Re: majanduse offtopic
Linnalahing Tallinnas vene spetsnatzi vastu? :D Sa vist rohkem popsu teinud kui vandalar, ma hästi natuke tahaksin meenutada gruusiat ja nende oluliselt suuremat kaitsevõimet eestiga võrreldes, ning mis juhtus Vene-Gruusia sõjas. Eriti just Gori vallutamine. Eesti kaitsevõime venemaa vastu on praegu maksimaalselt 10 tundi kui heldelt pakkuda ja seda eeldusel, et dessantväed kohe tallinnas ei maabuks ning toompeale sisse ei marsiks.
Ja mis Läti piirist sa räägid, kas sa tead et kaevikusõjad said läbi nii 70 aastat tagasi? Tänapäeva sõda on siiski mobiilsele jalaväele ning toetavale raskerelvastuele üles ehitatud ning selle vastu panna sõduripoisid kes on elus saanud lasta 2 pidemetäit teravmoona kuskil lasketiirus galiliga? Patriotism on tore asi, aga üle ei tasu pingutada.
Partisanisõda nii kaua kuni selgub kas NATO tuleb appi või mitte, Tallinna langemisel valitsuse ülesseadmine Tartusse ning Tallinn - Tartu maantee hävitamine mitmel lõigul, jne. peaksid olema prioriteedid.
Algselt postitas evari1
Vaata postitust
Ja mis Läti piirist sa räägid, kas sa tead et kaevikusõjad said läbi nii 70 aastat tagasi? Tänapäeva sõda on siiski mobiilsele jalaväele ning toetavale raskerelvastuele üles ehitatud ning selle vastu panna sõduripoisid kes on elus saanud lasta 2 pidemetäit teravmoona kuskil lasketiirus galiliga? Patriotism on tore asi, aga üle ei tasu pingutada.
Partisanisõda nii kaua kuni selgub kas NATO tuleb appi või mitte, Tallinna langemisel valitsuse ülesseadmine Tartusse ning Tallinn - Tartu maantee hävitamine mitmel lõigul, jne. peaksid olema prioriteedid.
Comment