Viimased päevad Macaus - PokkeriProd.com
Avaldatud: 15. märts 2012
Kategooria: Ranka Blogi

Viimased päevad Macaus

Eile siis lahkusid Chaom1 ja ESTPatrick mandrihiinasse ja jäin üksinda Macausse. Homme saabub mulle Eestist uus abivägi, kellega läheme pühapäeval Filipiine vallutama. Kindlasti saame kokku Annesega ja loodan, et ka Andreiga. Temaga oli kokkulepitud, et Manilas näitab meile põhiurkaid ning siis koos Angeles Citysse. Kuna 2 päeva tagasi oli ta tormilõksus, kõik lennureisid tühistati ja siiani ei ole temast midagi kuulnud siis võib-olla ei saagi temaga kokku 🙁

Juhtunud Macaus on palju ja kirjutan mõned huvitavamad seigad, mis meenuvad. Mõned päevad tagasi käisime ESTPatricku ja Chaom1-ga peol. Imbusime suvalisse lauda, kus oli 3-4 tüdrukut ja meie.  Ostsin siis kuuese jäägri seti, mis oli kuradima kange ja kaks tüdrukut peale shoti lõpetamist jooksid tualeti poole.

ESTPatrick ja  Chaom1 läksid peolt varem ära ja jäin edasi kahe filipiinlannaga. Suutsin neile peale pikka diplomaatiat mõned eksootilised shotid välja teha ja see tegi neid väga kiirelt purju. Üks filipiinidest kadus ja teine läks tantsima. Ma tegin suitsu ja esimene filipiin tuli tagasi, kes alustas kõnelust: “Hey dude, u made me drunk. Now I can’t “work” anymore and so you have to take me!”

Ma ütlesin, et no way. First I dont want you, 2-nd I dont pay you and anyway I want to stay in the party. Selle peale filipiin ütles, “You dont have to pay me, I am free for you” ja vürtsitas pakkumist kõigega, mida ta oskab teha. Ütlesin viisakalt, et “Very generous offer but still I want to stay in the party and probably I’ll visit another club also”. Selle peale ta vist natuke solvus ja läks ära.

Ei jõudnud minutidki olla kui üks ühe patsiline malaislane mind lipsust sikutas ja sõna otseses mõttes jõuga oma lauda lohistas. Mängisime miskit totrat täringumängu, mille reegleid ma ei teadnud. Ühte teadsin: kes kaotab peab jooma. Ilmselgelt tüdruk oli nats vindine aga sai aru, et ma selles mängus totaalne fish ja siis tegi sohki ning siis mina seal 90% ajast jõin. Ei olnud mul selle kaotamise vastu midagi, sest tasuta viskist ei ütle kunagi ära. Lõpus kui enamus pudelist mu kõhus, pidu hakkas vaikselt lõppema siis tegin ettepaneku, et läheme mujale.

Tema muidugi kohe, et tema juurde, et tal klienti ei ole ja veedame hommiku seal. Mina sellega nõus ei olnud ja ütlesin, et mina lähen teise klubisse (DD3) ja kui tahad tule kaasa. Ta oli nõus.  Siis läksime ja astusime lifti, kus oli ka kolmas isik:  praeguse klubi (D2) geist laulja.

No ok istume liftis ja järsku lifti uksed avanevad ning ees on sein. Lift hakkas üürgama ja siis me seal passisime oma tunnikese. Muidugi ühepatsiga maislasel läks liftis süda pahaks. Olgu ära märgitud, et ta oli klubis kindlasti üks paremini riietatud tüdrukuid üldse – näha, et kallid riided, kotid, ehted ja väga daamilik. Aga see daamilikkus kadus tal kui viskas koti lifti ühtenurka, põlvitas teise nurka ning lasi kehavedelikel voolata. Polnud ilus vaatepilt.

Lohistasime ta siis lifti teise nurka, kus ta tegi sama ning kordas seda absoluutselt igas nurgas. Nii me seal siis olime väga räpases keskkonnas, lõhkusime ust ja helistasime 112, et abi saada. Mul juba tekkis mure, et kell oli 06:30 ja klubid hakkavad sulgema seal 08:00 paiku. Lõpus saime kuidagi välja, võtsime tüdruku kaasa, küsisime aadressi ja viskasime ta kiirelt taksoga koju.

Geilauljaga sõit jätkus DD3 suunas. No jõudsime siis DD3 ja seal oli tal miski hunnik geisõpru, kes hakkasid mulle tequilat sisse jootma. No tasuta jookide ega geide vastu ei ole mitte midagi aga seal  kui 6 junni sind ümberringi ahistavad siis tekkis väike blokk sisse. Viisakalt ütlesin, et ma tualetti ja kadusin kiirelt klubist koju ära.

Seiklusi on juthunud veel ja veel. Eelmine indoneeslaste lõksule on veel huvitav seik rääkida aga kuna post saab liiga pikaks siis seekord jätan pooleli. Nagu ütlesin pühapäevast filipiinidel ja tagasi eestis ülejärgmine nädal ja seda tõenäoliselt kõigest mõneks kuuks.

Siia linna tulen tagasi. Ma lihtsalt armastan seda linna. Väike, puhas, rikas, turvaline, 24/7 ööelu, kasiinod aga ei ole eriti kallis.€10 Pokkerisse

Kõik, kes avavad Unibet’i konto ja teevad esimese sissemakse, saavad koheselt €10 pokkerisse. Lisaks €200 boonust.

€10 saab kasutada €0.02/€0.04 rahamängudes ning pärast 750 flopi vaatamist on €10 ja selle tulemusena saadud võidud Sinu.


REEGLID JA TINGIMUSED
  • €10 lisatakse kontole rahalaua piletina.
  • €10 pilet lisatakse kontole koheselt pärast esimest sissemakset.
  • €10 piletit saab kasutada €0.02/€0.04 panustega NL Hold’em rahalaudades.
  • Kõik €10 pileti tulemusel saadud võidud lisatakse pileti summale juurde.
  • Piletil olev summa muutub sularahaks pärast 750 flopi vaatamist.
  • Kui piletil olev summa muutub sularahaks, siis see kuulub täielikult mängijale.

Seega avades Unibet’i konto nüüd, saad koheselt €10 täiesti tasuta mängimiseks. Kõik võidud liidetakse pileti summale juurde ja kui oled vaadanud ära 750 floppi, siis saad €10 kui ka selle tulemusena saadud võidud endale. Kui kaotad ei juhtu midagi.


Samal Teemal