Avaldatud: 8. jaanuar 2013
Kategooria: Ranka Blogi

Aeg kordub taas… Tagasi Aasiasse

Vähem kui 20 päeva pärast pakin taaskord seljakoti, teeme sõpradege õhtu eel mõnusalt mahedad õlled mõnes hubases Tallinna vanalinna lokaalis ning asume vägijookidest sumiseva peaga lennujaama poole teele (juba vanade eestlaste nipp kiirendamaks lennureisi aega :P). Järgmise päeva hilisel pärastlõunal (Eesti aja järgi kell 10 hommikul) tervitab meid juba Hong Kongi lennuväli. Seekordseks reisi kaaslateks on pokkerimängija Ghost0 ning rakebacki guru Chaom1.

Plaanid on täiesti lahtised, aga ideaalis tahaks veeta mõned päevad Hong Kongis ja tutvuda sealse linnaga. Eelmine aasta sai toda linna külastatud mitmel korral, aga igakord ainult korra vahepeatusena. Kui juba Hong Kongis oleme siis kindlasti kohustuslik Macau külastamine, sest see linn jättis mulle unustamatu mulje ning Ranno ei ole seal käinud.

Plaanidesse mahub veel Bangkok, kus tahaks kokku saada Fyte, Kormi ja Veeretasega, kes pidid saabuma Tai Kuningriigi pealinna veebruari keskpaigas ning loomulikult taaskord külastada Annest Filipiinidel. Seda viimast võib nimetada ka väikeseks õppereisiks, kuna Anneselt ja ta sõbralt Kailt on väga palju õppida heads-up mängu kohta, kuna mõlemad crushivad heads-up mänge. Esimene küll väiksemates, teine aga kõrgetes limiitides.

Tahaks ära käia ka Hiinas, ehk ka Koreas, aga oh. Aega on vähe ja konkreetseid plaane ei ole siis kindlasti tuleb ootamatuid 180 kraadiseid kannpöördeid ning hetkeliselt emotsioonide najal tehtuid otsuseid.

Tagasi kodumaa pinda puudutame hetkelistel andmetel kevadisel 1. mai varahommikul. Reisi kulgemist kirjutan niipalju kui jaksan, viitsin ja jõuan. Ei võta kohustuseks, aga siiski proovin. Võib-olla kirjutan üht-teist ka pokkerist 🙂

hongkong

Öine Hong Kong

 €10 Pokkerisse

Kõik, kes avavad Unibet’i konto ja teevad esimese sissemakse, saavad koheselt €10 pokkerisse. Lisaks €200 boonust.

€10 saab kasutada €0.02/€0.04 rahamängudes ning pärast 750 flopi vaatamist on €10 ja selle tulemusena saadud võidud Sinu.


REEGLID JA TINGIMUSED
  • €10 lisatakse kontole rahalaua piletina.
  • €10 pilet lisatakse kontole koheselt pärast esimest sissemakset.
  • €10 piletit saab kasutada €0.02/€0.04 panustega NL Hold’em rahalaudades.
  • Kõik €10 pileti tulemusel saadud võidud lisatakse pileti summale juurde.
  • Piletil olev summa muutub sularahaks pärast 750 flopi vaatamist.
  • Kui piletil olev summa muutub sularahaks, siis see kuulub täielikult mängijale.

Seega avades Unibet’i konto nüüd, saad koheselt €10 täiesti tasuta mängimiseks. Kõik võidud liidetakse pileti summale juurde ja kui oled vaadanud ära 750 floppi, siis saad €10 kui ka selle tulemusena saadud võidud endale. Kui kaotad ei juhtu midagi.


Samal Teemal