Avaldatud: 8. juuli 2009
Kategooria: Ranka Blogi

Joodiku elu on raske

Oh jeerum ma ei tea, mis mul on viga. Ükskõik, kui vähe alkohooooli ma ei tarbiks on mul alati pohmell! Täna siis otsustasin, et pokkerit ei mängi. Lürbin selle asemel mõned toobid õllid ja teen ühe pooliku töö lõpuni. Töo sai valmis, mõnignad vägijoogid joodud, mis ei hakanud pähegi aga tunnike peale joomise lõppu tulid jälle rämedad peavalud ja see on alati nii. Isegi, kui ma enne magamaminekut peaksin jooma kasvõi 2-3 õlut, siis õrn pohmell on alati – vähemalt peavalu ja joogijanu. Rääkimata suurtematest kogustest, siis tavaliselt on asi 100 x hullem.

Pokkerit mängisin täna kokku paarkend kätt ja siis viskas siibrisse. Eile tegin pikema sessi, millest osa jäi üleeilsesse ja kokku $600. Jooks on ikka sitane, sest iga donk tapab maha absoluutselt mu iga ülepaari, iga vähegi äktionit taluv käsi ei saa äktion ning iga bluff callitakse maha.

Aga nagu ma ütlesin mõned päevad tagasi, et puhuvad uued tuuled, mängudistsipliin ja tuju hea ning see on esimene märk, et midagi võib tulevikus muutuda. Peale selle tegin eile kiir analüüsi ja leidsin natuke ideid või teravamaid nurki oma mängus, mida võiks ümaramaks lihvida või vähemalt testidagi. See lisas mängu veel rohkem motti. Arvan, et täna õhtul lasen ka kergelt liugu ja mängin ehk mõne turka. Neljapäevast-laupäevani aga proovin teha ületunde ja pikemad “tööpäevad”.€10 Pokkerisse

Kõik, kes avavad Unibet’i konto ja teevad esimese sissemakse, saavad koheselt €10 pokkerisse. Lisaks €200 boonust.

€10 saab kasutada €0.02/€0.04 rahamängudes ning pärast 750 flopi vaatamist on €10 ja selle tulemusena saadud võidud Sinu.


REEGLID JA TINGIMUSED
  • €10 lisatakse kontole rahalaua piletina.
  • €10 pilet lisatakse kontole koheselt pärast esimest sissemakset.
  • €10 piletit saab kasutada €0.02/€0.04 panustega NL Hold’em rahalaudades.
  • Kõik €10 pileti tulemusel saadud võidud lisatakse pileti summale juurde.
  • Piletil olev summa muutub sularahaks pärast 750 flopi vaatamist.
  • Kui piletil olev summa muutub sularahaks, siis see kuulub täielikult mängijale.

Seega avades Unibet’i konto nüüd, saad koheselt €10 täiesti tasuta mängimiseks. Kõik võidud liidetakse pileti summale juurde ja kui oled vaadanud ära 750 floppi, siis saad €10 kui ka selle tulemusena saadud võidud endale. Kui kaotad ei juhtu midagi.


Samal Teemal