Avaldatud: 6. märts 2010
Kategooria: Ranka Blogi

Tagasi tulevikku

Süda taob ärevusest ja erutusest kui rähn vastu kuivanud kasetüve, tunned kuidas iga järgneva sekundiga üha rohkem ja rohkem adrenaliini verre immitseb, higistases ja õrnalt värisevate ning niiskete kätega juhid hiirega arvutikursorit ning proovid saada pihta “fold”, “raise”, “call” jne. nuppudele.

See on see mõnusalt meeldiv aga samas ka natuke ebameeldiv kõhtu pitsitav tunne, mis tekib kui jõuad üle väga pika aja turniiri viimasesse faasi ehk finaal-lauda. Viimases lauas alati on auhinnarahad kõige-kõige priskemad ning iga järgnev koht annab tuntavalt suurema summa auhinnaraha. Peale selle on mängijatel zetoone väga vähe alles ja sundpanused on jällegi väga rasvased ning söövad ahnelt mängijate stäkkidest suure osa. Iga panga võitmine (või ka kaotamine) on elulise tähtsusega. Kogu see kompott kruvib pinge väga suureks, sest iga viga võib tähendada turniirilt välja kukkumist, mis omakorda väga suurt saamata jäänud rahahunnikut ja halvemal juhul nõrgema närvikavaga inimesed võivad teha liiga oma arvutile/muudele materiaalsetele esemetele, mis jäid käe/jala/pea ulatusse. Minagi selle vea tegin (mitte ei lõhkunud asju vaid turniiril strateegilise mänguvea) ning suusin kahe suurima paariga koperdada vastase kolmiku otsa. Turniiri lõpetasin viiendana ning sain kaasavaraks 2400 dollarit.

Välja kukkumisega pinge ei kadunud, sest paari tunni pärast tuli minna notarisse korteri ostu-müügi lepingut sõlmima. Kui lõpuks tehing tehtud sai siis pinge ja stress kadusid ning tuju lendas lakke kui vinnast vabaneb vedru. Tähistuseks kaanetamise lahti veintsi, viinuskad ja konjakid ning pikk pidu võis alata. Kui ma alguses plaanisin tongi panna minimaalselt kolm päeva jutti siis juba teisel päeval tuli esimene räigem tagasilöök. Pohmell oli kõvem kui grafiidiaatom ning tuli panna pidurid peale. Järgmised 24 tundi olid piinarikkad, isegi tuleriidal põleval nõial võis olla sel hetkel mitu korda parem enesetunne kui minul…

Blogiga on nüüd asi nii ja otsus lõplik. Kuna ma blogindusest ei saa eemale hoida aga samas ei kirjuta ma ka palju siis see blog jääb. Kui kirjutan kahe kuu jooksul ühe posti, siis kirjutan ja nii on aga parem olgu kõik jutukesed ühes kohas, ükskõik kui vähe neid ka ei ole kui mitmes kohas laiali nagu käopere.€10 Pokkerisse

Kõik, kes avavad Unibet’i konto ja teevad esimese sissemakse, saavad koheselt €10 pokkerisse. Lisaks €200 boonust.

€10 saab kasutada €0.02/€0.04 rahamängudes ning pärast 750 flopi vaatamist on €10 ja selle tulemusena saadud võidud Sinu.


REEGLID JA TINGIMUSED
  • €10 lisatakse kontole rahalaua piletina.
  • €10 pilet lisatakse kontole koheselt pärast esimest sissemakset.
  • €10 piletit saab kasutada €0.02/€0.04 panustega NL Hold’em rahalaudades.
  • Kõik €10 pileti tulemusel saadud võidud lisatakse pileti summale juurde.
  • Piletil olev summa muutub sularahaks pärast 750 flopi vaatamist.
  • Kui piletil olev summa muutub sularahaks, siis see kuulub täielikult mängijale.

Seega avades Unibet’i konto nüüd, saad koheselt €10 täiesti tasuta mängimiseks. Kõik võidud liidetakse pileti summale juurde ja kui oled vaadanud ära 750 floppi, siis saad €10 kui ka selle tulemusena saadud võidud endale. Kui kaotad ei juhtu midagi.


Samal Teemal