Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • leits
    Hundinui
    • Apr 2009
    • 9562

    #1786
    Re: Leits - elu on lill

    mõttetu ost see monitori ost .. ilmselt kytan myyki tagasi .. ma ei viidsi seda nl25 enam grindida ja nl50 noo ei saa jooksma .. provoins again mingi -3 v 4 bi miinust j2lle obv .. iga fish m2ngib mind nii preflop kui postflop üle

    standard 2x kk vs aa ka nagu tavaliselt 500 käega ..

    3kga võtab keego moluy ära`?

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #1787
      Re: Leits - elu on lill

      Algselt postitas leits
      mõttetu ost see monitori ost .. ilmselt kytan myyki tagasi .. ma ei viidsi seda nl25 enam grindida ja nl50 noo ei saa jooksma .. provoins again mingi -3 v 4 bi miinust j2lle obv .. iga fish m2ngib mind nii preflop kui postflop üle

      standard 2x kk vs aa ka nagu tavaliselt 500 käega ..

      3kga võtab keego moluy ära`?
      eile minu juures ütles alles ,et tal ka ikka suurt monitori vaja....

      Comment

      • K2snakas
        Pokkerihai
        • Feb 2009
        • 2388

        #1788
        Re: Leits - elu on lill

        Algselt postitas leits
        mõttetu ost see monitori ost .. ilmselt kytan myyki tagasi .. ma ei viidsi seda nl25 enam grindida ja nl50 noo ei saa jooksma .. provoins again mingi -3 v 4 bi miinust j2lle obv .. iga fish m2ngib mind nii preflop kui postflop üle

        standard 2x kk vs aa ka nagu tavaliselt 500 käega ..

        3kga võtab keego moluy ära`?
        endal monitori ost varsti plaanis, mis monitor sul pakkuda on?

        Comment

        • leits
          Hundinui
          • Apr 2009
          • 9562

          #1789
          Re: Leits - elu on lill

          Algselt postitas ranka
          eile minu juures ütles alles ,et tal ka ikka suurt monitori vaja....
          kasu mul ju tast pole kui ma m2ngu ei sudua biitida ... niisama interneti eluelamiseks k2ib 5" pilu ka

          ilmselt olen ise ka pasjkj jne jne, et ei suuda nl50 biitida ... mingi -1k+ peaks see kuu olema seal juba

          Comment

          • leits
            Hundinui
            • Apr 2009
            • 9562

            #1790
            Re: Leits - elu on lill

            märke mängu biitmiseks ...
            0 ... täiesti 0


            Comment

            • Ghost0
              Vana Tegija
              • Oct 2008
              • 1335

              #1791
              Re: Leits - elu on lill

              mis 100K käe challengest sai siis :-\

              Comment

              • leits
                Hundinui
                • Apr 2009
                • 9562

                #1792
                Re: Leits - elu on lill

                daily 80k ,.. AKs avan 4bb utg ... kuskuilt tagant tuleb allints 52/39/4 vend poolt .. snap callin .. QQ ... floppi saan veel auku ostu aga obv no good ... 580 chippi .. mõttetu

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #1793
                  Re: Leits - elu on lill

                  Algselt postitas leits
                  daily 80k ,.. AKs avan 4bb utg ... kuskuilt tagant tuleb allints 52/39/4 vend poolt .. snap callin .. QQ ... floppi saan veel auku ostu aga obv no good ... 580 chippi .. mõttetu
                  Midagi on mäda..
                  a) kui sul on piisavalt reade, et 52/39/4 read on korrektne, siis blind on piisavalt suur, et 4BB tõste on nats ülebet
                  b) kui 4BB tõste ei ole ülebet on 52/39/4 read ebakorrektne ja siis võid vabalt AK maha panna turniiri varajases faasis

                  Comment

                  • leits
                    Hundinui
                    • Apr 2009
                    • 9562

