ESSA
*** Oktoobri Ohvtopik -- Ametlik leveldamiskuu! ***
Collapse
This topic is closed.
X
X
-
Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Oh seda Ohktoobrit! ***
Kas juba on aasta täis foorumil?
Igastahes õnnitlused rankale ja Tigranole, et nii lühikese ajaga oled nii paljude asjadega hakkama saanud ning loomulikult ka minu tänusõnad Teile ja paljudele teistele siin foorumis, tänu kellele olen vähem kui aastaga saanud täisdonkist võitvaks mängijaks (vähemalt ise arvan nii, sest juba teist kuud järjest on kasum üle 1000$).
Comment
-
Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Oh seda Ohktoobrit! ***
Omg, 4-man HU's vastane võitis 7 out of 7 all inni olles igal pool taga VÄHEMALT 60/40.
Fuck math and odds and statistics.
Comment
-
Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Oh seda Ohktoobrit! ***
alustasin oktjaabrit:
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
Comment
-
Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Oh seda Ohktoobrit! ***
Jes Jes!!Algselt postitas VapsikKas juba on aasta täis foorumil?
Igastahes õnnitlused rankale ja Tigranole, et nii lühikese ajaga oled nii paljude asjadega hakkama saanud ning loomulikult ka minu tänusõnad Teile ja paljudele teistele siin foorumis
Comment
-
Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Oh seda Ohktoobrit! ***
Oh sa jutt ongi ju täna juubel - aasta täis!Algselt postitas VapsikKas juba on aasta täis foorumil?
Igastahes õnnitlused rankale ja Tigranole, et nii lühikese ajaga oled nii paljude asjadega hakkama saanud ning loomulikult ka minu tänusõnad Teile ja paljudele teistele siin foorumis, tänu kellele olen vähem kui aastaga saanud täisdonkist võitvaks mängijaks (vähemalt ise arvan nii, sest juba teist kuud järjest on kasum üle 1000$).
Comment
-
Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Oh seda Ohktoobrit! ***
Ühel õhtul möödunud nädalal hakkasime mina ja tüdruksõber end voodisse sättima. Hakkas juba tunduma, et läheb seksiks, kui ta korraga ütles: "Ma ei tunne, et tahaks. Tahaksin, et sa mind lihtsalt hoiaksid
natuke."Ütlesin: "MISASJA??!! Mis see siis nüüd on?!' Nii ta siis ütles sõnad, mida iga poisssõber siin planeedil lausa vihkab
kuulda: " Sa lihtsalt ei taju minu naiselikke emotsionaalseid vajadusi
piisavalt, et ma saaks rahuldada sinu mehelikke füüsilisi vajadusi." Minu hämmeldunud vaatele reageeris ta üteldes: "Kas sa ei võiks mind armastada selle eest, kes ma olen, mitte selle eest, mida ma sinu heaks magamistoas teen?"
Mõistes, et midagi sel ööl ei toimu, jäin magama.Järgmisel päeval võtsin töölt vaba päeva, et veeta temaga aega. Me läksime välja lõunatama ja siis shoppama ühte suvalisse suurde poodi. Ma kõndisin temaga ringi, kuni ta proovis mitut erinevat kallist kostüümi.Ta ei suutnud otsustada, millist võtta, nii ma ütlesin, et võtame siis kõik.Ta tahtis uusi kingi oma uute riiete juurde, ma ütlesin: "Võtame igaühe
juurde ühe paari."Läksime juveeliosakonda, kus ta valis välja ühed teemant kõrva-rõngad. Ma ütlen teile, ta oli nii erutatud. Ta vist mõtles, et vaid veidi veel ja ma olen omadega läbi. Arvan ta üritas mind proovile panna, sest ta küsis veel üht tennise käevõru, kuigi ta ise tennist ei mängi.Ma arvan, ma hämmastasin teda kui ütlesin vaid. "See sobib, kallis." Ta oli peaaegu seksuaalset rahuldust saamas kõigest sellest erutusest.
Ootusärevalt naeratades ütles ta lõpuks: "Ma arvan, see on kõik, kallis.
Lähme kassasse." Ma suutsin end vaevu talitseda, kui poetasin: "Ei kallis. Ma ei tunne, et tahaks."Ta nägu läks täiesti plassiks, kui ta küsis: "Mida?" Siis ütlesin: "Kallis! Tahan, et sa lihtsalt hoiaksid seda kraami natuke. Sa lihtsalt ei taju minu mehelikke rahalisi vajadusi piisavalt, et ma saaks rahuldada sinu naiselikke shoppamise vajadusi."Ja just siis, kui tal oli ilme nagu ta hakkaks mind kohe tapma, ma lisasin: "Miks ei võiks sa mind armastada selle eest, kes ma olen, mitte selle eest, mida ma sulle osta võin?"Nagu te isegi mõistate, tol õhtul ma seksi ei saanud . aga vähemalt see tibi
teab, et ma olen tast targem.
