Avaldatud: 9. veebruar 2012
Kategooria: Ranka Blogi

Hüvasti Bangkok, strastvuite Phuket!

Täpselt nii ongi. Bangkokile ütlen hüvasti, mis tähendab, et ilma väga mõjuva põhjuseta ma seda linna enam ei külasta. Jutt, et tegu on odava linnaga või üleüldse Tai on odav on täiesti naeruväärne. Vähemalt seda minule, kes külastab riiki turistina ja veedab aega enamustes turismipiirkondades. Bangkok on ikka tunduvalt kallim kui Tallinn ja kui peol käia siis vähemalt poolteist korda kallim. Kui tõesti tänavatoitu süüa ja kuskil urkaperses elada siis võib 5000 krooniga kuus hakkama saada aga sellise lähenemisega oleks absoluutselt iga riik/linn odav. Lisaks Bangkokis on kuidagi jube kitsas, räpane ja kõige hullem on kuumus, mis seda räpasust, heitgaase ja muud paska võimendab. Tunne nagu ei saaks hingata.

Bangkoki viimase õhtu veetsin spewmonkeyga mööda baare, klubisid ja pubisid käies. Selle vennaga peol käia on omaette kogemus ja hommikuks kõhulihased krampis irvitamisest. Alustasime piljardibaaridest ja edasi Nana Plazale. Suvalises baaris ostsime 1000 bahti (ca. 25 euri) eest 100 pingpongi palli, mis teeb ühe palli väärtuseks ca. 0.25 eurot. Point selles, et kui sa viskad palli ja baaritöötaja (ettekandja, tantsija vms.) selle kinni püüab saab tolle palli eest 0.25 eurot tagasi. No siis hakkasime neid seal tulistama küll ükshaaval, peotäite viisi, kahe peoga jne. ning kogu baari töötajaskond vajus meie ette.

Sellist rabelemist, karjumist ja kiskumist ma ei ole enne näinud. Viskasime peoga, need jooksid end pooleks ja me viis mintsa tuimalt irvitasime. Natuke piinlik hakkas vaadata ja naerda, et sellise näruse raha nimel lastakse end nii alandada aga mis ma teha saan – kui neile endale ka see nii palju lõbu pakub siis laseme aga minna.

Pallid loobitud kadusime muudesse baaridesse, kus juhtus veel mitusada ennenägematut asja, millest ma lihtsalt ei viitsi kirjutada. Ütleme nii, et siin riigis saad raha eest kõike ja näed asju, mida Eestis ei näe või vaadatakse sellele väga viltu. Alates ladyboydest, jaapani pervertidest ja lõpetades vanade paksude higiste meesteni välja, kes lasevad endale tuua 3-4 nuia ning lasevad end sellega lava ääres spankyda.

“Ahaa”, “WTF?” ja kägardumise momente oli tohutult. Seda on raske edasi anda sõnadega vaid peab pigem ise nägema. Võib lugeda õnnestunud õhtuks ja samas hea meel, et saime Bangkokist järgmine päev minekut.

Eile jõudsime Priiduga Phuketile, Patongi. Esimese päeva veetsin vedeledes ja midagi tarka ei teinud. Puhkasin, passisin niisama. Täna sai juba esimene suurem tiir linnapeal tehtud. Väga tugev turismipiirkond, kus esmapilgul tundub, et kõige rohkem kuuleb vene keelt ja tänavapildis paistab valgeid rohkem kui kohalikke. Hotellis on Tai kohta normaljonks nett ja sai ka esimesed mängud tehtud. Järgmised 3 päeva mängin ja istun rohkem hotellitoas, kuuendal päeval liituvad meiega Tolmuahv ja ta sõber ning siis läheme uusi maid koos nendega avastama.

Pilte ei ole veel teinud, rohkem midagi tähtsat ei meenu.€10 Pokkerisse

Kõik, kes avavad Unibet’i konto ja teevad esimese sissemakse, saavad koheselt €10 pokkerisse. Lisaks €200 boonust.

€10 saab kasutada €0.02/€0.04 rahamängudes ning pärast 750 flopi vaatamist on €10 ja selle tulemusena saadud võidud Sinu.


REEGLID JA TINGIMUSED
  • €10 lisatakse kontole rahalaua piletina.
  • €10 pilet lisatakse kontole koheselt pärast esimest sissemakset.
  • €10 piletit saab kasutada €0.02/€0.04 panustega NL Hold’em rahalaudades.
  • Kõik €10 pileti tulemusel saadud võidud lisatakse pileti summale juurde.
  • Piletil olev summa muutub sularahaks pärast 750 flopi vaatamist.
  • Kui piletil olev summa muutub sularahaks, siis see kuulub täielikult mängijale.

Seega avades Unibet’i konto nüüd, saad koheselt €10 täiesti tasuta mängimiseks. Kõik võidud liidetakse pileti summale juurde ja kui oled vaadanud ära 750 floppi, siis saad €10 kui ka selle tulemusena saadud võidud endale. Kui kaotad ei juhtu midagi.


Samal Teemal