Avaldatud: 26. juuli 2009
Kategooria: Ranka Blogi

Kiired ajad

Viimased kuud on olnud väga kiired, eriti juuli kuu, kus sai korda saadetud palju. Algas kuu meie rakeback lehe (http://rakeback.pokkeriprod.com/) avamisega, kuu keskel toimus PokkeriProd.com Suveturniir, mis oli uskumatult populaarne. Mängijale võib asi tunduda lihtne aga PokkeriProd.com Suveturniirile eelnev nädal oli mulle päris julm – päevas tuli 30-40 PM’i/maili, MSN’is oli stabiilselt 10 vilkuvat akent, internetipanga vahet jooksmine. Peale selle müüdi turniir välja, misttõttu oli vaja teha korraldajatega uus koosolek ja lisada laudu, mis tegi olukorda minu jaoks veel karmimaks 🙂 No igastahes sain sellega hakkama aga tollel nädala ma pokkerit eriti mängida ei jõudnudki.

Samuti oli mul ja ESTPatrickul üks teine tähtis kirjatöö, mis nõudis oma osa. Õnneks sain tolle selle nädala jooksul valmis ning nädala keskel oli vaja Tallinnas tiirutada. Reedeks sain omadega tagasi mäele ja põhimõtteliselt jätsin omale 0 kohustust. Tähistamiseks võtsin aja maha ning läksin folgile, kus Peokunn juba ringi chillis. Peost ma ei taha eriti rääkida, kuna see oli liiga fun ning meenutamisega tekib mõnes kohas suuri raskusi 🙂

Pokkeri koha pealt on juuli koha pealt ebaõnnestunud kuu. Ainult 28,000 kätt. kuu alguses suutsin -$7000 peale kukkuda, nüüdseks on alla $1000 jäänud aga kahjuks vist ei saa see kuu enam eriti mängida.€10 Pokkerisse

Kõik, kes avavad Unibet’i konto ja teevad esimese sissemakse, saavad koheselt €10 pokkerisse. Lisaks €200 boonust.

€10 saab kasutada €0.02/€0.04 rahamängudes ning pärast 750 flopi vaatamist on €10 ja selle tulemusena saadud võidud Sinu.


REEGLID JA TINGIMUSED
  • €10 lisatakse kontole rahalaua piletina.
  • €10 pilet lisatakse kontole koheselt pärast esimest sissemakset.
  • €10 piletit saab kasutada €0.02/€0.04 panustega NL Hold’em rahalaudades.
  • Kõik €10 pileti tulemusel saadud võidud lisatakse pileti summale juurde.
  • Piletil olev summa muutub sularahaks pärast 750 flopi vaatamist.
  • Kui piletil olev summa muutub sularahaks, siis see kuulub täielikult mängijale.

Seega avades Unibet’i konto nüüd, saad koheselt €10 täiesti tasuta mängimiseks. Kõik võidud liidetakse pileti summale juurde ja kui oled vaadanud ära 750 floppi, siis saad €10 kui ka selle tulemusena saadud võidud endale. Kui kaotad ei juhtu midagi.


Samal Teemal