Avaldatud: 5. november 2018

OPEM 2018 1. PÄEV: esimesel päeval krooniti tšempioniteks Meelis Ahman ning Marko Prits

OPEM 2018 1. PÄEV: esimesel päeval krooniti tšempioniteks Meelis Ahman ning Marko Prits

Foto: Meelis Ahman. Foto autor: Kairit Leibold.
4. novembri õhtul alanud arvult 11. online-pokkeri Eesti meistrivõistluste (OPEM 2018) esimesel päeval krooniti tšempioniteks Meelis Ahman ning Marko Prits.

Tiitlivõistlused juhatas sisse 230 osalejaga tasuta turniir Unibetis, mis võimaldas kõikidel vähemalt 21-aastastel Eesti pokkerihuvilistel oma mänguoskused ilma igasuguse rahalise riskita proovile panna.

No Limit Texas Holdem freerolli võitnud Ahmanile on see juba karjääri kolmas Eesti meistritiitel – 2011. aastal oli mees parim live-pokkeri Eesti meistrivõistluste (EMV) heads-up turniiril, mullu aga 342 osalejaga OPEM rahvaturniiril.

Teise koha saavutas Tiiu Kastein, kolmandaks tuli aga Janiš Laende. Tuntud tegijatest jõudsid finaallauda ka Sten Talviste, Kadi Kask ning Tarmo «Waim» Pikk, kes saavutasid vastavalt viienda, kuuenda ning kaheksanda koha. Unibet premeeris turniiri parimaid OPEM 2018 turniiripiletitega ühtekokku 400 euro väärtuses.

Samuti toimus pühapäeval Unibetis 22-eurose sisseostuga No Limit Texas Holdem 6-max turniir, millest võttis osa 111 mängijat. Meistritiitli võitis Marko Prits, kes teenis 377 eurot ning 33-eurose pileti OPEM-i viimasel päeval toimuvale eksklusiivsele meistrite turniirile. Sarnaselt Ahmanile pole ka Pritsi nimi Eesti meistrite nimekirjas uus - 2015. aastal oli tartlane edukaim OPEM põhiturniiril.


«6-max pole küll päris minu formaat, kuid pärast esimest duublit arvasin, et võiksin vähemalt finaallaua mängu sekkuda», kommenteeris võitja. «Kaardijooks oli super ning lisades sellele pisut agressiivsust koos oskusega õigel hetkel oma kaartidest loobuda, võis midagi kokku tulla küll,» sõnas Prits rahulolevalt.

Turniiri finaallauda pääsesid eranditult tuntud tegijaid: teiseks tuli Revo Kink, kolmandaks Tarmo Mõttus, neljandaks Carmen-Elina Vist, viiendaks Tanel Evert ja kuuendaks Jaan Vasser. Neist kolm – Kink, Vist ja Vasser – on kõik kahekordsed Eesti meistrid, Evert aga tunamulluse OPEM põhiturniiri tšempion.

Eesti Turniiripokkeri Föderatsiooni (ETPF) ning Betsafe’i, Pafi, OlyBeti, Unibeti ja Coolbeti koostöös läbiviidav OPEM 2018 jätkub esmaspäeval kell 19:00 Unibetis algava 22-eurose sisseostuga No Limit Holdem 9-max progressive bounty turniiriga.

Kuni 12. novembrini vältavate tiitlivõistluste raames viiakse läbi tosin turniiri. Võistluste auhinnafondid moodustuvad mängijate poolt tehtud sissemaksetest, millele lisanduvad pokkeritubade poolt välja pandud eriauhinnad ning EMV 2019 auhinnapaketid ETPF-i edukaimatele mängijatele. Meistrivõistlustel saavad osaleda kõik vähemalt 21-aastased Eesti residendid.

Rahvusvahelise Pokkeriföderatsiooni (IPF) liikmete hulka kuuluv ETPF on iga-aastaste live- ning online-pokkeri Eesti meistrivõistluste läbiviija. Föderatsiooni liikmeid ootavad meistrivõistlustel lisaauhinnad, samad saavad nad osaleda aasta parimate auhinnagalal, klubide karikavõistlustel ning teistel üritustel. ETPF-i tegevust toetavad OlyBet, Paf, Coolbet, Unibet ja Betsafe.

Sarnasel teemal

Mängi ka maailma suurimas pokkeris

Mängi maailma suurimas GGPokeris läbi OlyBeti koos tuhande dollari suuruse pokkeriboonusega. Boonuse saab kohe, sissemakset ei ole vaja teha.

Mängi siin

Kui mängid läbi LÄBI SELLE VIITE ja kasutad boonuskoodi CAS25 ning teed €25 sissemakse, saad lisaks mängida €25 eest slotimänge riskivabalt ja kui €25 eest mängitud, siis ka €10 kontole niisama.