Avaldatud: 6. oktoober 2009
Kategooria: Ranka Blogi

Lühike Postitus

Kuu algus alanud väga tormiliselt minu (arvan, et ka paljude teiste) jaoks. Väike nädalavahetuse chill, mis algas andreste pool (andresed on andu_andu ja -andres-) väikese 1/2 blaindidega kodumänguga, kus väga suure luckboxiga tõmbasin kilo plussi. Funnim mäng oli see, kus ei tohtinud kasutada inglise keelseid väljendeid – kes kasutad pidi viskama 5 EEK’i surnud raha panka. Inglise keelsed väljendid olid ka call, bet, raise, all-in jne 🙂 Oli alles fun mäng.

Laupäevast kuni tänaseni olin Pärnus, kus tsipa mängisin aga midagi suurt korda ei saatnud. Olin lihtsalt niisama ja tegin väikese puhkuse. Nüüd edaspidi peaksite kuulma must rohkem, kuna tahan väga räige grindi või siis vähemalt analüüsi ja õppekuu teha. Peale selle kirjutan ka “Milku kahe kuuga” blogis, mille leiab: http://miljon.pokkeriprod.com

Hoidke Lõdva enne päevalugu:€10 Pokkerisse

Kõik, kes avavad Unibet’i konto ja teevad esimese sissemakse, saavad koheselt €10 pokkerisse. Lisaks €200 boonust.

€10 saab kasutada €0.02/€0.04 rahamängudes ning pärast 750 flopi vaatamist on €10 ja selle tulemusena saadud võidud Sinu.


REEGLID JA TINGIMUSED
  • €10 lisatakse kontole rahalaua piletina.
  • €10 pilet lisatakse kontole koheselt pärast esimest sissemakset.
  • €10 piletit saab kasutada €0.02/€0.04 panustega NL Hold’em rahalaudades.
  • Kõik €10 pileti tulemusel saadud võidud lisatakse pileti summale juurde.
  • Piletil olev summa muutub sularahaks pärast 750 flopi vaatamist.
  • Kui piletil olev summa muutub sularahaks, siis see kuulub täielikult mängijale.

Seega avades Unibet’i konto nüüd, saad koheselt €10 täiesti tasuta mängimiseks. Kõik võidud liidetakse pileti summale juurde ja kui oled vaadanud ära 750 floppi, siis saad €10 kui ka selle tulemusena saadud võidud endale. Kui kaotad ei juhtu midagi.


Samal Teemal