Re: majanduse offtopic
Loogikavigu ei ole.
Kindlasti alahindad summat, mida saad kokku hoida kulusid firma alla suunates, aga see selleks. Põhiline probleem on töötaja vs ettevõtja. On palju põhjuseid, miks enamus eelistab palgatööline olla.
Algselt postitas kuco
Vaata postitust
Kindlasti alahindad summat, mida saad kokku hoida kulusid firma alla suunates, aga see selleks. Põhiline probleem on töötaja vs ettevõtja. On palju põhjuseid, miks enamus eelistab palgatööline olla.

Comment