*** Oktoobri Ohvtopik -- Ametlik leveldamiskuu! ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • variatsioon
    Pokkeritark
    • Nov 2008
    • 5849

    #1471
    Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Oh seda Ohktoobrit! ***

    Algselt postitas lenC
    ah käi ***** retard
    :D hea lõpp. (y)

    Comment

    • leho57
      Grinder
      • Nov 2008
      • 664

      #1472
      Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Oh seda Ohktoobrit! ***

      vaatasin ka just, et ahhaaa niimoodi siis lõppes

      Comment

      • variatsioon
        Pokkeritark
        • Nov 2008
        • 5849

        #1473
        Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Oh seda Ohktoobrit! ***

        aga eks ActionJackson ka paari kuu pärast avastab et ta on busto euro laudade pärast :)

        Comment

        • kalkaan
          Jube Noob
          • Oct 2008
          • 187

          #1474
          Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Oh seda Ohktoobrit! ***

          Lugesin ja lugesin seda teemat ja mõtlesin sellise asja välja. Ärge näkku lööge:

          Mišal ja Grišal on 1500 krooni. Mõlemal on jäätise isu, kuid tunnevad, et selle rahaga isu täis ei saa, tuleb gämbooli isu peale.

          Miša vahetab oma papi 150 taalaks ja teeb Starsis custom laua nl150. Seal flippab 10 korda, makstes iga kord raket 3$. Lõpptulemuseks maksab raket 30$ ning roll välja kandes 2970$. 29700 krooni eest saab päris mitu jäätist.

          Griša aga meeldiva protsendi tõttu läheb mängima eurolaudadesse. Kahjuks saab poiss endale lubada vaid 100€. Läheb flippab siis ka Griša 10 korda nl100’s ja oh imet – võidab ka tema kõik need flipid. Raket kulub 30€ ning lõpus poisil kokku 1970€. Tuleb ka temal jäätise isu peale ja kannab raha välja, 1970€ eest saab ta aga ainult 29550 EEK’i.

          Seega samal ajal, kui Griša juba haiglast välja saab, sööb Miša ikka veel võiduraha eest ostetud viimaseid jäätiseid ning maoloputused ootavad teda alles ees. Olgugi, et tervise seisukohalt tegi Griša äss diili, rahandusministri kohta uues valitsuses talle siiski anda ei saaks.
          Griša võib küll kaval olla – taara ära viia, 50€ juurde kanda ning nl150 gambooli lasta. Siis % on küll sama, kuid selle kohta tuleb öelda, et loll saab kirikus ka peksa. Sama rahaga $ laudades saaks väiksema reigi arvelt tuleva kasumi eest juba naabrimutile ka jäätist anda.

          Edit: enne uimase peaga oli paar lolli viga sisse jäänud. Pidin asja veits parandama.

          Comment

          • rohelinekonn
            Klubi Liige
            • Nov 2008
            • 3808

            #1475
            Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Oh seda Ohktoobrit! ***

            miks banned? head fishid ikka.

            Comment

            • Toots_x
              Õpihimuline Mängur
              • Sep 2009
              • 320

              #1476
              Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Oh seda Ohktoobrit! ***

              Viisakalt läbi lillede.

              Comment

              • leho57
                Grinder
                • Nov 2008
                • 664

                #1477
                Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Oh seda Ohktoobrit! ***

                EINO TÄIESTI VITTUS LIHTSALT. fakin pool ööd grindida ja siis lampi 3x AA ära kräkitud mingi K8o ja QQga jne. türamaivõi. see on nagu needus. ALATI kui 20$ boonust vabastatakse on kohe mingi doomswitch peal. väheeiviitsijuenam!

                Comment

                • Davy
                  Vana Tegija
                  • Oct 2008
                  • 1341

                  #1478
                  Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Oh seda Ohktoobrit! ***

                  Irw vaidlus, aga kui stars teeks eurolauad....siis cap rake oleks 3 eurot, mitte 3USD ja 2 eurot ? See teeb siis break even play eurolaudades 6maxis umbes 0,5PTBB võrra raskemaks "seda muidugi kujutletavas limiidis nagu NL65s" ( eurodes võrreldav limiit dollari NL100 kohta).

                  Comment

                  • teerajaja
                    Grinder
                    • Feb 2009
                    • 815

                    #1479
                    Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Oh seda Ohktoobrit! ***

                    Teen elu esimest Omaha PL tourneyt 2,20$ ja kas see on nii kerge või on lakbox kallal :D 4 out of 39. Pole just suured rahad aga abiks oleks ikka :)

                    Comment

                    • teerajaja
                      Grinder
                      • Feb 2009
                      • 815

                      #1480
                      Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Oh seda Ohktoobrit! ***

                      edit : 5 out of 13

                      Comment

                      • teerajaja
                        Grinder
                        • Feb 2009
                        • 815

                        #1481
                        Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Oh seda Ohktoobrit! ***

                        Final table 3 out of 9

                        Comment

                        • teerajaja
                          Grinder
                          • Feb 2009
                          • 815

                          #1482
                          Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Oh seda Ohktoobrit! ***

                          Well 6 koht, langesin välja pushides 9 9 8 8 käega.

                          Comment

                          • vsiu100
                            Moderaator
                            • Oct 2008
                            • 4253

                            #1483
                            Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Oh seda Ohktoobrit! ***

                            lasin kiire pilguga üle ja siin on mingi 10 lk miskit $ ja € rake ja capi jne vaidlust.
                            keegi kiire kokkuvõtte viicib teha, et teaks kelle poolt olen?

                            Comment

                            • teerajaja
                              Grinder
                              • Feb 2009
                              • 815

                              #1484
                              Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Oh seda Ohktoobrit! ***

                              lenC ja Rage ajavad mõistetavat juttu, millest mõni ei saanud kuidagi aru ???

                              Comment

                              • vsiu100
                                Moderaator
                                • Oct 2008
                                • 4253

                                #1485
                                Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Oh seda Ohktoobrit! ***

                                ok,ty

                                Comment

                                Working...