Re: majanduse offtopic
Mitte tingimata ei võeta kõige madalama palga soovijat. Mina küll ei võta. Sõltuvalt tööst võtaks sellise, kel on kõige suurem motivatsioon, eelnev haridus/kogemus ja arenguruum. Ja samas realistlik (aga mitte väga madal) palgasoov. Mitte, et madalam tööjõukulu halb oleks, aga pikas perspektiivis saab sealt vähem kätte, sest inimene tõenäoliselt lahkub peagi teisele tööle, teeb tööd halvasti vms. Kui ma otsiks tükitöö alusel kedagi, kes mu aias muru ära niidaks, siis võtaks kõige madalama hinna mõistagi. Aga 50-70% töökohtade puhul ei ole miinimumpalga eest tööle võtmine kokkuvõttes kõige optimaalsem lahendus tööandjale.
Algselt postitas privador
Vaata postitust
Comment