Comment
-
Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Oh seda Ohktoobrit! ***
Allways works against a bad player/semi-blufftard. Nagu see siin.
Ship the 4-man.
Dealt to DareDevil-G [9h Qd]
A4aQt: calls 30
DareDevil-G: checks
*** FLOP *** [Qh Ks Kh]
DareDevil-G: checks
A4aQt: checks
*** TURN *** [Qh Ks Kh] [Qc]
DareDevil-G: checks
A4aQt: checks
*** RIVER *** [Qh Ks Kh Qc] [Qs]
DareDevil-G: bets 3220 and is all-in
A4aQt: calls 2660 and is all-in
Uncalled bet (560) returned to DareDevil-G
*** SHOW DOWN ***
DareDevil-G: shows [9h Qd] (four of a kind, Queens)
A4aQt: shows [6s 4s] (a full house, Queens full of Kings)
Comment
-
Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Oh seda Ohktoobrit! ***
HAHA, lugesin esimest korda, ei saanud pihta, lugesin teist korda, ikka ei saanud aru, lugesin kolmandat korda ja panin laginal naerma ;DAlgselt postitas hotcocacolaÜhel õhtul möödunud nädalal hakkasime mina ja tüdruksõber end voodisse sättima. Hakkas juba tunduma, et läheb seksiks, kui ta korraga ütles: "Ma ei tunne, et tahaks. Tahaksin, et sa mind lihtsalt hoiaksid
natuke."Ütlesin: "MISASJA??!! Mis see siis nüüd on?!' Nii ta siis ütles sõnad, mida iga poisssõber siin planeedil lausa vihkab
kuulda: " Sa lihtsalt ei taju minu naiselikke emotsionaalseid vajadusi
piisavalt, et ma saaks rahuldada sinu mehelikke füüsilisi vajadusi." Minu hämmeldunud vaatele reageeris ta üteldes: "Kas sa ei võiks mind armastada selle eest, kes ma olen, mitte selle eest, mida ma sinu heaks magamistoas teen?"
Mõistes, et midagi sel ööl ei toimu, jäin magama.Järgmisel päeval võtsin töölt vaba päeva, et veeta temaga aega. Me läksime välja lõunatama ja siis shoppama ühte suvalisse suurde poodi. Ma kõndisin temaga ringi, kuni ta proovis mitut erinevat kallist kostüümi.Ta ei suutnud otsustada, millist võtta, nii ma ütlesin, et võtame siis kõik.Ta tahtis uusi kingi oma uute riiete juurde, ma ütlesin: "Võtame igaühe
juurde ühe paari."Läksime juveeliosakonda, kus ta valis välja ühed teemant kõrva-rõngad. Ma ütlen teile, ta oli nii erutatud. Ta vist mõtles, et vaid veidi veel ja ma olen omadega läbi. Arvan ta üritas mind proovile panna, sest ta küsis veel üht tennise käevõru, kuigi ta ise tennist ei mängi.Ma arvan, ma hämmastasin teda kui ütlesin vaid. "See sobib, kallis." Ta oli peaaegu seksuaalset rahuldust saamas kõigest sellest erutusest.
Ootusärevalt naeratades ütles ta lõpuks: "Ma arvan, see on kõik, kallis.
Lähme kassasse." Ma suutsin end vaevu talitseda, kui poetasin: "Ei kallis. Ma ei tunne, et tahaks."Ta nägu läks täiesti plassiks, kui ta küsis: "Mida?" Siis ütlesin: "Kallis! Tahan, et sa lihtsalt hoiaksid seda kraami natuke. Sa lihtsalt ei taju minu mehelikke rahalisi vajadusi piisavalt, et ma saaks rahuldada sinu naiselikke shoppamise vajadusi."Ja just siis, kui tal oli ilme nagu ta hakkaks mind kohe tapma, ma lisasin: "Miks ei võiks sa mind armastada selle eest, kes ma olen, mitte selle eest, mida ma sulle osta võin?"Nagu te isegi mõistate, tol õhtul ma seksi ei saanud . aga vähemalt see tibi
teab, et ma olen tast targem.
Comment
-
Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Oh seda Ohktoobrit! ***
Oh kurja, ongi oktoober.
Märkasin alles siis kuupäeva vaadata kui foorumis topicut nägin, sest mõtlesin, et kes siis nüüd keset septembrit juba oktoobri teemat alustas :D
Comment
TC
Comment