aivar
                            • Nov 2008
                            • 5572

                            #1768
                            Re: Leits - elu on lill

                            nii sita lehega lähedki allinn vä?

                            Comment

                            • leits
                              Hundinui
                              • Apr 2009
                              • 9562

                              #1769
                              Re: Leits - elu on lill

                              katsu olla :)

                              Comment

                              • leits
                                Hundinui
                                • Apr 2009
                                • 9562

                                #1770
                                Re: Leits - elu on lill

                                Kandsin betfairist 130€ välja .. mingi 50€ kasum seal ... 30 panin aleknale .. 40 donkasin kasinnis maha ... 40€oli insta boonus ka .. seega 80 ... 10st 7 tümbas diiler 21 . .. päris sick fuck mäng on see ikka :D

                                Comment

                                Working...