Avaldatud: 2. august 2009
Kategooria: Ranka Blogi

Vee päev

Neljapäeval läksime sõbraga TrioBet Live turniirile, kus ma ei pidanud pausinigi vastu, sõber kärvas mõni minut peale pausi ning saimegi peole ära minna. Komöödia kestis hommikuni, tujud oli nii laes ja kiirgasime nii kõvalt positiivset energiat aga ei hakka baite raiskama selle mõttetu jutu peale; See on no-liferite, mitte peokuninga blog ja seega pidusid detailselt ei kirjelda (tegelt ei mäleta ka aga see selleks).

Reedel lubasin, et välja trikitama ei lähe ja teen vahelduseks vee päeva. Õhtupoolikul tegime sõpradega väikese jõusaali treeningu ning peale trenni sauna, kus kogematta libistasin 2 sümboolset  õlli sisse. Aga no nendest õllidest sai juba poolene Aramis, millele tekkis mingi aeg kloon (ehk uus Aramis) ja lõpuks õhtul laveerisime kukerpallitades vanalinna, kus algas tõsine triangel. Koju jõudsin alles kell kuus hommikul. Niipalju siis suurejoonelistest vee päeva plaanidest.

Augustis tahan poku tõsiselt kätte võtta. Juulis taastusin peaaegu $7k downswingist ja juba oli lootus, et ehk saab asjad käima aga ohhhh eiiiiiiii. Täna lendas kolinaga 5BI alla poole, naljakas oli see, et kahel laual samal ajal sain settidega allin ning mõlemad kräkiti ära.  Jamps.€10 Pokkerisse

Kõik, kes avavad Unibet’i konto ja teevad esimese sissemakse, saavad koheselt €10 pokkerisse. Lisaks €200 boonust.

€10 saab kasutada €0.02/€0.04 rahamängudes ning pärast 750 flopi vaatamist on €10 ja selle tulemusena saadud võidud Sinu.


REEGLID JA TINGIMUSED
  • €10 lisatakse kontole rahalaua piletina.
  • €10 pilet lisatakse kontole koheselt pärast esimest sissemakset.
  • €10 piletit saab kasutada €0.02/€0.04 panustega NL Hold’em rahalaudades.
  • Kõik €10 pileti tulemusel saadud võidud lisatakse pileti summale juurde.
  • Piletil olev summa muutub sularahaks pärast 750 flopi vaatamist.
  • Kui piletil olev summa muutub sularahaks, siis see kuulub täielikult mängijale.

Seega avades Unibet’i konto nüüd, saad koheselt €10 täiesti tasuta mängimiseks. Kõik võidud liidetakse pileti summale juurde ja kui oled vaadanud ära 750 floppi, siis saad €10 kui ka selle tulemusena saadud võidud endale. Kui kaotad ei juhtu midagi.


Samal Teemal