Re: majanduse offtopic
Väga ei ole. Ma arvan, et maksuhaldur ei sa eraisikule omal initsiatiivil eriti andeks anda seda viivist. See oleks potentsiaalselt korruptiivne. Aga sa võid paluda võimalikult pikka graafikut ja ütelda, et muidu valid pankroti. Seda peaks vast ikka saama. Aga ma pole ise kunagi nendel teemadel halduriga läbi rääkinud, just guessing.
Väga ei ole. Ma arvan, et maksuhaldur ei sa eraisikule omal initsiatiivil eriti andeks anda seda viivist. See oleks potentsiaalselt korruptiivne. Aga sa võid paluda võimalikult pikka graafikut ja ütelda, et muidu valid pankroti. Seda peaks vast ikka saama. Aga ma pole ise kunagi nendel teemadel halduriga läbi rääkinud, just guessing.
Comment