Avaldatud: 15. veebruar 2012
Kategooria: Ranka Blogi

Phuket, Patong

Oleme siin olnud juba 7-8 päeva ja üldiselt kõik päevad on olnud suht ühesugused.  Seetõttu ei näinud mõtet varem kirjutada.

Phuketile saabudes meil natuke joppas, et ei bronninud hotelli kogu reisiks vaid võtsime viieks päevaks. Hotelli laiendati, mis tähendab, et kõva ehitustöö käis ja seega müra oli kole kui sõjatandril. Iga päev alustati tööga kell 09:00 ja lõpetati 17:00 ning põhitööriistaks oli piikvasar. Mu toas oli veel suht oks-toks olla aga Priidu toas ei kuulnud üksteise rääkimist ka. Tagatipuks viimasel päeval muutus ka voolav vesi defitsiidiks.

Kogu see süsteem, olukord, liiklus, elu ja olu on väga suur korralagedus ja see hakkab vaikselt siibrisse viskama. Näiteks tänaval tehakse lahtise tulega süüa ning kõrval seisavad gaasiballonid, kus peal kiri: tuleohtlik. Kinos enne filmi algamist lastakse Tai kuninga auks laulu vms. ning tõustakse püsti. Kanep on keelatud aga seda müüakse või lausa jagatakse teatud baarides (kirjeldan täpsemalt all). Tänaval tehakse süüa nii, et kõrval on prügikotid ja suur solgiämber, millest hõngub meelierutavalt ebameeldivat lõhna. Hotelli omanik on ühtlasi rollerilaenutaja ja töötab samal ajal ka kõrval poes. Lambipirni vahetavad kolm meest korraga. Bensiini müüakse viskipudelites jne, jne, jne.

 

Anyway üleeile vahetasime hotelli, meiega ühinesid ka Tiit ja Tolmuahv, kes saabusid Vietnamist. Eelneval päeval tutvustas Ove meile reggae baari ja otsustasime uute kamraadidega seda uuesti külastada. Tegu on väga huvitava baariga, kus baarmen keerab rahulikult jointe ja jagab neid lahkelt oma klientidele. Kindlasti tasub ära märkimist ka WC. Sinna viib selline kitsas tunnel ja maa kubiseb hiirte suurustes prussakatest. Meenutab täpselt Indiana Jonesi filmi.

Ove muidugi alguses ei hoiatanud, et seal sellised elukad pesitsevad ja ma olen räme putukakartja siis kiljusin ning karjusin seal. Ove see peale: ära karda, kohalikud ju söövad neid. Igastahes mina sinna ei läinud ja kastsin palmi. Peale reggea baari standard linnalaks ja tagasi hotelli.

Eile Tiit ja Tolmuahv tahtsid rätseppa külastada ning läksime seda otsima. Tee peal tulevad vastu kaks valget tütarlast, kes küsivad, et kas inglise keelt räägime jne. Räägivad, et neil täna ainult turistidele pidu, avatud baar jne. Siis uurivad, et kust me pärit. Vastuse peale, et Eestist hakkas üks tütarlaps naerma ja Eesti keeles rääkima.

Igastahes olime nõus 1000 bahti maksma (25 euri) ja läksime õhtul sinna peole. Esimesed kaks tundi olid tasuta joogid ja mõni meist suutis oma 1000 bahti eest maksimum väärtuse võtta. Pidu oli enam-vähem norm aga kuna seal õhukonditsiooner oli põhimõtteliselt olematul ja peoruumides 30 kraadi sooja siis mina oma triiksärgi ja teksadega seal üle pooleteise tunni ei suutnud olla. Läksime Priiduga piljardit mängima.

Rohkem nagu ei olegi midagi juhtunud. Aa üks seik oli veel, kus Priiduga tiksusime baaris miski Kuveidi vennaga, kes käristas välja. Mingi aeg ta kadus ja siis baaridaam tegi meile lampi paar shotti välja. Imelik on see, et meil Priiduga täpselt peale shotte pilt kadus ning olime päris hulluks ära läinud. Ei tea kas õnnetu juhus või oligi midagi joogi sees? Asjad ja kõik olid hommikuks alles aga täiesti black-out, null kaadrit. Samuti pohmell oli imelik. Tavaliselt kui tekib sama olukord puhtast alkoholist siis ikka miskid pildid oleks silme ees, lisaks oleks hommikul veel vägijoogi liigtarvitamisest purjus aga seekord täiesti kaine ning süda meeletult läikis.

Tõenäoliselt käime veel mõnel saarel ära või midagi taolist aga ei midagi erakordset. Liiga standard, liiga igav koht aga vähemalt irvitada on sitaks saadud 🙂 Ootan juba Macaud ja Hong-Kongi.

Lõpetuseks: Hossiga vist ei saagi kokku, sest ükspäev avastasin, et telefon ujub õlle sees ning nüüd streigib. Päevas 8h töötab normaalselt ja siis jälle 16h ei tööta :S

TÄIENDUS: Reggae baaris oli veel see lahe, et alguses ei olnud baarmeni, kõik joogid jms. laiali. Seal oli silt: mind ei ole, helista mulle. Helistasime siis ning baarmen ütles, et ta jõuab tunni jooksul, et sest ei ole midagi. Võtke me endale sealt ise jooke, mida tahame ja pärast arveldame. Väga naljakas aga samas väga suur respekt, et inimesed on siin nii “ausad” (ei varasta aga samas petavad räigelt, oled valge siis hind mitmekordistub). Eestis oleks selline koht paari minutiga ära riisutud.€10 Pokkerisse

Kõik, kes avavad Unibet’i konto ja teevad esimese sissemakse, saavad koheselt €10 pokkerisse. Lisaks €200 boonust.

€10 saab kasutada €0.02/€0.04 rahamängudes ning pärast 750 flopi vaatamist on €10 ja selle tulemusena saadud võidud Sinu.


REEGLID JA TINGIMUSED
  • €10 lisatakse kontole rahalaua piletina.
  • €10 pilet lisatakse kontole koheselt pärast esimest sissemakset.
  • €10 piletit saab kasutada €0.02/€0.04 panustega NL Hold’em rahalaudades.
  • Kõik €10 pileti tulemusel saadud võidud lisatakse pileti summale juurde.
  • Piletil olev summa muutub sularahaks pärast 750 flopi vaatamist.
  • Kui piletil olev summa muutub sularahaks, siis see kuulub täielikult mängijale.

Seega avades Unibet’i konto nüüd, saad koheselt €10 täiesti tasuta mängimiseks. Kõik võidud liidetakse pileti summale juurde ja kui oled vaadanud ära 750 floppi, siis saad €10 kui ka selle tulemusena saadud võidud endale. Kui kaotad ei juhtu midagi.


Samal Teemal