*** Oktoobri Ohvtopik -- Ametlik leveldamiskuu! ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • alaska
    forever
    • Oct 2008
    • 6599

    #1456
    Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Oh seda Ohktoobrit! ***

    Ma ei saa enne magama minna, kuni ActionJackson muudab oma arvamust.

    Comment

    • lenC
      Administraator
      • Oct 2008
      • 6440

      #1457
      Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Oh seda Ohktoobrit! ***

      Algselt postitas lenC
      Ok, oletame et on rahaühik "Tauno(£)" 1 Tauno = $1000

      Durrrril ja kompaniil tuleb mõte teha üks live HS mäng FTP-s(rake cap $3 või £3), on kahtetüüpi lauad: dollarilauad ja Tauno lauad, dollarites mängiksid nad $5000/$10000 blindidega, Tauno laudades £5/£10

      Mängivad ühe käe, sest durrrril on vaja minna soengut kohendama. Käes lähevad durrrr ja Gus Hansen all-in, durrrr võidab kolmede paariga ja saab 200BB poti.

      Dollarilaudades võidaks durrrrr $2M-$3= $1999997
      Taunolaudades võidaks durrrr £2000-£3=£1997=$1997000

      Kui durrrr mängib selle käe dollarilauas, siis ta võidab $2997 sellega.
      see on nii kuldne postitus, et ma hakkan aint seda nüüd quotema

      Comment

      • ActionJackson
        FPP Pro
        • Jan 2009
        • 231

        #1458
        Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Oh seda Ohktoobrit! ***

        Algselt postitas alaska
        Ma ei saa enne magama minna, kuni ActionJackson muudab oma arvamust.
        Never give up! Never surrender!

        Comment

        • ActionJackson
          FPP Pro
          • Jan 2009
          • 231

          #1459
          Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Oh seda Ohktoobrit! ***

          Teie räägite donkamisest, mina räägin BR managemendile vastavalt mängimisest. Kui pean eurodes mängima (PS konverdib mul $ eurodeks), siis mängin kas madalamalt, või kannan raha juurde. Samal limiidil sama winratega mängides võidan/kaotan ma sama palju, ainult ühel juhul on see dollarites, teisel eurodes. Kogu ooper.

          Comment

          • Codecci
            Luuramas Naisteturniire
            • Nov 2008
            • 7574

            #1460
            Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Oh seda Ohktoobrit! ***

            Algselt postitas ActionJackson
            Teie räägite donkamisest, mina räägin BR managemendile vastavalt mängimisest. Kui pean eurodes mängima (PS konverdib mul $ eurodeks), siis mängin kas madalamalt, või kannan raha juurde. Samal limiidil sama winratega mängides võidan/kaotan ma sama palju, ainult ühel juhul on see dollarites, teisel eurodes. Kogu ooper.
            aga kujuta ette, et sa mängid 25/50+, kus kõik potid on automaatselt capitud mis postflop jõuavad

            dollarisaidil maksad 3$, eurosaidil 4.5$

            saad aru või ei saa vä?

            Comment

            • ActionJackson
              FPP Pro
              • Jan 2009
              • 231

              #1461
              Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Oh seda Ohktoobrit! ***

              Algselt postitas Codecci
              aga kujuta ette, et sa mängid 25/50+, kus kõik potid on automaatselt capitud mis postflop jõuavad

              dollarisaidil maksad 3$, eurosaidil 4.5$

              saad aru või ei saa vä?
              Dollarisaidil on BB $50 ja eurosaidil on BB siis $75. 50/3 = 16,6(6), 75/4,5 = 16,6(6).

              Saad aru või ei saa vä?

              Comment

              • kivisaba
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 2514

                #1462
                Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Oh seda Ohktoobrit! ***

                Algselt postitas ActionJackson
                Ikka ei saa aru? Üritan siis punaseks teha.

                Pot on $1000 ja sul võetakse $3 maha.
                Pot on €1000 ja sul võetakse €3 maha.

                Protsentuaalne erinevus on nüüd kus?
                Rake 5% potist cap at 3 ühikut
                30 80 150 200 300 400 ------ suvalised poti suurused dollarites
                1.5 3 3 3 3 3 ----- rake võetud suvalistelt potidelt dollarites

                rake paid 16.5$ = 11€

                20 48 100 133 200 266------- samad potid eurodes
                1 2.4 3 3 3 3 ----- rake võetud eurides

                rake paid 15.4€


                näed oma näite ebapraktilisust ?

