*** Oktoobri Ohvtopik -- Ametlik leveldamiskuu! ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • PokerDevil
    Vana Tegija
    • Oct 2008
    • 1177

    #2281
    Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Ametlik leveldamiskuu! ***

    Algselt postitas Provoker
    fucking vip turnad starsis. Mõlemas hävisin oma medium pocketiga AA vastu.
    Ma sain 100k'sel 1 oudise rrrrriverrrrisssse.. Ses mõttes, et.. No hard feelings. :)

    Comment

    • J0kker
      Grinder
      • Feb 2009
      • 865

      #2282
      Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Ametlik leveldamiskuu! ***

      ittw putsi mis klaver m a ranka jubr pifu jokkrti ja p2rgi juutes. k6ik prolr. peole.klav muda,.er süüdi. alksi ja poppi nagu

      Comment

      • Lutzky
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 1829

        #2283
        Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Ametlik leveldamiskuu! ***

        Algselt postitas J0kker
        ittw ***** mis klaver m a ranka jubr pifu jokkrti ja p2rgi juutes. k6ik prolr. peole.klav muda,.er süüdi. alksi ja poppi nagu
        drugs are bad

        Comment

        • pikk28
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 6695

          #2284
          Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Ametlik leveldamiskuu! ***

          ma sain standard starsi laksu, UTG raise, MP reraise, ma avastan AA buttonilt ja panen allinn, UTG call, MP call. UTG-l 10 10, MP-l ka AA. ofc 10 10 saab runner runner rea. vähemalt juhtus see teisel tasemel :)

          Comment

          • vapsik
            Klubi Liige
            • Apr 2009
            • 5462

            #2285
            Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Ametlik leveldamiskuu! ***

            Algselt postitas pikk28
            ma sain standard starsi laksu, UTG raise, MP reraise, ma avastan AA buttonilt ja panen allinn, UTG call, MP call. UTG-l 10 10, MP-l ka AA. ofc 10 10 saab runner runner rea. vähemalt juhtus see teisel tasemel :)
            Ma ka mingi tobeda flipiga väljas, üldse ikka ei anta respekti ja mingi K8o tehakse nuppe minu QTs vastu :)

            Comment

            • donkament
              Pokkerihai
              • Apr 2009
              • 1945

              #2286
              Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Ametlik leveldamiskuu! ***

              ma sain esimesel levelil utg2 KK, utg 1 paneb ma keevitan otsa, see shoveb ma instacall TT vastas ja obvious river T ning nägemist. Nvm poleks nagunii viitsinud 7k matsi outlastida seal homme vara ärgata vaja.

              Comment

              • kollane
                Pokkerihai
                • Nov 2008
                • 2031

                #2287
                Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Ametlik leveldamiskuu! ***

                ma ei viitsinud mängidagi seda registreerisin ära ja kui pihta hakkas panin akna kinni. kindlasti säästsin närve ja aega

                Comment

                Working...