Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]
Collapse
X
-
-
-
Re: Leits - elu on lill
ei .. vaadates kohalike hinnatasemeid, siis mittev .. obv sa võid seal 20k kulutada kui isuAlgselt postitas rohelinekonn Vaata postitust5K$ on suht hea hind ma ise mõtlesin et rohkem
Comment
-
Re: Leits - elu on lill
Nojah ... nii ta siis läkski. Piletid bronnitud, ilmselt homme saabub arve .. krt makselimiit kaardil oli täna täis, ei saanud krediidiga panna .. saadavad ilmselt e-arve
Sai siis bronnitud järgmised piletid:
11 juuli 13:55 Helsingi Istanbul; 23:35 Istanbul Bangkok ning Tais oleme 12 juuli kel 13:00
Koju tuleme:
3 august 23:35 tagasi tulek ning helsingis 4 august 12:55
Loodame siis ilusat tripi meile :D
Comment
-
-
Re: Leits - elu on lill
epic :DAlgselt postitas Fortune Vaata postitustvaata et bustorisse ei tõmba siis end :D
Comment
-
Re: Leits - elu on lill
mai saa aru miks minna kuhugi kaugele eestist meie kõige normaalsemal suvekuul. ma ikka mõtleks sellise asja peale külmadel talvekuudel pigem. suvel siinkandiski + euroopas põnev
Comment
-
Re: Leits - elu on lill
Sest kooli ajal pole võimalik ... piletit ka olemas.
Bangkok - phom phen ära bookima, eestlaste hotelli lux toa ka ära bookima (low season 15 daala öö per face .. just lol) .. taksod lennujaama vastu kutsuma .. ilmselt sinna phon pheni ei viidsi minna .. igalt poolt lugedes tundub jube urgas olevat .. kui siis ehk üks öö
Comment
TC
Comment