Avaldatud: 5. november 2018

OPEM 2018 2. PÄEV: Progressive Bounty turniiri võitis Joosep Tõnus

OPEM 2018 2. PÄEV: Progressive Bounty turniiri võitis Joosep Tõnus

Foto: Joosep Tõnus. Autor: Kaur Maran

2018. aasta online-pokkeri Eesti meistrivõistlused (OPEM 2018) jätkusid esmaspäeva õhtul NL Hold'em 9-max progressive bounty turniiriga Unibetis, mille võitis Joosep Tõnus. 22-eurose osalustasuga turniirist võttis osa 121 mängijat.

Värske Eesti meister teenis üldisest auhinnafondist 205 eurot, millele lisandusid vastasmängijate elimineerimise eest saadud pearahad. 11 konkurendi vahetu kukutamine tõi sisse täiendavad 173 eurot, samuti sai Tõnus 33-eurose pileti OPEM-i viimasel päeval Unibetis toimuvale eksklusiivsele meistrite turniirile.

Teise koha saavutas nimekas Eesti naismängija C.P., kelle saagiks jäi 169 eurot. Kolmas koht ning 145 eurot läks aga 2017. aasta Eesti meistrivõistluste (EMV) põhiturniiri tšempionile Kristo Eralale, kes tunnistas küll kerget pettumust, kuid lubas ihu ja hingega oma karjääri kolmanda meistritiitli püüdmist jätkata.

Turniiri finaallauda jõudis kolm Eesti naismängijat – lisaks C.P.-le oli kahekordne Eesti meister Annika Haaviste kuues ning saarlane Margit Lepp üheksas. Nende vahele kiilusid end nimekas Lõuna-Eesti pokkeripersoon Tarmo «Waim» Pikk ning kahel viimase aastal EMV Aasta Mängijaks tulnud Marius Morel.

Eesti Turniiripokkeri Föderatsiooni (ETPF) ning Coolbeti, Betsafe’i, Pafi, OlyBeti ja Unibeti koostöös läbiviidav OPEM 2018 jätkub teisipäeval, 6. novembril kell 19:00 MPN võrgustikus algava 11-eurose sisseostuga No Limit Holdem rahvaturniiriga.

«See tähendab, et iga osaleja saab valida mängimiseks kas Betsafe’i, Pafi, OlyBeti või Coolbeti pokkeritoa. Kindlasti tuleb arvestada sellega, et ausa mängu ning võrdsete võimaluste huvides on lubatud osaleda VAID ÜHES eelpool nimetatud pokkeritoas,» tuletas ETPF-i juhatuse liige Tanel Reisi kõikidele võistlejatele meelde.

OPEM 2018 vältab kuni 12. novembrini ning koosneb tosinast turniirist. Võistluste auhinnafondid moodustuvad mängijate poolt tehtud sissemaksetest, millele lisanduvad pokkeritubade poolt välja pandud eriauhinnad ning EMV 2019 auhinnapaketid ETPF-i edukaimatele mängijatele. Meistrivõistlustel saavad osaleda kõik vähemalt 21-aastased Eesti residendid.

Rahvusvahelise Pokkeriföderatsiooni (IPF) liikmete hulka kuuluv ETPF on iga-aastaste live- ning online-pokkeri Eesti meistrivõistluste läbiviija. Föderatsiooni liikmeid ootavad meistrivõistlustel lisaauhinnad, samad saavad nad osaleda aasta parimate auhinnagalal, klubide karikavõistlustel ning teistel üritustel. ETPF-i tegevust toetavad Paf, OlyBet, Coolbet, Unibet ja Betsafe.

Sarnasel teemal

Mängi ka maailma suurimas pokkeris

Mängi maailma suurimas GGPokeris läbi OlyBeti koos tuhande dollari suuruse pokkeriboonusega. Boonuse saab kohe, sissemakset ei ole vaja teha.

Mängi siin

Kui mängid läbi LÄBI SELLE VIITE ja kasutad boonuskoodi CAS25 ning teed €25 sissemakse, saad lisaks mängida €25 eest slotimänge riskivabalt ja kui €25 eest mängitud, siis ka €10 kontole niisama.