Avaldatud: 15. juuli 2009
Kategooria: Ranka Blogi

Saku Originaal

Tõsiselt mul hetkel üks pool endast naerab ja teine nutab. Arusaamiseks peame minema tagasi laupäevasesse päeva, kui läksime Peokuningaga 20:30 Tallinnasse bussiga, et tuua ära mu chipid, mis oli tema juures.

Bussi libises süütult pudel veini ja poolene rumm. Veinist jäi reisi lõpuks järgi taara, rummist natuke rohkem. Tollel õhtul sadas ka  vägevalt ja Tallinnasse jõudes oli Nõmmel ikka räige uputus. Itsitasime, et päris jõhker. Linna jõudes, kütsime asjad Peokunni juurde ja laveerisime sõber Alvini juurde, et edasi peole minna.

Alvini juures libises rummi ülejäänud osa sisse ja Aramis ning veeresime kluppi. Ütlen kohe ära, et sellist pidu nägin mina viimati aasta 1964, kui oli väga külm talv ja varesed olid kah olemas. Igastahes nii kõva pidu ei olnud minu silmad enne näinud. Olukord muidugi lõppes nagu ikka Reval Park Hotel Kasiinos, kust tagasi jõudsime alles hommikul kell üheksa. Paar tundi und ja siis läks pidu edasi, kui lendasime kinno Brünot vaata. Nii kõva filmi nägin ka viimati… Ei olegi näinud vist.. No telkut mul endal koitsas ei ole ja ei ole ühtegi filmi vaadanud viimased 10 aastat ja seega ärge mind filmide fäniks peetke – vihkan filme! Aga see oli üks kinomaid, mida ma eales näinud olen – soovitan kõigile.

No ja siis juba ilmselgelt kinos avanesid siidrid ning läks uus tralle-pralle laht . Õnneks või kahjuks suutsin ise seekord juba kell 23:00 ära vajuda, kell 04.00 suutsin üles ärgata sõbra juures, kedagi korteris ei olnud aga peole ise ka minna ei saanud, kuna telefoni aku oli tühi ning ei viitsinud üksi seigelda. Siis lendas punane pael pähe (irw ärge küsige miks), scootri lugu peale youtubes (mis jäigi replayma) ning tõmbasin koomas peaga TrioBeti rolli duublisse. Imelik, et selleise tümaka peale mente ei kutsutud..

Millegipärast tulime teise sõrbaga esmaspäeva hommikul kell 07:00 pärnusse ära. Why? EI tea. Õhtul pidin jällegi Tallinna autoga tagasi minema, sest see lollakas chipikohver, mille järgi me üldse läksime jäi ju päälinna. Tra ma ütlen, vaking keenjus! Selle oleks tegelt kätte saanud aga ei hakanud teisi vihastama ning ajasin ise oma asjad korda.

No peale kahe päevast tsüklonit ja foorumitest eemalolekut ning palgapäevade möödumist lendas mu pea puruks, kui foorumisse tulin. Sest esmaspäeval müüdi foorumi turniir minutidega välja ning mina olin muidugi raamatupidaja, kes pidi kõike kontrollima ja 100-ale erinevale kirjale vastama. Peale selle oli vaja komplekteerida TrioBetile meeskond meie foorumi esindajatega + veel umbes mustmiljon muud asja. Sain sellega ühelepoole ja siis juba saime kokku turniiri korraldajatega ja otsustsime veel laudu juurde panna, mille peale jätkus raamatupidaja töö ning tõenäoliselt jätkub ka tänase päevani. Kui turniiri regamine valmis, vot siis hakkab korraldajatele kõige raskem töö – see asi tuleb teha ära LAITMATULT ja üks ainus kaebus tähendab seda, et me ei saanud korraldamisega hakkama ning organiseerisime kogu värgi halvasti. See turniir peab meeldima kõigile — arvan, et ettevalmistused on olnud teoorias piisavalt head aga siiralt loodan, et me ise midagi praktikas ära ei situ! Põhimõtteliselt midagi kapitaalselt perse keerata ei saa aga isegi väike eksimus meie pool tähendab vähemalt minule isiklikult väga palju — see turniir peab meeldima igale osalejale ja loodan, et saame sellega hakkama, või vähemalt anname endast maksimumi!

Ja milleks selline pealkiri? Sest on selline õlle ju olemas!

EDIT: Tahtsin veel piiksuda natuke. Pokkerijuttu hakkan kirjutama peale pokkeriturniiri ning planeerin võtta end vabaks vähemalt kuuks ajaks aboluutselt kõigist kohustustest!

Ning siis lõpuks kuradi hea lugu, mille alvin leidis:



€10 Pokkerisse

Kõik, kes avavad Unibet’i konto ja teevad esimese sissemakse, saavad koheselt €10 pokkerisse. Lisaks €200 boonust.

€10 saab kasutada €0.02/€0.04 rahamängudes ning pärast 750 flopi vaatamist on €10 ja selle tulemusena saadud võidud Sinu.


REEGLID JA TINGIMUSED
  • €10 lisatakse kontole rahalaua piletina.
  • €10 pilet lisatakse kontole koheselt pärast esimest sissemakset.
  • €10 piletit saab kasutada €0.02/€0.04 panustega NL Hold’em rahalaudades.
  • Kõik €10 pileti tulemusel saadud võidud lisatakse pileti summale juurde.
  • Piletil olev summa muutub sularahaks pärast 750 flopi vaatamist.
  • Kui piletil olev summa muutub sularahaks, siis see kuulub täielikult mängijale.

Seega avades Unibet’i konto nüüd, saad koheselt €10 täiesti tasuta mängimiseks. Kõik võidud liidetakse pileti summale juurde ja kui oled vaadanud ära 750 floppi, siis saad €10 kui ka selle tulemusena saadud võidud endale. Kui kaotad ei juhtu midagi.


Samal Teemal