Online-pokkeri Eesti meistrivõistluste põhiturniiri võitis Marko Prits
Avaldatud: 9. november 2015

Online-pokkeri Eesti meistrivõistluste põhiturniiri võitis Marko Prits

1. novembril alanud arvult kaheksandad online-pokkeri Eesti meistrivõistlused (OPEM) kulmineerusid pühapäeva õhtul toimunud No Limit Holdem põhiturniiriga, mille võitis varasemate tiitliteta Marko Prits.

Eesti Turniiripokkeri Föderatsiooni (ETPF) ning OlyBeti, Pafi, Unibeti ja Triobeti koostöös korraldatud pokkerifestival koosnes 12 turniirist. OPEM-i tähtsaim, 109-eurose osalustasuga No Limit Holdem põhiturniir viidi läbi Paf Spade pokkeritoas ning sellel osalesid nii nimekad pokkeriprofid kui ka kümned harrastajad.

102 osalejaga võistluse otsustav jaotus Pritsi ning tema finaalivastase, 2011. aasta võistkondliku Eesti pokkerimeistri Tarmo «_Keiss_» Kase vahel algas esimese napis eduseisus.

Väikesel pimepanusel olnud Prits (551 931 punkti) avas üheksakordse tõstega (90 000 punkti), mille järel panustas Kask (468 069 punkti) kogu oma stäki mängu. Prits call’is, näidates poti mastist emandat ning ässa Kase soldatite paari vastu. Lauas ühiste kaartidena avatud viis, neli, kaks ässa ning kuningas andsid võidu kolmiku saanud Pritsile.

Oma esimese suurturniiri võitnud Prits teenis 2600 eurot auhinnaraha. Kask lahkus 1793 ning kolmandaks tulnud Kaarel Lepik 1281 euroga. 10 200-eurose auhinnafondiga pokkeriturniiril jagus preemiaraha 15 parimale.

OPEM-i üldarvestuses tituleeriti võitjaks Kaido Koorits, kes edestas vaid ühe punktiga põhiturniiril 13ndana lõpetanud Oskar Ojaveeri. «Kui Oskar saavutanuks kasvõi 12. koha, olnuks üldvõitja tema,» märkis ETPF-i juhatuse liige Tanel Reisi.

Kooritsale ning Ojaveerile järgnesid Kaidar Viikman ning Tarmo Kask. Viienda koha saaja määras parem tulemus põhiturniiril. «Ants Olev lõpetas võistluse 26. kohaga, temaga võrdse arvu punkte kogunud Marko Keskel oli aga 52. Seejuures oli Keskeli eilses langemises tublisti dramaatikat – nimelt kaotas ta oma punktid kuningate taskupaariga emandate paari ning üheksate paari vastu, kusjuures mõlemad vastased said flopile pihta. Selle jaotuse võitiski muuseas hilisem tšempion Prits,» kommenteeris Reisi.

Mitteametlikus klubide arvestuses oli taas kindlalt parim PokerNews. Kõrge resultatiivsusega mängu näitasid teise koha saavutanud ETPF-i ühe väikseima klubi Nemesis esindajad, kelle järel pääses poodiumile ka tunamulluse OPEM-i valitseja All-Linn.

ETPF premeeris OPEM-i esiviisikut kokku 1500 euro väärtuses 2016. aasta Eesti meistrivõistluste auhinnapakettidega. «Festival õnnestus taas hästi, sest turniirid olid põnevad ning võimalus võita vabariigi meistritiitel paelus sadu mängijaid,» jäi Reisi toimunud tiitlivõistlustega rahule.€10 Pokkerisse

Kõik, kes avavad Unibet’i konto ja teevad esimese sissemakse, saavad koheselt €10 pokkerisse. Lisaks €200 boonust.

€10 saab kasutada €0.02/€0.04 rahamängudes ning pärast 750 flopi vaatamist on €10 ja selle tulemusena saadud võidud Sinu.


REEGLID JA TINGIMUSED
  • €10 lisatakse kontole rahalaua piletina.
  • €10 pilet lisatakse kontole koheselt pärast esimest sissemakset.
  • €10 piletit saab kasutada €0.02/€0.04 panustega NL Hold’em rahalaudades.
  • Kõik €10 pileti tulemusel saadud võidud lisatakse pileti summale juurde.
  • Piletil olev summa muutub sularahaks pärast 750 flopi vaatamist.
  • Kui piletil olev summa muutub sularahaks, siis see kuulub täielikult mängijale.

Seega avades Unibet’i konto nüüd, saad koheselt €10 täiesti tasuta mängimiseks. Kõik võidud liidetakse pileti summale juurde ja kui oled vaadanud ära 750 floppi, siis saad €10 kui ka selle tulemusena saadud võidud endale. Kui kaotad ei juhtu midagi.


Samal Teemal