Re: majanduse offtopic
Wow, ma siiralt loodan, et käisid Tartu ülikoolis enne 1990 aastat ja tänapäeval keskendutakse ikka suhtelise eelise jms teooriatele.
Algselt postitas Pelaja
Vaata postitust
Comment