Avaldatud: 7. märts 2010
Kategooria: Ranka Blogi

Kroonu

Reedene päev oli täielikult voodipäev, kus ägisedes lonksasin toasoojaks läinud mineraalvett ja tukastasin mõne tunni kaupa. Nii piineldes sai päevast õhtu, õhtust öö ning ööst kena laupäeva hommik.

Kui lõpuks voodist tõustes telefoni otsisin, et kella vaadata paistis ekraanilt oma kümmekond sõnumit ja vastamata kõnet. Ei hakanudki neile vastama, sest viimaks oli tervis hea ning kes krt teab, mis pahad mõtted pähe aetakse. Telefon lendas hääletu peale ja sahtlisse.

Päeva veeretasin õhtusse pokkerit klõbistades ja oma asjadega nokitsedes. Pimeda saabudes olin läbi mänginud kokku 1500 kätt ja teenistuseks jäi 800 dollarit. Kaardijooks oli hea ja nagu ikka nädalavahetuseti on mängud väga-väga lihtsad ning raha üpriski kerge teenida. Peab leidma selle aja, et hakata rohkem mängima nädalavahetuseti.

Õhtu eel lugesin veel Olavi Ruitlase raamatut nimega “Kroonu”. Nagu ikka Olavi Ruitlase raamatute puhul on tegu väga hea raamatuga, mis seekord räägib kolmest Eesti poisist, kes saadeti Nõukogude Liidu armeesse aega teenima. Eesti poisid ei ole papist ning kaugel Nõukogude Liidu sisemaal nad hätta ei jää kasutades ära oma osavat kavalust, et saada omale paremad tingimused 🙂 Absoluutselt kõike, mida vähegi saab müüa ja mis kuulub Nõukogude Liidu armeele läks müüki, et teenida viinaraha või kus vähegi saab midagigi välja petta siis seda ka tehakse. Kõik see on edasi antud väga mahlakalt ja lihtsasti loetavalt ning raamatut lugedes isiklikult ahnelt silmadega õgisin lõik-lõigu järel ning raamat vähenes valguse kiirusel. Soovitan seda raamatut kõigile.

Ok ja nüüd telefon jälle hääletuks ning eilsest peost pärandiks nõrgakoelist pohmelli ravima ja õhtul kindlalt teen mõnignad suurturniirid, kui sisse ei maga.

Mina tänan!!€10 Pokkerisse

Kõik, kes avavad Unibet’i konto ja teevad esimese sissemakse, saavad koheselt €10 pokkerisse. Lisaks €200 boonust.

€10 saab kasutada €0.02/€0.04 rahamängudes ning pärast 750 flopi vaatamist on €10 ja selle tulemusena saadud võidud Sinu.


REEGLID JA TINGIMUSED
  • €10 lisatakse kontole rahalaua piletina.
  • €10 pilet lisatakse kontole koheselt pärast esimest sissemakset.
  • €10 piletit saab kasutada €0.02/€0.04 panustega NL Hold’em rahalaudades.
  • Kõik €10 pileti tulemusel saadud võidud lisatakse pileti summale juurde.
  • Piletil olev summa muutub sularahaks pärast 750 flopi vaatamist.
  • Kui piletil olev summa muutub sularahaks, siis see kuulub täielikult mängijale.

Seega avades Unibet’i konto nüüd, saad koheselt €10 täiesti tasuta mängimiseks. Kõik võidud liidetakse pileti summale juurde ja kui oled vaadanud ära 750 floppi, siis saad €10 kui ka selle tulemusena saadud võidud endale. Kui kaotad ei juhtu midagi.


Samal Teemal