Avaldatud: 7. oktoober 2009
Kategooria: Ranka Blogi

Ka punkaritel on downswingid

Eile tulin Pärnust väsinuna, habetuna ja nüüd siis ka kiilakana – loobusin oma punkari soengust. Tegelt see ei olnudki siis punkar vaid vist kutsutakse seda rohkem “mohawkist” või miskiks taoliseks pasaks. Üldiselt näen väga tobe ja harjumatu kiilakana välja ja mõtlen, et kuidas kunagi sai nii pikalt ringi hängitud nii.. Aga pole hullu, sest positiivne on see, et nii ei julge kuskil eriti käia ja saangi pidudest eemal hoida ning rohkem aega kulutada pokkerile.

Peale selle eile Pärnust tagasi tulles autos ei olnud muud midagi teha, kui läppariga mänge mängida. Otsisin mängu nimega pinball aga seda Vistal enam ei ole või ma ei suutnud leida ning mänge otsides sattusin hoopis male peale, mida hakkasin mängima Are ristis. Esimesed 2 mängu olid kiired, sest pidin tuletama käike meelde (viimati malet sai mängitud ca. 5 aastat tagasi sõjaväes) ja kolmas mäng juba läks mõnuga. Kui mängu võitsin siis tõstsin silmad ekraanilt ning tekkis mõte: “Mida vi**u???!?!?!?! Juba Tallinnas???!”. Kiirelt läppar kokku ja minekut ning mõtlesin pikalt, et nii kiirelt pole aeg varem läinud ja male on ikka SITAKS huvitav mäng ning tulevased reisid saavad tõenäoliselt malemängudega sisustatud.

Pokkeris oli hea päev. Tegelt vahepeal oli isegi veel parem aga miski aeg vajus

07.10.2009

07.10.2009

asi kokku ning kukkusin allapoole – peab siis leppima selle vähesega. Peale selle jooksin algul üle EV tugevalt ja lootsin, et täna saab positiivsust täis EV
graafiku postiada aga lõpuks miski jura toimus ning EV läks juhtima 1:0! Värdjas ahv! Nüüd siis tube koristama, poodi ja lõppude lõpuks magama. Nahkhiire elu on vägev.€10 Pokkerisse

Kõik, kes avavad Unibet’i konto ja teevad esimese sissemakse, saavad koheselt €10 pokkerisse. Lisaks €200 boonust.

€10 saab kasutada €0.02/€0.04 rahamängudes ning pärast 750 flopi vaatamist on €10 ja selle tulemusena saadud võidud Sinu.


REEGLID JA TINGIMUSED
  • €10 lisatakse kontole rahalaua piletina.
  • €10 pilet lisatakse kontole koheselt pärast esimest sissemakset.
  • €10 piletit saab kasutada €0.02/€0.04 panustega NL Hold’em rahalaudades.
  • Kõik €10 pileti tulemusel saadud võidud lisatakse pileti summale juurde.
  • Piletil olev summa muutub sularahaks pärast 750 flopi vaatamist.
  • Kui piletil olev summa muutub sularahaks, siis see kuulub täielikult mängijale.

Seega avades Unibet’i konto nüüd, saad koheselt €10 täiesti tasuta mängimiseks. Kõik võidud liidetakse pileti summale juurde ja kui oled vaadanud ära 750 floppi, siis saad €10 kui ka selle tulemusena saadud võidud endale. Kui kaotad ei juhtu midagi.


Samal Teemal