Avaldatud: 20. veebruar 2012
Kategooria: Ranka Blogi

Macau

Alates laupäeva hilisõhtust oleme Priiduga  otsapidi Hiina erihalduspiirkonnas Macaus (või ka Macao, ma ei teagi kumb on õigem öelda). Phuketist niipalju, et nagu ütlesin eelmises blogi sissekandes, et tõenäoliselt ei toimu viimastel päevadel midagi erilist siis nii see ka oli. Neljapäeval külastasime Phi-Phi saari, kus nähti ahve, randu, saari, snorgeldati aga mitte midagi ahhetama panevalt erakordset. Õhtul oli jälle pidu, õnneks reedel puhkasin ja laupäev asjad kokku ning Macausse.

 

Macausse üürisime korteri ja selles peatume järgmised 30 päeva. Tõenäoliselt pärast seda lähevad meie teed Priiduga lahku ning mõlemad astuvad oma suunas. Minul ega ka temal täpselt plaani ei ole. Niipalju ma tean, et 28. veebruar on mul tagasilend Hongkongist Talinna ja selle aja jooksul pean mõtlema välja, mida ma täpselt teen.

Kindel on see, et 28. veebruar ma tagasi ei tule aga natuke raha juurde makstes saaksin lennukuupäeva liigutada näiteks 20. märtsi peale. HK-st lennata Tallinna ja siis minna Lõuna Euroopasse. Aga ma olen natuke skeptiline selle plaani suhtes, sest kui ma juba Helsingisse jõuan siis tean, et ma ei viitsi lõuna-euroopasse minna ja lähen Tallinna aga kuna ma ei soovi see talv/kevad enam lund ega miinukraade näha siis see plaan kuidagi ei sobi.

Kuna ma olen juba nii kaugele tulnud siis ehk parem plaan oleks lennupiletid üle lasta ja jääda veel ca. kuuks ajaks Aasiasse ja startida Eesti suunas aprilli lõpus kui juba Maarjamaal soe. Selle plaani üks agasid on, et mul on vaja kindlalt uut korterit ja head internetti. Hotellides mulle ei meeldi ei elada. Kuidagi ei ole seda kodu tunnet ja puudub privaatsus.

Niipalju siis tuleviku plaanidest aga läheme tagasi olevikku. Hetkel siis laupäevast õhtust alates Macaus.  Kuna korteris ei ole käterätte siis läksime Priiduga rättide jahile. Peatänaval otsustasime ka külastada küpsisepoode ja osta küpsiseid, mis on Macau müügiartikkel number 1. Samuti liha ja koogikesi. Kokku kulus kolme poe külastamisele 3 tundi,sest järjekorrad ja tunglemine on meeletu.

Linn on väike aga väga ilus, puhas ja võimas. Kokku ei ole millegi pealt hoitud. Suured-säravad kasiinod, hiiglaslikud sillad, pilvedesse tõusvad ehitised jne. Väga hämmastav oli minu jaoks kellapoodide tänav. Suur tänav, kümneid ja kümneid poode. Kellade hinnad on 10 000. eurost kuni 200 000 euroni välja (see oli kallim, mida ma nägin). Chaom1 sõnade kohaselt ei ole need poed vaid pandimajad.

Hetkel rohkem ei meenu kuna linnas vähe käinud aga jõuab 30 päeva jooksul paljutki teha siin Lasnamäe suurusel alal kus elab 500 000 inimest ja mida külastab aastas üle 20 000 000 turisti. Blogi sissekandeid ärge eriti oodake (1-3 posti selle 30 päeva jooksul), sest siin ma rohkem panen rõhku mängule kui puhkusele ning mängust kirjutama ei hakka.

 €10 Pokkerisse

Kõik, kes avavad Unibet’i konto ja teevad esimese sissemakse, saavad koheselt €10 pokkerisse. Lisaks €200 boonust.

€10 saab kasutada €0.02/€0.04 rahamängudes ning pärast 750 flopi vaatamist on €10 ja selle tulemusena saadud võidud Sinu.


REEGLID JA TINGIMUSED
  • €10 lisatakse kontole rahalaua piletina.
  • €10 pilet lisatakse kontole koheselt pärast esimest sissemakset.
  • €10 piletit saab kasutada €0.02/€0.04 panustega NL Hold’em rahalaudades.
  • Kõik €10 pileti tulemusel saadud võidud lisatakse pileti summale juurde.
  • Piletil olev summa muutub sularahaks pärast 750 flopi vaatamist.
  • Kui piletil olev summa muutub sularahaks, siis see kuulub täielikult mängijale.

Seega avades Unibet’i konto nüüd, saad koheselt €10 täiesti tasuta mängimiseks. Kõik võidud liidetakse pileti summale juurde ja kui oled vaadanud ära 750 floppi, siis saad €10 kui ka selle tulemusena saadud võidud endale. Kui kaotad ei juhtu midagi.


Samal Teemal