                    #1794
                    Re: Leits - elu on lill




                    wtf? nl50? **** kus on loogika nahhui värdja kari.. miunu mõni set imporveb FH'ks ? HUI

                    sain stacki 300 to 3.2k .. ja siis QQ vs AJ .. obv a floppi ja n2gemist ... mingi 9. turna 3 auteriga kukkuda .. tore

                    Comment

                    • leits
                      Hundinui
                      • Apr 2009
                      • 9562

                      #1795
                      Re: Leits - elu on lill

                      ei ole ime, miks ma ei võida ... vastane total fish obv


                      Comment

                      • leits
                        Hundinui
                        • Apr 2009
                        • 9562

                        #1796
                        Re: Leits - elu on lill

                        PokerStars No-Limit Hold'em, 55 Tournament, 50/100 Blinds (9 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                        MP3 (t2065)
                        CO (t9775)
                        Button (t2970)
                        SB (t3295)
                        Hero (BB) (t3850)
                        UTG (t2660)
                        UTG+1 (t2305)
                        MP1 (t1695)
                        MP2 (t4100)

                        Hero's M: 25.67

                        Preflop: Hero is BB with K, K
                        4 folds, MP3 bets t300, 2 folds, SB raises to t3295 (All-In), Hero raises to t3850 (All-In), MP3 calls t1765 (All-In)

                        Flop: (t8655) 2, 8, Q (3 players, 3 all-in)

                        Turn: (t8655) Q (3 players, 3 all-in)

                        River: (t8655) J (3 players, 3 all-in)

                        Total pot: t8655
                        Main pot: t6195 between MP3, SB and Hero, won by SB
                        Side pot 1: t2460 between SB and Hero, won by SB

                        Results:
                        SB had A, Q (three of a kind, Queens).
                        Hero had K, K (two pair, Kings and Queens).
                        MP3 had A, K (one pair, Queens).
                        Outcome: SB won t8655


                        ja again 500 chippi j2i j2rgi, ilmselt varsti busto ... ma ei saa aru enam ..10. turniir järjest bad beadiga ... hakkan guinessi rekordi poole liikuma


                        **** siukseid biite näen küll vist ainult mina

                        74/9/17 pf ..
                        flopist mingi 80/20 o olen ees



                        KÄIGE VITTU AUSÕNA KURADI TÜRANÄOD

                        10 TURNAT KUKKUDA BAD BEADIGA JÄRJEST V2LJA .. NAHHUI SUUR SEE VARIATSIOON ON, 1000 KA JÖÄRJEST KUKKUDA JA NO PORB JAH?

                        Comment

                        • farik666
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 834

                          #1797
                          Re: Leits - elu on lill

                          need turnad üldse mõtetud... mõistlik mängida aint miskeid soodsaid satikaid suurtele turnadele...

                          Comment

                          • leits
                            Hundinui
                            • Apr 2009
                            • 9562

                            #1798
                            Re: Leits - elu on lill

                            Algselt postitas farik666
                            need turnad üldse mõtetud... mõistlik mängida aint miskeid soodsaid satikaid suurtele turnadele...
                            a mine sa ka oma jutuga putsi ... tyra se eon kõige haigem vatsus veel

                            Comment

                            • Timpz
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 2029

                              #1799
                              Re: Leits - elu on lill

                              Algselt postitas leits
                              a mine sa ka oma jutuga ***** ... **** se eon kõige haigem vatsus veel
                              pwned.


                              to leits: otsi mingi viis tildimaandamiseks, mine mingisse baari kaklema vms

                              Comment

                              • leits
                                Hundinui
                                • Apr 2009
                                • 9562

                                #1800
                                Re: Leits - elu on lill

                                Algselt postitas Timpz
                                pwned.


                                to leits: otsi mingi viis tildimaandamiseks, mine mingisse baari kaklema vms
                                tyra see stars ongi yks suur tilt

                                Comment

                                Working...