Avaldatud: 20. september 2009
Kategooria: Ranka Blogi

Vaikne nädalavahetus enne tormi

Nagu lubatud nädalavahetusel pokkeriti mängisin minimaalselt. Reedel enne peole minekut läksime kahe sõbraga Classic kasiinosse ja tegime seal peo-soojenduseks 300+30 kroonise terminaator turniiri. See oli mul esimene kord külastada Classicut. Esmamulje oli väga hea ja meeldis rohkem, kui Olympic Park kasiino, kuna turniiridel oli vähem rahvast, õhkkond oli mõnusam ja sõbralikum (nii mängijaid, kui personal) ning kasiino jättis rohkem “kodumängu” mulje, mis mulle väga meeldis.  Aga üldiselt on see maitse asi. Tõenäoliselt kui ma oleks elukutseline “Live” pokkerimängija siis valiks Reval Park kasiino, kuna raha liigub seal rohkem aga kuna ma käin Live mängudel lollitamas ja pullitamas ning purju joomas siis istub mulle selline sõbralik mängukoht rohkem ning ongi mõnus enne pidusid “warm-up” koht. Turniiril sain kolmanda koha, kaasavaraks 875 krooni pluss veel oli 3 termika chippi – iga chipi väärtus 100 krooni. Sõpradel läks ka suht hästi – üks  sai neljanda koha ning teine jäi kuuendaks ehk bubble boyks.

Laupäeval mängisin tunnikese rahalaudu ja jäin päris kenakese summa plussi. Täna eriti mänginud ei ole, kuna vahepeal oli pea kole uimane eilsest trallist. Nüüd tundub juba OK olla ja mängin TrioBeti €100k garanteeritud turniiri ning PokerNordicas $50,000 oma. Kõrvale ohralt rahalaudu ja proovin see nädal saada täis 150 tundi pokkerit. Hetkel tunde kogunenud 100 kopikatega, mis toob tagasi vähemalt algse kihlveo $100. Seega see nädal pean mängima 50 tundi pokkerit, et kandideerida oma $1000 auhinnafondile. Arvan, et see on tehtav aga kui tunnen, et läheb raskeks siis ei hakka lõhkuma ning teen vaikselt oma 150 tundi täis



€10 Pokkerisse

Kõik, kes avavad Unibet’i konto ja teevad esimese sissemakse, saavad koheselt €10 pokkerisse. Lisaks €200 boonust.

€10 saab kasutada €0.02/€0.04 rahamängudes ning pärast 750 flopi vaatamist on €10 ja selle tulemusena saadud võidud Sinu.


REEGLID JA TINGIMUSED
  • €10 lisatakse kontole rahalaua piletina.
  • €10 pilet lisatakse kontole koheselt pärast esimest sissemakset.
  • €10 piletit saab kasutada €0.02/€0.04 panustega NL Hold’em rahalaudades.
  • Kõik €10 pileti tulemusel saadud võidud lisatakse pileti summale juurde.
  • Piletil olev summa muutub sularahaks pärast 750 flopi vaatamist.
  • Kui piletil olev summa muutub sularahaks, siis see kuulub täielikult mängijale.

Seega avades Unibet’i konto nüüd, saad koheselt €10 täiesti tasuta mängimiseks. Kõik võidud liidetakse pileti summale juurde ja kui oled vaadanud ära 750 floppi, siis saad €10 kui ka selle tulemusena saadud võidud endale. Kui kaotad ei juhtu midagi.


Samal Teemal