Online Pokkeri Eesti Meistrivõistlused 2018 - ajakava, toimumisajad ja - kohad
Avaldatud: 5. oktoober 2018

Online Pokkeri Eesti Meistrivõistlused 2018 toimuvad 4.-12. novembrini viies erinevas pokkeritoas

2018. aasta online-pokkeri Eesti meistrivõistlused (OPEM 2018) toimuvad 4.-12. novembrini. Kavas on 12 erinevat pokkeriturniiri, mis on jaotatud viie pokkeritoa vahel.

Koostöös ETPF-iga aitab tänavusi online-pokkeri Eesti meistrivõistlusi läbi viia OlyBet, Paf, Unibet, Betsafe ja Coolbet, millede vahel on jaotatud 12 meistritiitli turniiri. Kui varasematel aastatel tuli igas pokkeritoas eraldi mängida, siis tänavu muudeti osalemist tunduvalt lihtsamaks ja mugavamaks.

UUS JA MUGAV LAHENDUS

Kuna viiest pokkeritoast peale ühe (Unibet) kuuluvad MPN pokkerivõrgustikku, siis kõik MPN-võrgustikus toimuvad meistrivõistluste turniirid on saadaval nii OlyBet’is, Betsafe’s, Paf’is kui ka Coolbet’is ning mängija võib ise otsustada, millise pokkeritoa vahendusel ta meistritiitli turniirist osa võtab.

«See muudab OPEM-il osalemise senisest märksa lihtsamaks, sest puudub vajadus pidevalt pokkeritube vahetada,» sõnas Reisi. «Selleks, et garanteerida kõikidele osalejatele aus ning võrdsete võimalustega mäng, pole aga turniiridel lubatud hiline registreerimine ega lisaostud,» rõhutas Reisi.

Täpsustuseks Reisi öeldule avaks uus lahendus võimaluse saada ebaaus eelis hilise registreerimise näol. Näiteks, kui oleks freezeout turniiril hiline registreerimine lubatud, siis kukkudes turniirilt välja OlyBet’i pokkeritoas, saaks registreeruda samale turniirile uuesti, kasutades teist (Paf, Betsafe või Coolbet) MPN-pokkerituba.  Samal põhjusel tohib ühele turniirile registreeruda vaid ühes eelpool nimetatud pokkeritoas.

PÕHIRÕHK HOLD’EMIL

Kui varasemalt on OPEM kavas olnud laias valikus erinevaid mänguformaate, siis tänavu domineerivad NL Hold’em mängud.

«Selleaastases võistluskavas on asetatud põhirõhk No Limit Holdem’ile, sest tegemist on ülekaalukalt populaarseima mänguformaadiga nii Eestis kui välismaal,» kommenteeris ETPF-i juhatuse liige Tanel Reisi.

«Kuna mängutootjad on vähempopulaarsete formaatide pakkumist kas vähendanud või selle sootuks lõpetanud, pidime meiegi seda turniirikava koostamisel arvesse võtma. Samas on ETPF mõelnud ka eksootiliste mängude harrastajatele, kes saavad lüüa kaasa septembris alanud 8-Game liigas,» selgitas Reisi.

OPEM 2018 TURNIIRIDE LÜHIKOKKUVÕTE

Tiitlivõistlustele eelneb 3. novembri õhtul toimuv freeroll MPN-võrgustikus, millel saavad osaleda vaid ETPF-i liikmed. Lisaks premeeritakse OPEM-i üldarvestuse parimaid ETPF-i liikmeid 1000 euro väärtuses turniiripiletitega järgmisel aastal läbiviidavatele live-pokkeri Eesti meistrivõistlustele.

2018. aasta online-pokkeri Eesti meistrivõistlused juhatab sisse 4. novembril Unibet’i pokkeritoas toimub Freeroll. Lisaks 22-eurose osalustasuga tavaturniiridele on võistluskavas ka 300-eurose sisseostuga High-Roller ning 11-eurose osalustasuga rahvaturniir.

Tavapäraselt kulmineerub OPEM 110-eurose sisseostuga No Limit Holdem põhiturniiriga, festivali viimasel päeval viiakse aga läbi eriline, 33-eurose osalustasuga meistrite turniir, mille võitjale tiitlit ei anta. Kokku 12-est turniirist kaheksa toimuvad MPN-võrgustikus ning ülejäänud neli Unibet’i pokkeritoas.

ONLINE POKKERI EESTI MEISTRIVÕISTLUSED 2018 KAVA

Online Pokkeri Eesti Meistrivõistlused 2018 kava

OPEM 2018 SATELLIIDID

OPEM-il saavad osaleda vähemalt 21-aastased Eesti residendid ning kõikidele turniiridele on võimalik end kas otse sisse osta või kvalifitseeruda läbi satelliitturniiride, mis algasid MPN-võrgustikus juba 4. oktoobril.

Seal toimuvatele satelliitturniiridele (sh. freerollidele) kehtib OPEM-turniiridega sarnane reegel: iga klient võib osaleda ühel turniiril vaid läbi ühe pokkeritoa (Betsafe, Coolbet, OlyBet või Paf).

Mullusel OPEM-il püstitati mitmeid osalejate arvu rekordeid ning mängimise aktiivsus oli kõrge. «Turniiripokker on Eestis endiselt väga populaarne ning igal aastal avastab selle põneva ja seltskondliku mõttemängu sadu uusi harrastajaid,» lõpetas Reisi.

Rahvusvahelise Pokkeriföderatsiooni (IPF) liikmete hulka kuuluv ETPF on iga-aastaste live- ning online-pokkeri Eesti meistrivõistluste läbiviija. Föderatsiooni liikmeid ootavad meistrivõistlustel lisaauhinnad, samad saavad nad osaleda aasta parimate auhinnagalal, klubide karikavõistlustel ning teistel üritustel. ETPF-i tegevust toetavad Paf, Coolbet, Unibet, Betsafe ja OlyBet.

KOMMENTAARID FOORUMIS€10 Pokkerisse

Kõik, kes avavad Unibet’i konto ja teevad esimese sissemakse, saavad koheselt €10 pokkerisse. Lisaks €200 boonust.

€10 saab kasutada €0.02/€0.04 rahamängudes ning pärast 750 flopi vaatamist on €10 ja selle tulemusena saadud võidud Sinu.


REEGLID JA TINGIMUSED
  • €10 lisatakse kontole rahalaua piletina.
  • €10 pilet lisatakse kontole koheselt pärast esimest sissemakset.
  • €10 piletit saab kasutada €0.02/€0.04 panustega NL Hold’em rahalaudades.
  • Kõik €10 pileti tulemusel saadud võidud lisatakse pileti summale juurde.
  • Piletil olev summa muutub sularahaks pärast 750 flopi vaatamist.
  • Kui piletil olev summa muutub sularahaks, siis see kuulub täielikult mängijale.

Seega avades Unibet’i konto nüüd, saad koheselt €10 täiesti tasuta mängimiseks. Kõik võidud liidetakse pileti summale juurde ja kui oled vaadanud ära 750 floppi, siis saad €10 kui ka selle tulemusena saadud võidud endale. Kui kaotad ei juhtu midagi.


Samal Teemal