Avaldatud: 12. jaanuar 2016
Kategooria: Kõmu / Uudised

Antonio Esfandiari eemaldati turniirilt, kuna urineeris laua all pudelisse

Pokkerilegend Antonio Esfandiari eemaldati 5300-dollarilise osalustasuga PCA põhiturniirilt, kuna mees otsustas põit tühjendada pokkerilauas online pokkerimängijatele tuttaval moel.

Nimelt 8. jaanuaril sõlmisid Esfandiari ja ärimees Bill Perkins kihlveo, mille raames Esfandiari pidi järgmised 48 tundi liikuma ainult väljaasteid tehes (fotol). Summa, mille peale kihlvedu sõlmiti on teadmata, aga see olevat olnud väga suur.

«Esimesel päeval liikudes hotellitoas ainult väljaasteid tehes mõistsin, et kui homsel turniiril tekib WC kasutamise vajadus, siis olen väga suurtes jamades,» säutsus pokkerilegend, lisades, et ta jalad olid täiesti läbi ning ta ei oleks elu sees jõudnud WC-ni.

Tema hirmud ja kartused said tõeks, aga mehel oli käepärast «geniaalne» lahendus vältimaks kihlveo kaotamist – ta kasutas online pokkerimängijatele omast võtet, urineerides keset pokkeriturniiri laua all olevasse pudelisse.

See muidugi ei meeldinud turniiri korraldajatele, kes eemaldasid Antonio Esfandiari 5300-dollarilise osalustasuga PCA põhiturniirilt, viidates turniiri reeglite rikkumistele. Samuti keelduti edasistest kommentaaridest.

Esfandiari vabandas oma teguviisi pärast, tunnistades, et see oli täiesti vastuvõetamatu ning ta ei ole oma tegude üle uhke, aga vähemalt võitis kihlveo.

TEEMA FOORUMIS


€10 Pokkerisse

Kõik, kes avavad Unibet’i konto ja teevad esimese sissemakse, saavad koheselt €10 pokkerisse. Lisaks €200 boonust.

€10 saab kasutada €0.02/€0.04 rahamängudes ning pärast 750 flopi vaatamist on €10 ja selle tulemusena saadud võidud Sinu.


REEGLID JA TINGIMUSED
  • €10 lisatakse kontole rahalaua piletina.
  • €10 pilet lisatakse kontole koheselt pärast esimest sissemakset.
  • €10 piletit saab kasutada €0.02/€0.04 panustega NL Hold’em rahalaudades.
  • Kõik €10 pileti tulemusel saadud võidud lisatakse pileti summale juurde.
  • Piletil olev summa muutub sularahaks pärast 750 flopi vaatamist.
  • Kui piletil olev summa muutub sularahaks, siis see kuulub täielikult mängijale.

Seega avades Unibet’i konto nüüd, saad koheselt €10 täiesti tasuta mängimiseks. Kõik võidud liidetakse pileti summale juurde ja kui oled vaadanud ära 750 floppi, siis saad €10 kui ka selle tulemusena saadud võidud endale. Kui kaotad ei juhtu midagi.


Samal Teemal