Avaldatud: 14. oktoober 2009
Kategooria: Ranka Blogi

Spewy

Deem. Eile hea sessi keerasin tänu sõbrale perse, kes tuli külla, kui ma mängisin ja ainult targutas. Ei oleks uskunudki, et tunnen end nii ebamugavalt mängides, kui keegi vahib pealt, veel-enam targutab. Läksin sõbra nähes tilti ja kasumist jäi ainult paarsada järgi. Veel enam ajas tilti EMV Hi-Lo Omaha mäng, mille lõpus hiir lendas vastu radikat – jälle sõber kõrval targutas, ise ei teadnud, mis asi on low-handki.

Täna tegin väga spewy sessi. Algul suurelt plussi, tänu luckboxile ja pärast tagasi nulli. Ei olnud rahul – oleksin saanud vältida kahte halba calli (tõsi, natuke “coolerid – KK vs quads ja maja vs quads aga mõlemad olid 100% folditavad) ning tegin ühe suuri bluffi deep-stäkk potis. Olgu siis puudus read, et vastane armastab väga palju surnuks check-callida aga nüüd see olemas. Vastane siis regular.€10 Pokkerisse

Kõik, kes avavad Unibet’i konto ja teevad esimese sissemakse, saavad koheselt €10 pokkerisse. Lisaks €200 boonust.

€10 saab kasutada €0.02/€0.04 rahamängudes ning pärast 750 flopi vaatamist on €10 ja selle tulemusena saadud võidud Sinu.


REEGLID JA TINGIMUSED
  • €10 lisatakse kontole rahalaua piletina.
  • €10 pilet lisatakse kontole koheselt pärast esimest sissemakset.
  • €10 piletit saab kasutada €0.02/€0.04 panustega NL Hold’em rahalaudades.
  • Kõik €10 pileti tulemusel saadud võidud lisatakse pileti summale juurde.
  • Piletil olev summa muutub sularahaks pärast 750 flopi vaatamist.
  • Kui piletil olev summa muutub sularahaks, siis see kuulub täielikult mängijale.

Seega avades Unibet’i konto nüüd, saad koheselt €10 täiesti tasuta mängimiseks. Kõik võidud liidetakse pileti summale juurde ja kui oled vaadanud ära 750 floppi, siis saad €10 kui ka selle tulemusena saadud võidud endale. Kui kaotad ei juhtu midagi.


Samal Teemal