Re: majanduse offtopic
Ma ise leian küll, et kui korteriostuks on raha olemas ja see ei ole kogu su bankroll, vaid ntx 75% or somt. Siis miks mitte.
Pikas perspektiivis peaks ju olema kasulikum korraga välja osta või ei ?
Ma ise leian küll, et kui korteriostuks on raha olemas ja see ei ole kogu su bankroll, vaid ntx 75% or somt. Siis miks mitte.
Pikas perspektiivis peaks ju olema kasulikum korraga välja osta või ei ?
Comment