Re: majanduse offtopic
+1
Lisaks tuleks oluliselt tõsta erinevaid tarbimismakse, mis tegelikult tähendabki seda et nö edukamad maksavad oluliselt rohkem, aga kisama pistaks ikka Kadri Simsoni eestvedamisel pool Delfit ja lasnamäe "tasuta" ühistranspordi fännid.
Kuniks ühiskonnast enam kui 50% aga oskab lugeda ainult seda palju Ansip ja Parts nendel kulusid tõstavad ei juhtu ka ühiskonna arenguga midagi. Aga nagu ennem öeldud, väga aeglane ja vaevarikas protsess ja need kes seda veavad saavad ikka ette ja taha valimatult sõimata...
+1
Lisaks tuleks oluliselt tõsta erinevaid tarbimismakse, mis tegelikult tähendabki seda et nö edukamad maksavad oluliselt rohkem, aga kisama pistaks ikka Kadri Simsoni eestvedamisel pool Delfit ja lasnamäe "tasuta" ühistranspordi fännid.
Kuniks ühiskonnast enam kui 50% aga oskab lugeda ainult seda palju Ansip ja Parts nendel kulusid tõstavad ei juhtu ka ühiskonna arenguga midagi. Aga nagu ennem öeldud, väga aeglane ja vaevarikas protsess ja need kes seda veavad saavad ikka ette ja taha valimatult sõimata...
Comment