*** Oktoobri Ohvtopik -- Ametlik leveldamiskuu! ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • lenC
    Administraator
    • Oct 2008
    • 6440

    #721
    Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Oh seda Ohktoobrit! ***

    Seal ei saa ühegi käega 100% ajast sama asja teha, AK-ga pead ka mingi 10% callima deceptioni nimel, saad ilusti A-high boardil AQ jms ära stackitud ka.

    Comment

    • variatsioon
      Pokkeritark
      • Nov 2008
      • 5849

      #722
      Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Oh seda Ohktoobrit! ***

      Algselt postitas Rage
      ma ise hakkaisn ka mõtlema sellele, et 3betides callivad meid kas paremad käed vms tugevad... võibolla callides saame rohkem valuet?
      täpselt.. ei ole mõtet trikitada.. callides väiksem variatsioon ja kergem mängida.
      AJ calliks 80%
      AQ calliks 60%
      FULL RINGIS

      Comment

      • ActionJackson
        FPP Pro
        • Jan 2009
        • 231

        #723
        Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Oh seda Ohktoobrit! ***

        Starsi NL25'te vaadata siis kohati kipub asi vägisi Eesti maavõistluseks minema :P
        Täna olen vähemalt kümne erineva eestlasega lauas istunud.

        Comment

        • variatsioon
          Pokkeritark
          • Nov 2008
          • 5849

          #724
          Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Oh seda Ohktoobrit! ***

          Algselt postitas ActionJackson
          Starsi NL25'te vaadata siis kohati kipub asi vägisi Eesti maavõistluseks minema :P
          Täna olen vähemalt kümne erineva eestlasega lauas istunud.
          kuidas üldiselt eestlaste tase on?

          Comment

          • vapsik
            Klubi Liige
            • Apr 2009
            • 5462

            #725
            Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Oh seda Ohktoobrit! ***

            Algselt postitas variatsioon
            kuidas üldiselt eestlaste tase on?
            Pole viga ja ma ei saa, aru miks nii paljud veel NL-25s passivad.

            Comment

            • Bikewarrior
              Bännitud
              • Apr 2009
              • 283

              #726
              Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Oh seda Ohktoobrit! ***

              Algselt postitas Vapsik
              Pole viga ja ma ei saa, aru miks nii paljud veel NL-25s passivad.
              Arvan et tehakse liiga palju cashoute, et edasi ei suudeta liikuda

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #727
                Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Oh seda Ohktoobrit! ***

                Algselt postitas daljoh
                Selline koht nagu Auriga Tatoo...asub Tlns vabaka juures pärnumaanteel....väga hea koht....küsi roltsi! Lasin endale seal oma 2. tattoo teha ja ilmselt ka järgmise teen seal!
                LMAOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO OO

                Ükskord purjus peaga Levikas kohtasin ka miski tättoo venda ja sain sellelt viisitkaarti ja ülla-ülla arva, mis on selle visitka peal - Auriga Tattoo Pärnu mnt 22 :) Aga nimeks Konstantin, mitte rolts... Või ongi see sama?

                Algselt postitas Rage
                kui Hero on SB või BB peal AQ'ga või AJ'ga, ning kõik foldinud kuni BTNini ja BTNi peal on villain kelle steal on 35%+ ja foldib 3betile ka mingi 60%+ siis Hero teeb igal juhul 3beti?
                Callin

                Tra eile sõber ajas nii tilti. Tuli külla, ma samal ajal cashi lasin ja tuli targutama, et mida krt sa foldid, 77-ega, kui UTG-lt $80 stackiga vend avab $12. Ütleme nii, et pea kilo läks ta nahka....

                ¤#&%¤#&%¤#!"#

                Comment

                • daljoh
                  Vana Tegija
                  • Feb 2009
                  • 1032

                  #728
                  Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Oh seda Ohktoobrit! ***

                  ei ole tema...seal on mingi 3 inimest....ma nende teistega ei ole suhelnud.....aga rolts teeb küll hästi!
                  muidu on jah seal keegi kodanik konstantin v mis iganes...mingi "tsikk" on ka vist :D

                  Comment

                  • ActionJackson
                    FPP Pro
                    • Jan 2009
                    • 231

                    #729
                    Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Oh seda Ohktoobrit! ***

                    See on küll rohkem rubriigist küsi pokkeripro'lt aga ... kas shortied kunagi magavad ka?

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #730
                      Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Oh seda Ohktoobrit! ***

                      fkfkfkfkfkkf

                      2 x quadside odsa ja mõlemad korrad tegin super-halvad callid. Bleeeeeeeeeee

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #731
                        Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Oh seda Ohktoobrit! ***

                        Algselt postitas ActionJackson
                        See on küll rohkem rubriigist küsi pokkeripro'lt aga ... kas shortied kunagi magavad ka?
                        Shortstack strateegia nii lihtne, et võid magades ka mängida.

                        Comment

                        • Kris
                          Grinder
                          • Mar 2009
                          • 860

                          #732
                          Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Oh seda Ohktoobrit! ***

                          [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=1ZEGWGRm3Sc&feature=PlayList&p=46C6174BF1B 5277D[/youtube]


                          woot

                          Comment

                          • Rage
                            Klubi Liige
                            • Nov 2008
                            • 6853

                            #733
                            Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Oh seda Ohktoobrit! ***

                            ok.. aga AJ ja AQ'ga callides OOP.. siis edasi mis? kui ei hiti siis check-fold või midgai muud? hittides check-raise?

                            aga ok.. kui ma BB peal olen.. siis steal 35+ mees tõstab ja SB callib siis panen küll raudselt 3beti.. kahe mehe vastu küll ei taha flopi vaatama minna..

                            Comment

                            • Rigged
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 2535

                              #734
                              Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Oh seda Ohktoobrit! ***

                              Ühes teises foorumis on pokkeri alateema ja seal oli topic bad beat, üks vend rääkis järgneva loo:

                              QUOTE(f22gfaKk @ 14 okt 2009, 12:27)
                              Mul oli kolmik , vastasel oli 2 paari.
                              Sain potist raha, siis tuli sama tyyp mulle koju ja andis l6uga, kysis 20krooni ja l2ks 2ra.


                              ROFL

                              Comment

                              • FreakyJason
                                Klubi Liige
                                • Jan 2009
                                • 1381

                                #735
                                Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Oh seda Ohktoobrit! ***

                                Algselt postitas Rigged
                                Ühes teises foorumis on pokkeri alateema ja seal oli topic bad beat, üks vend rääkis järgneva loo:

                                QUOTE(f22gfaKk @ 14 okt 2009, 12:27)
                                Mul oli kolmik , vastasel oli 2 paari.
                                Sain potist raha, siis tuli sama tyyp mulle koju ja andis l6uga, kysis 20krooni ja l2ks 2ra.


                                ROFL
                                Unreal :D

                                Comment

                                Working...