*** Oktoobri Ohvtopik -- Ametlik leveldamiskuu! ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ActionJackson
    FPP Pro
    • Jan 2009
    • 231

    #1501
    Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Ametlik leveldamiskuu! ***

    Tõmbame sae uuesti käima? Asbestist aluspesu on valmis pandud flamewari jaoks? :D

    Comment

    • rohelinekonn
      Klubi Liige
      • Nov 2008
      • 3808

      #1502
      Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Oh seda Ohktoobrit! ***

      Algselt postitas mihkel88
      LOL, huvitav on mõne inimese arusaamine raha väärtusest või selle puudumisest... kui action jacksonile anda valida, kas maksta rake 3dollarit, 3 euri või 3 jeeni, sis ta ilmselt valiks euri ja tooks umbes põhjenduse, et tema elab euroopas ja tahab eurodes maksta:)
      idioot sa ei saanud aru mis jack rääkis.

      Comment

      • mihkel88
        Jube Noob
        • Oct 2008
        • 140

        #1503
        Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Oh seda Ohktoobrit! ***

        Algselt postitas rohelinekonn
        idioot sa ei saanud aru mis jack rääkis.
        ok.. oli veits meelevaldne tõlgendamine

        Comment

        • vennike
          Pokkerihai
          • Mar 2009
          • 1958

          #1504
          Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Ametlik leveldamiskuu! ***

          ma ka alguses vaatasin, et suht poogen ju. aga kui vaadata asja pokkeritoa poole pealt, siis saab ju asja selgeks. Kumb on pokkeritoale kasulikum, kas saada reigina päevas pool milli euri või pool milli daala ? Ja kes maksab selle vahe kinni ? jackson obv.

          Comment

          • kollane
            Pokkerihai
            • Nov 2008
            • 2031

            #1505
            Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Ametlik leveldamiskuu! ***



            bot ?
            24h jutiga np

            Comment

            • pikk28
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 6695

              #1506
              Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Ametlik leveldamiskuu! ***

              tra sitaks selle ahviga mänginud, ofc mingi terve pere või isegi suguvõsa mängib selle konto alt. krdi SS ahv.

              Comment

              • ActionJackson
                FPP Pro
                • Jan 2009
                • 231

                #1507
                Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Ametlik leveldamiskuu! ***

                Mul pole PTRis kasutajat ja ei viitsi regada ka aga olgu jumal tänatud mozilla add-on'ide eest, mis lubavad selle signupi pasa lihtsalt maha võtta ja sisu vaadata :)

                Comment

                • kivisaba
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 2514

                  #1508
                  Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Ametlik leveldamiskuu! ***

                  see vaidlus oli parim asi mis siin foorumis toimunud on peale suveturniiri ja ranka preflop mängu artikli

                  Comment

                  • pohhui
                    Julm Donk
                    • Jul 2009
                    • 91

                    #1509
                    Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Ametlik leveldamiskuu! ***

                    Algselt postitas pikk28
                    tra sitaks selle ahviga mänginud, ofc mingi terve pere või isegi suguvõsa mängib selle konto alt. krdi SS ahv.
                    Seal PTR graafiku peal on tal see 10K junn esimese oktoobri peal ja total hands on 287k, nii et 2/3 kuuga 277k hände pole paha tulemus :D
                    Winrate ainult üsna kusine.

                    Comment

                    • antnx
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 3102

                      #1510
                      Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Ametlik leveldamiskuu! ***

                      Wtf? te for real vaidlete edasi??? :O

                      Comment

                      • andu_andu
                        Pokkerihai
                        • Jan 2009
                        • 4050

                        #1511
                        Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Ametlik leveldamiskuu! ***

                        hea uus nimi topicul :D

                        Comment

                        • Rage
                          Klubi Liige
                          • Nov 2008
                          • 6853

                          #1512
                          Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Ametlik leveldamiskuu! ***

                          Algselt postitas antnx
                          Wtf? te for real vaidlete edasi??? :O
                          ega me ei vaielnudki imo.. lihtsalt teadjamad üritasid mitteteadjamatele asja edasi seletada.. aga me vist feilisime selles osas...

                          Comment

                          • Rigged
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 2535

                            #1513
                            Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Ametlik leveldamiskuu! ***

                            ***** te vaidlete raisk, ma saan väga hästi aru mida teie räägite, aga see mis meie teile räägime, sellest te fucking aru ei saa.(kuigi see on KA õige, lihtsalt erinevad teemad)

                            Comment

                            • Rage
                              Klubi Liige
                              • Nov 2008
                              • 6853

                              #1514
                              Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Ametlik leveldamiskuu! ***

                              Algselt postitas Rigged
                              ***** te vaidlete raisk, ma saan väga hästi aru mida teie räägite, aga see mis meie teile rääkisime, sellest te fucking aru ei saa.(kuigi see on KA õige, lihtsalt erinevad teemad)
                              no pane oma statement välja.. ja vaatame kas saame õigesti aru...

                              meie statement oli, et olenemata limiidist.. on euro laudades mängides rake suurem kui sama raha eest taala laudades mängida (p.s. ma ei mõtle et $100 võrduks €100)

                              Comment

                              • Rigged
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 2535

                                #1515
                                Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Ametlik leveldamiskuu! ***

                                Algselt postitas Rage
                                no pane oma statement välja.. ja vaatame kas saame õigesti aru...

                                meie statement oli, et olenemata limiidist.. on euro laudades mängides rake suurem kui sama raha eest taala laudades mängida (p.s. ma ei mõtle et $100 võrduks €100)
                                Loe enne mis ma rääkisin, minu statement on et nl100 daala lauas ja nl100 euro lauas protsentuaalselt maksad sama rake.

                                Comment

                                Working...