                Comment

                • Tupsik
                  Klubi Liige
                  • Mar 2009
                  • 497

                  #1463
                  Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Oh seda Ohktoobrit! ***

                  protsentuaalselt on asi jah sama, aga summaarselt erinev.

                  250/500 $ mängides on rake väiksem, kui 100/200 €'des mängides

                  Comment

                  • lenC
                    Administraator
                    • Oct 2008
                    • 6440

                    #1464
                    Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Oh seda Ohktoobrit! ***

                    Algselt postitas ActionJackson
                    Dollarisaidil on BB $50 ja eurosaidil on BB siis $75. 50/3 = 16,6(6), 75/4,5 = 16,6(6).
                    aga kui võtta dollarisait, kus BB=$75

                    75/3=25 zomgzomgzomg polegi 16,6(6)

                    Comment

                    • ActionJackson
                      FPP Pro
                      • Jan 2009
                      • 231

                      #1465
                      Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Oh seda Ohktoobrit! ***

                      Algselt postitas Tupsik
                      protsentuaalselt on asi jah sama, aga summaarselt erinev.

                      250/500 $ mängides on rake väiksem, kui 100/200 €'des mängides
                      No nüüd kisub minul üha naljakamaks.

                      Comment

                      • Tarmonator
                        Lingiparandaja
                        • Oct 2008
                        • 3274

                        #1466
                        Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Oh seda Ohktoobrit! ***

                        mina saan aru mida action seletab siin, sest ma seletasin ennist sama asja...ja tal on omamoodi õigus

                        aga action...las jääb sinu näide kus daalalauas on bb50$ ja eurolauas bb75$. teeme nüüd nii et daalalauas paneme all-in ja teeme 200bb poti ja maksame 3$ rake'i.
                        aga ärme eurolauas päris all-in pane vaid teeme lihtsalt umbes samasuure poti nagu tegime daalalauas...aga kahjuks maksame nüüd rake'i 3€

                        Comment

                        • ActionJackson
                          FPP Pro
                          • Jan 2009
                          • 231

                          #1467
                          Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Oh seda Ohktoobrit! ***

                          Algselt postitas Tarmonator
                          mina saan aru mida action seletab siin, sest ma seletasin ennist sama asja...ja tal on omamoodi õigus

                          aga action...las jääb sinu näide kus daalalauas on bb50$ ja eurolauas bb75$. teeme nüüd nii et daalalauas paneme all-in ja teeme 200bb poti ja maksame 3$ rake'i.
                          aga ärme eurolauas päris all-in pane vaid teeme lihtsalt umbes samasuure poti nagu tegime daalalauas...aga kahjuks maksame nüüd rake'i 3€
                          Siis ma ütleks, et sitalt mängitud käsi ja sul jäi value võtmata :)

                          Comment

                          • ActionJackson
                            FPP Pro
                            • Jan 2009
                            • 231

                            #1468
                            Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Oh seda Ohktoobrit! ***

                            Ühesõnaga aitab küll. Ma lähen igatahes ära magama. Ma olen mingi 4 tundi siin nagu sohu kive loopinud - kasu ei mingit. Lõpeks pole mingit vahet, kus sa mängid. Tahate võime kookospähklite peale ka mängida, kui Stars need lauad teeks. Kirjutan Starsi supporti, et kas saaks mõned Tarmolauad ka juba korraga lisada, hea durrrriga nagistada.

                            Comment

                            • vennike
                              Pokkerihai
                              • Mar 2009
                              • 1958

                              #1469
                              Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Oh seda Ohktoobrit! ***

                              või jummal, prod või asjad, vaidlevad siin mingite valuutade üle.. mõne aja pärast maksab $ rohkem kui €, siis on teil kõigil pekkis.

                              Comment

                              • lenC
                                Administraator
                                • Oct 2008
                                • 6440

                                #1470
                                Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Oh seda Ohktoobrit! ***

                                Algselt postitas ActionJackson
                                Ühesõnaga aitab küll. Ma lähen igatahes ära magama. Ma olen mingi 4 tundi siin nagu sohu kive loopinud - kasu ei mingit. Lõpeks pole mingit vahet, kus sa mängid. Tahate võime kookospähklite peale ka mängida, kui Stars need lauad teeks. Kirjutan Starsi supporti, et kas saaks mõned Tarmolauad ka juba korraga lisada, hea durrrriga nagistada.
                                ah käi ***** retard

                                Comment

                                Working...