Avaldatud: 29. september 2009
Kategooria: Ranka Blogi

Kihlvedu: 30 päevaga 150 tundi – TEHTUD!!!

Eilne postitus jäi ilmumata, kuna peatoimetaja haigestus ootamatult kroonilisse tilti, mis tänapäeva meditsiinis on veel ravimatu haigus. No lihtsalt ei suutnud taluda seda sitta, kui võidetud hiiglaslikuna tunduvast kolmest tonnist oli lõpuks järgi kõigest kuus sotti. Hiljem korra proovisin midagi köögis paberile panna aga siis tekkis vahepeal tunne, et kui ma kohe kirjutamist ei lõpeta siis löön noa otse läppari ekraani. Lõpetasin selle jura, läppar kaenalsse ja voodisse. Mõtlesin enne uinumist lugeda mõned mintsad foorumeid, lehti jms. aga sattusin jõle heade pokkeri artiklite peale, mida lugesin mitu tunnnikest kuniks uni tuli peale ja lõin tuled surnuks.

Päevane sõjaplaan oli ärgata lõunal ja minna ujuma aga tänu öisele lugemistunnile ärkasin raisk alles nats peale kolme ning varajasemalt planeeritud süsteem varises täielikult kokku. Õhtupoolikul mängisin pokkerit, mingi aeg vajus ka sõber külla, kes hakkas SNG-sid peenestama aga kahjuks läks ta tsipa tilti mu läppari taga, kuna hiir ei töödanud ja hakkas seda vihast loopima. Mina, kui geenius ja igivana MacGyveri kurikuulsate seriaalide fanatt parandasin ära hiire väga meisterlikult ja MacGyverile iseloomulilikul moel kasutades selleks käepäraseid vahendeid – saapaealae. Uskuge või mitte aga hiirekesele puhusin eluvaimu sisse ja nüüd ta funksib ideaalselt. Aga sellega asjade loopimine ei piirdunud. Sõber küll enam midagi ei loopinud ega lõhkunud aga kui ma mängisin TrioBeti meeskondliku liigat ning heads-upis tegin kaks debiilset bluffi ning kaotasin matžhi siis lõin rusikaga nii kõvasti vastu lauda, et küpsise kauss lendas päris mitme meetri kaugusele. Algul tsipa vihane a hiljme juba suht naljakas tundus.

Peale sellist jama lõpetasin pokkeri ja kolisin teise tuppa, kus vaatasime sõbraga kanal kahest pokkerit ja jõime siidrit. Sidra tekitas jubeda uneka ja kui sõber enne kahte ära läks siis magasin paar tundi. Neljast üles ja hakkasin uuesti pokerdama – sel hetkel oli veel üks tund 150-nest tunnist puudu, mis läks ikka väääääääääääääääga aeglaselt, vähemalt algul. Tundsin ennast natuke tildisena ja läbipõlenuna aga kuna und enam ei olnud, midagi teha ka sellisel kellaajal pole siis otsustasin mitte loobuda. Tilt asendus hea tundega ning edasi läks juba lihtsalt, kui poleks eklla kuuest tuvikesed hakanud poleksi kompu tagant ära tulnud.


Looks valisin täna vana kooli loo, mida laulab Modern Talkingu laulja Dieter Bohlen. Täna kuulsin seda lugu ka esimest korda sõbra esitusel, kes teab muusikast väga palju ja ei ütleks, et on eriti halb lugu. Aga arvaks, et meie emadel ja isadel võib selle looga päris palju mälestusi tekkida.€10 Pokkerisse

Kõik, kes avavad Unibet’i konto ja teevad esimese sissemakse, saavad koheselt €10 pokkerisse. Lisaks €200 boonust.

€10 saab kasutada €0.02/€0.04 rahamängudes ning pärast 750 flopi vaatamist on €10 ja selle tulemusena saadud võidud Sinu.


REEGLID JA TINGIMUSED
  • €10 lisatakse kontole rahalaua piletina.
  • €10 pilet lisatakse kontole koheselt pärast esimest sissemakset.
  • €10 piletit saab kasutada €0.02/€0.04 panustega NL Hold’em rahalaudades.
  • Kõik €10 pileti tulemusel saadud võidud lisatakse pileti summale juurde.
  • Piletil olev summa muutub sularahaks pärast 750 flopi vaatamist.
  • Kui piletil olev summa muutub sularahaks, siis see kuulub täielikult mängijale.

Seega avades Unibet’i konto nüüd, saad koheselt €10 täiesti tasuta mängimiseks. Kõik võidud liidetakse pileti summale juurde ja kui oled vaadanud ära 750 floppi, siis saad €10 kui ka selle tulemusena saadud võidud endale. Kui kaotad ei juhtu midagi.


Samal Teemal