Re: majanduse offtopic
See toimib juba praegu s.t. et inimesed veavad end haigena tööle, kuna hüvitist hakkad saama alles 4st päevast. Ma pole küll kaua haige olnud, aga imo tavalised külmetused/palavikud kestavadki üldjuhul 3-4 päeva.
See oleks ju täiesti absurdne, kui hakatakse inimest sundima kuhugi elama minna. Osad inimesed tahavadki metsas elada ja ma tõsiselt loodan, et ükski riik kunagi seda tõsiselt ei mõtle piirama hakata.
Riigisisene küüditamine?!
Algselt postitas Strawberry
Vaata postitust
Algselt postitas tolmuahv
Vaata postitust
Riigisisene küüditamine?!
Comment