Re: majanduse offtopic
Jah hea argument, aga siis tekib küsimus, miks rikkad avalikke teenuseid ei kasuta? Nemad kasutavad luksust, mida tegelikult inimene ei vajagi. Maksu üks mõte ongi mittevajaliku piiramine - kes soovib, see maksab.
Pealegi ei tekkinud seda nihet kuskilt niisama sisse, rikkaid ei teki kui poleks olemas vaeseid, ehk siis rikkad pakuvad vaestele krediiti, et nemad kasvataksid rikaste rikkust, kõik on siin sõltuvuses. Samuti võib vaielda, et suured maksud peletavad inimesi eemale, samas aga väikesed sots toetused peletavad samuti inimesi Eestist eemale, ei tehta lapsi, ei meelita võõrtöölisi ja varsti ongi Eesti riik 1 suur tühermaa ümber Tallinna. Kõik need asjad peavad siiski olema tasakaalus, ei saa üheselt väita et sotsiaalne heaolu on ainult vaestele välja mõeldud.
Algselt postitas tolmuahv
Vaata postitust
Pealegi ei tekkinud seda nihet kuskilt niisama sisse, rikkaid ei teki kui poleks olemas vaeseid, ehk siis rikkad pakuvad vaestele krediiti, et nemad kasvataksid rikaste rikkust, kõik on siin sõltuvuses. Samuti võib vaielda, et suured maksud peletavad inimesi eemale, samas aga väikesed sots toetused peletavad samuti inimesi Eestist eemale, ei tehta lapsi, ei meelita võõrtöölisi ja varsti ongi Eesti riik 1 suur tühermaa ümber Tallinna. Kõik need asjad peavad siiski olema tasakaalus, ei saa üheselt väita et sotsiaalne heaolu on ainult vaestele välja mõeldud.
Comment