Avaldatud: 1. veebruar 2012
Kategooria: Ranka Blogi

Ja seiklus algab

Sellest on möödunud juba pooltest aastat kui viimati siia sissekande tegin. Selleks on mitmeid põhjuseid, millest tähtsamad on üpriski suur ajapuudus ja teiseks olen oma tegemisi rohkem kajastanud PokkeriProd.com foorumis.

Ei viitsi pikka juttu kirjutada. Olen 5 aastat elukutseline pokkerimängija olnud, piisavalt rasva kogunud ja töötahte all rabanud. Aeg taob julmalt haamriga kuklasse ja tunnen ennast juba üpriski vana ätina. Hetkel on veel võimalusi – raha, mobiilne ‘töö’, aega ja vanust. Seega otsustasin, et kui ma ei lähe nüüd siis hiljem ei pruugi olla enam võimalusi ja kunagi kahetsen seda räigelt.

Pakkisin oma seljakoti ja kontrollin hetkel check-listi, millest tähtsamad on:

 • kehtiv pass – checked;
 • läppar – checked;
 • laadijad – checked;
 • dubleeritud pangakaartid – checked;
 • boarding passid – checked;

Paar riidehilpu ka ja kõik. Ei ole kunagi reisinud rohkem kui seljakotiga. Absoluutselt kõik vajaliku saab osta koha pealt ja Teet Margna moodi enne Lõuna-Ameerikasse minekut teemantit naha alla õmmelda ka ei näe mõtet. Milleks tekitada omale probleeme kui saab lihtsamalt?

Päeva libistan sujuvalt õhtusse siis haaran seljakoti, käin kuskil linnas söömas ja libisen lennujaama ning lendan ‘tulevikku’. Homme 15:25 (Eesti aja järgi 9:25) peaksin olema Hong-Kongi lennujaamas ning seiklus võib alata.

See kuhu, millal ja kellega ma täpselt lähen – ei ole veel päris selge. Seda ma tean, et Singapuri, Vietnami, Tai, Hong Kongi soovin lähima 19 päeva jooksul ära näha ning 30 päeva veeta sõbraga värskes üüriosmikus Macaus, mida nimetatakse ka Aasia Las Vegaseks.

Millal, kuidas ja kellega tagasi: ma ei tea ega oskagi öelda. Tegelt ähmased mõtted on aga tean, et need võivad võtta ootamatuid 180 kraadiseid pöördeid. Jätan kogu tripi emotsioonidele ja tunnetele ning lasen asjadel veereda omasoodu: gaasi ei anna ja pidurit ka ei vajuta. Lihtsalt veeren omastaktis ja jään seisma seal kus hoog raugeb. Võib-olla olla see juhtub (olen tagasi) juba homme, võib-olla nädala, kuu, aasta pärast – kes teab.

Järgmine sissekanne teen… Hmmm… Ei oskagi öelda – kui reis läheb libedalt siis ehk Singapurist? Kui tekivad raskused (mida ma loodan – siis on midagi meenutada ja kirjutada) siis nende tekkimisel.

Ooo… Üks asi veel. Domeeni haldaja teeb väikese blogi suunamise ja seega lähipäevil muutub välimus.

Hetle Chiau.€10 Pokkerisse

Kõik, kes avavad Unibet’i konto ja teevad esimese sissemakse, saavad koheselt €10 pokkerisse. Lisaks €200 boonust.

€10 saab kasutada €0.02/€0.04 rahamängudes ning pärast 750 flopi vaatamist on €10 ja selle tulemusena saadud võidud Sinu.


REEGLID JA TINGIMUSED
 • €10 lisatakse kontole rahalaua piletina.
 • €10 pilet lisatakse kontole koheselt pärast esimest sissemakset.
 • €10 piletit saab kasutada €0.02/€0.04 panustega NL Hold’em rahalaudades.
 • Kõik €10 pileti tulemusel saadud võidud lisatakse pileti summale juurde.
 • Piletil olev summa muutub sularahaks pärast 750 flopi vaatamist.
 • Kui piletil olev summa muutub sularahaks, siis see kuulub täielikult mängijale.

Seega avades Unibet’i konto nüüd, saad koheselt €10 täiesti tasuta mängimiseks. Kõik võidud liidetakse pileti summale juurde ja kui oled vaadanud ära 750 floppi, siis saad €10 kui ka selle tulemusena saadud võidud endale. Kui kaotad ei juhtu midagi.


Samal Teemal