Re: majanduse offtopic
lol, iga kord kui ma midagi sarnast loen, tuleb mulle meelde mu imekaunis blondiin klassiõde, kellel keskkoolis kirjanduse tunnis keset väitlemist juhe kokku jooksis ja mulle teatas: "Aga sinu isa on loll!"
Algselt postitas q_q
Vaata postitust
lol, iga kord kui ma midagi sarnast loen, tuleb mulle meelde mu imekaunis blondiin klassiõde, kellel keskkoolis kirjanduse tunnis keset väitlemist juhe kokku jooksis ja mulle teatas: "Aga sinu isa on loll!"
Comment