Avaldatud: 4. veebruar 2012
Kategooria: Ranka Blogi

Singapur

Tere!

Mina olen Rainer ja ma olen välismaal!!!!! 😉  hahahah, ok tsipa mõnna olla ja peab pullitama 😉

(vabandust vigade jms. pärast aga väga kiire ning pean mõtted/kogemused kirja panema, hiljem kui viitsan siis parandan)

Enivei alustame siis algusest aga teeme kiirelt. Enne Tallinna lennujaama minekut käisin vanalinnas söömas ja sai natuke lahjemaid vägijooke tarbitud, mis lennujaamas asendusid kangemaga. Helsingisse lend oli sujuv ja kiire ning Vantaas sai vändatud 10 minutiga 2-3 kokteili sisse, suits tehtud ja Hong Kongi lennuki peale istutud.

Kuna ma olin 24 tundi üleval olnud (tegelt rohkem kuna viimane öö magasin 4 tundi ja sedagi poolunes olles) siis alkohol ja väsimus tegid oma töö ja Hong Kongi lennust mäletan vaid mõnda kaadrit:  miski hea söök, asiaatidega A-Rühma vaatamist (sealt meenub ainult pildike kus tank tulistas hävitajaid ja asiaadid olid seepeale kõveras) ning maandumine. Vahepeal vist arutasime ka Simponitest – kes mäletab. Igastahes pea 10 tunnine lend möödus valguskiirusel.

Hong Kongi lennujaamas suutsin umbes 20 x ära eksida aga lõpuks siiski leidsin Priidu üles, kes andis mulle kaks toredat kingitust. Tutikas “rolexi” roosa käekell ja suitsupakk nimega “LongLife” (taivanlased ei oska eriti L tähte ja seetõttu kostub selle nimetus meile WrongWife).

Singapuris saime sõbra Norberdiga kokku, kes on sündinud ja elab Singapuris. Parim giid ever! Tutvustas meile parimaid toite, külastuskohti ja lõpuks jõudsime isegi ‘homegamele’, mis oli üks parimaid live mänge, mida ma olin näinud (rahalises mõttes muidugi hea aga üldine kiirus jne. ka supper).

Peale kodumängu hotelli tulles kontrollisin e-meile ja ‘avastasin’, et ikka ei olnud Vietani viisa asjus kirja tulnud. Täna hommikuse seisuga on olukord sama, Tolmuahvi lend hilineb ja seega lasime Hanoi “lennu üle” ning tõenäoliselt lendame Bangkoki. Isegi see väga lahtine aga annan teada kuhu otsapidi välja jõuame.

Pilte näeb facebookist: http://www.facebook.com/media/set/?set=a.322371574468714.71123.100000876215368&type=3€10 Pokkerisse

Kõik, kes avavad Unibet’i konto ja teevad esimese sissemakse, saavad koheselt €10 pokkerisse. Lisaks €200 boonust.

€10 saab kasutada €0.02/€0.04 rahamängudes ning pärast 750 flopi vaatamist on €10 ja selle tulemusena saadud võidud Sinu.


REEGLID JA TINGIMUSED
  • €10 lisatakse kontole rahalaua piletina.
  • €10 pilet lisatakse kontole koheselt pärast esimest sissemakset.
  • €10 piletit saab kasutada €0.02/€0.04 panustega NL Hold’em rahalaudades.
  • Kõik €10 pileti tulemusel saadud võidud lisatakse pileti summale juurde.
  • Piletil olev summa muutub sularahaks pärast 750 flopi vaatamist.
  • Kui piletil olev summa muutub sularahaks, siis see kuulub täielikult mängijale.

Seega avades Unibet’i konto nüüd, saad koheselt €10 täiesti tasuta mängimiseks. Kõik võidud liidetakse pileti summale juurde ja kui oled vaadanud ära 750 floppi, siis saad €10 kui ka selle tulemusena saadud võidud endale. Kui kaotad ei juhtu midagi.


Samal Teemal