Re: Leits - elu on lill
mõttetu ost see monitori ost .. ilmselt kytan myyki tagasi .. ma ei viidsi seda nl25 enam grindida ja nl50 noo ei saa jooksma .. provoins again mingi -3 v 4 bi miinust j2lle obv .. iga fish m2ngib mind nii preflop kui postflop üle
standard 2x kk vs aa ka nagu tavaliselt 500 käega ..
3kga võtab keego moluy ära`?
mõttetu ost see monitori ost .. ilmselt kytan myyki tagasi .. ma ei viidsi seda nl25 enam grindida ja nl50 noo ei saa jooksma .. provoins again mingi -3 v 4 bi miinust j2lle obv .. iga fish m2ngib mind nii preflop kui postflop üle
standard 2x kk vs aa ka nagu tavaliselt 500 käega ..
3kga võtab keego moluy ära`?
, K
, 8
Comment