Avaldatud: 7. november 2018

OPEM 2018 3. PÄEV: Rahvaturniiri võitis Toivo Ojasoo

OPEM 2018 3. PÄEV:  Rahvaturniiri võitis Toivo Ojasoo

Foto: Toivo Ojasoo. Foto autor: Rene Velli.

Online Pokkeri Eesti Meistrivõistlused 2018 (OPEM 2018) 11-eurose osalustasuga NL Hold'em rahvaturniiri võitis Puhja vanameister Toivo Ojasoo, kes teenis 614 eurot auhinnaraha. Kokku võttis turniirist osa 325 mängijat, võrdluseks eelmisel aastal 342.

Kuigi Ojasoo on võistelnud aastaid edukalt paljudel Eestis toimuvatel suurturniiridel ning praktiseerinud oma mänguoskusi ka välismaal, pole mehel siiani veel õnnestunud vabariigi meistriks tulla. Mõistagi valmistas tiitlivõit talle suurt rõõmu.

«Olen sageli mõelnud, et mis valemiga küll rahvaturniire võidetakse – väheste proffide vastu on ikka tunduvalt lihtsam mängida, kui terve pokkerirahva,» naljatles Ojasoo, kuid esitles oma edu valemit siiski üsna lühidalt ning konkreetselt: «Sihile viib distsipliin ja kannatlikkus!»

Tšempionile järgnesid Pärnu hobimängija Raini Lelle ning oktoobris Tallinnas toimunud Coolbet Open suurturniiril parimaks eestlaseks osutunud Meelis Meliste, kes teenisid vastavalt 383 ja 256 eurot. Kokku jagus auhinnaraha 64 parimale.

Eesti Turniiripokkeri Föderatsiooni (ETPF) ning Unibeti, Coolbeti, Betsafe’i, Pafi ja OlyBeti koostöös läbiviidav OPEM 2018 jätkub kolmapäeval, 7. novembril, mil toimub kaks turniiri. Kell 19:00 algab 22-eurose sisseostuga No Limit Holdem Bounty 8-max ning tund aega hiljem 300-eurose osalustasuga No Limit Holdem High-Roller.

Mõlemad turniirid toimuvad MPN võrgustikus, mis võimaldab osaleda kas läbi Coolbeti, Betsafe’i, Pafi või OlyBeti pokkeritoa. Tosinast turniirist koosnev OPEM 2018 vältab kuni 12. novembrini ning meistritiitleid saavad jahtida kõik vähemalt 21-aastased Eesti residendid.

MÄNGI OPEM 2018 MÄNGE PAF’IS

Tänaseid OPEM 2018 turniire saab mängida ka Pafis. Avades Paf’i konto nüüd, antakse koheselt 25 tasuta pärisraha spinni mängus Pehmed & Karvased. Lisaks kui teha 10-eurone sissemakse, antakse 10 eurot pärisraha juurde ning lisaks Gran Canaria reis kahele loosipilet.

Rahvusvahelise Pokkeriföderatsiooni (IPF) liikmete hulka kuuluv ETPF on iga-aastaste live- ning online-pokkeri Eesti meistrivõistluste läbiviija. Föderatsiooni liikmeid ootavad meistrivõistlustel lisaauhinnad, samad saavad nad osaleda aasta parimate auhinnagalal, klubide karikavõistlustel ning teistel üritustel. ETPF-i tegevust toetavad Betsafe, Paf, OlyBet, Coolbet ja Unibet.

Sarnasel teemal

Mängi ka maailma suurimas pokkeris

Mängi maailma suurimas GGPokeris läbi OlyBeti koos tuhande dollari suuruse pokkeriboonusega. Boonuse saab kohe, sissemakset ei ole vaja teha.

Mängi siin

Kui mängid läbi LÄBI SELLE VIITE ja kasutad boonuskoodi CAS25 ning teed €25 sissemakse, saad lisaks mängida €25 eest slotimänge riskivabalt ja kui €25 eest mängitud, siis ka €10 kontole niisama.