Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • RistoR
    Jube Noob
    • Dec 2008
    • 117

    #1891
    Re: Leits - elu on lill

    Algselt postitas leits
    Kus tartus mõni kullasepp on? Mul keti kinnitus on nõrgaks jäänd, öösel tuli kaelast ära .. vaja ära lasta parandada

    ujeeee http://www.lmgtfy.com/?q=kullasepp+tartus ;D ;D ;D

    hint: ülevalt 5s ( juveeltooted ja kellad - tartu.ee.ee - heade mõtete linn)

    EDIT: No hard feelings. Kuna enda käest tihti küsitakse igast tobedaid küsimusi. ET kus ma seda leian netist ja kust seda. Siis leidsin selle huvitava lehe. Minu arust lihtsalt naljakas niimoodi inimestele vastata:D

    Comment

    • räim
      Jube Noob
      • Jun 2009
      • 135

      #1892
      Re: Leits - elu on lill

      Tartus on nt Pauluse kiriku tiibhoones. Kiriku ees seistes vasakut kätt. Seal kus on veel raamatupood ja mingi kaltsukas. Lähed sealt sisse, natuke edasi ja paremat kätt üks uks. Kui ei leia, küsi poest.

      Comment

      • mcbethk
        Bännitud
        • Oct 2008
        • 687

        #1893
        Re: Leits - elu on lill

        Algselt postitas RistoR
        hehe :)

        Comment

        • vennike
          Pokkerihai
          • Mar 2009
          • 1958

          #1894
          Re: Leits - elu on lill

          oksele ajavad need eesti hinnad, ausõna. ise ostsin just ära kreetale. 5*, 10 päeva, AI - £310 naela näkku.
          õde läheb homme eestist, 7 ööd hommiku ja õhtusöögid, 4* 12k näkku - WTF??

          Ma jälgin siin ka pidevalt neid reisihindu, nädalake tagasi oleks Majorcale saanud 10 ööd, 4*, AI £170 - LOL 3k eek :D

          Comment

          • leits
            Hundinui
            • Apr 2009
            • 9562

            #1895
            Re: Leits - elu on lill

            need ju alguse londonist?

            Comment

            • hoss23
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 2551

              #1896
              Re: Leits - elu on lill

              Algselt postitas vennike
              oksele ajavad need eesti hinnad, ausõna. ise ostsin just ära kreetale. 5*, 10 päeva, AI - £310 naela näkku.
              õde läheb homme eestist, 7 ööd hommiku ja õhtusöögid, 4* 12k näkku - WTF??

              Ma jälgin siin ka pidevalt neid reisihindu, nädalake tagasi oleks Majorcale saanud 10 ööd, 4*, AI £170 - LOL 3k eek :D
              Õde peaks otsima siis viimase hetke pakkumisi, mitte ostma reisi kuu aega ette...

              Comment

              • hoss23
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 2551

                #1897
                Re: Leits - elu on lill

                Ise käisin Kreetal, see juba 2 a tagasi(peaaegu) ja oli hommik, õhtu , lõuna söök ja kõik kohalikud joogid tasuta 4tärnises hotellis ja sain nädalase reisi 6,2 k ga. ja aeg oli oktoobri lõpus, st just enne kui nendel hooaeg läbi sai ja kõik oli super-fuper.

                Comment

                • 50CandyJoe
                  FPP Pro
                  • Jan 2009
                  • 253

                  #1898
                  Re: Leits - elu on lill

                  kel soodsalt vaja reisida, siis http://www.reisima.net/ või www.lastminute.ee

                  Comment

                  • leits
                    Hundinui
                    • Apr 2009
                    • 9562

                    #1899
                    Re: Leits - elu on lill

                    ylihea p2ev obv 3 setti kr2kitud .. kõik runner runnerid ju tahavad tulla
                    KK vs AK .. obv callime pf 4beti ja flopis ai ning turni tuleb auku rida .. kena

                    AA vs kk .. river k
                    QQ vs JJ ... 4bet flop .. j high ... obv AJ ja river J


                    -9bi päevad on lahedad

                    Comment

                    • leits
                      Hundinui
                      • Apr 2009
                      • 9562

                      #1900
                      Re: Leits - elu on lill

                      kerge tilt või nii .. -504 ..

                      peaks vist kinni panema ....

                      keegi flipata eo taja nl50+?

                      saame rolli bustorisse räa tõmmata

                      Comment

                      • vennike
                        Pokkerihai
                        • Mar 2009
                        • 1958

                        #1901
                        Re: Leits - elu on lill

                        Algselt postitas leits
                        need ju alguse londonist?
                        just, aga tallinn-london-tallinn piletid ei maksa suurt midagi. ja siinne reisikorraldus >>> eestlaste reisikorraldus.

                        Comment

                        • LuuK
                          Vana Tegija
                          • Dec 2008
                          • 1138

                          #1902
                          Re: Leits - elu on lill

                          siis võiks ju inglismaalt reisi osta ja ise londonisse lennata..?

                          Comment

                          • leits
                            Hundinui
                            • Apr 2009
                            • 9562

                            #1903
                            Re: Leits - elu on lill

                            Algselt postitas LuuK
                            siis võiks ju inglismaalt reisi osta ja ise londonisse lennata..?
                            selle mütte eest annaks ma sulle nobeli preemia

                            Comment

                            • leits
                              Hundinui
                              • Apr 2009
                              • 9562

                              #1904
                              Re: Leits - elu on lill



                              best day ever ilmselt.
                              Omalaadse rekorid sain ka ... sessi jooksul 7 set vs setti
                              obv AA vs Kk ja KK vs AK jms käed ei pidanud ... ev oli mingi -110 kandis .. a tho see ei n2ita ka sittagi ... mingi 4bet flopid ning nähase et 22 on tohutud oddsid seal ja 2j3 flopilt nuppe keevitada Kk .. nojah ..

                              Näha on et starsi troll lasti puurist v2lja ning tallab doomswitchi nuppudel..
                              Eilne päev oli sarnane ... -19bi kuu vist umbes

                              Comment

                              • Rage
                                Klubi Liige
                                • Nov 2008
                                • 6853

                                #1905
                                Re: Leits - elu on lill

                                4beti alati allini

                                Comment

                                Working...