*** Oktoobri Ohvtopik -- Ametlik leveldamiskuu! ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Rage
    Klubi Liige
    • Nov 2008
    • 6853

    #1621
    Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Ametlik leveldamiskuu! ***

    Algselt postitas ranka
    PokerStars järjest rohkem on mulle pinnuks silmis, järjest rohkem ma teda vihkan!!!
    FTP2win aint krdi shortstackerid madalatel limiitidel ajavad harja punaseks..

    Comment

    • hotcocacola
      HTCCACLA
      • Oct 2008
      • 14473

      #1622
      Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Ametlik leveldamiskuu! ***

      Algselt postitas ranka
      400NL+ mängijatele oleks see supepr hea. 2 mega VPP-d on easy teha + kui iga 4h tagant on vahetus ja 6 erinevat mängijat päevas mängib, siis iga 4h tagant on image muutus, mis mid-stakes loeb sitaks. Sest igal mängijal eri stiil - 1 nit ,teine agro, kolmas station jne.

      Siit küsimus:
      Kas PokerStars lubab kasutada mitu inimest mängimast ühel kontotl? Kui jah lubab, siis PokerStars järjest rohkem on mulle pinnuks silmis, järjest rohkem ma teda vihkan!!!
      muidu on kõik nagu lill, AGA jah see, et mitu userit ühe konto taga .... mmmm see peaks olema illegaalne.

      Comment

      • hotcocacola
        HTCCACLA
        • Oct 2008
        • 14473

        #1623
        Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Ametlik leveldamiskuu! ***

        Algselt postitas Rage
        FTP2win aint krdi shortstackerid madalatel limiitidel ajavad harja punaseks..
        entractionis nl100s on ka neid sitaks (pacificus oli ka neid vähem, a seal oli rohkem mingeid 40-60bb mängijaid), kyll aga need 20bb-ga vennad ajavad maru tilti.

        Comment

        • taasver
          Grinder
          • Oct 2008
          • 584

          #1624
          Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Ametlik leveldamiskuu! ***

          Algselt postitas Codecci
          tra mis mul üldse meelest ära läinud on öelda - eile sain THE POKER MINDSET 'i läbi loetud!!!!! umbes aasta aega läks aega

          kõva raamat
          Ma mingi 5 kuud tagasi alustasin ja pool loetud alles.

          Comment

          • Rage
            Klubi Liige
            • Nov 2008
            • 6853

            #1625
            Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Ametlik leveldamiskuu! ***

            ai hääv nõu taim to löörn.. ai hääv tu grind..

            Comment

            • marxiku
              Õpihimuline Mängur
              • May 2009
              • 471

              #1626
              Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Ametlik leveldamiskuu! ***

              Algselt postitas andu_andu
              veeris
              google translate'ga lähebki kaua

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #1627
                Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Ametlik leveldamiskuu! ***

                Jube.

                Jõin paar siidrit Pärnust-Tallinasse tulles ära ning linna piiril hakkas räige kusehäda. 300m enne kodu, kus oli 2 risti jäänud ei suutnud enam. Lõin auto ukse lahti, käskisin vanamehel järgmise ristini sõita ning lendasin sõbra juurde (3minutit varem leppisin kokku).

                Thank god, et mu sõber elab 300m mu korterist, muidu oleksin tõenäoliselt otse ristile kusenud.

                Ok lõpetame kusemise jutud - jube rõve värk ja lähme tagasi positiivsete asjade juurde. Keegi täna kangi on pannud?

                EDIT: atsetoon, sa tead teda küll :P

                Comment

                • Kris
                  Grinder
                  • Mar 2009
                  • 860

                  #1628
                  Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Ametlik leveldamiskuu! ***

                  headsup on minu tulevik

                  Comment

                  • Johnny Jazz
                    Õpihimuline Mängur
                    • May 2009
                    • 336

                    #1629
                    Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Ametlik leveldamiskuu! ***

                    Algselt postitas ranka
                    Keegi täna kangi on pannud?
                    Mul sõber JUST PRAEGU paneb! Päriselt ka!

                    Comment

                    • SamGold
                      Õpihimuline Mängur
                      • Mar 2009
                      • 302

                      #1630
                      Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Ametlik leveldamiskuu! ***

                      tra ma kaotasin headsupi nais-cpu'le.... tilt!

                      Comment

                      • PokerDevil
                        Vana Tegija
                        • Oct 2008
                        • 1177

                        #1631
                        Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Ametlik leveldamiskuu! ***

                        Algselt postitas Kris
                        headsup on minu tulevik
                        Ära seda nii vara välja ütle.

                        Comment

                        • Kris
                          Grinder
                          • Mar 2009
                          • 860

                          #1632
                          Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Ametlik leveldamiskuu! ***

                          hilja juba :(

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #1633
                            Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Ametlik leveldamiskuu! ***

                            Ma hetkel magama!

                            Kes teab mu numbrit võiks mind üles ajada 20:39:45 (siis on 20m aega duzzik ja 15s kohvitamiseks) hakkab baltikus satikas.

                            Comment

                            • Madis Very
                              Bännitud
                              • Aug 2009
                              • 2951

                              #1634
                              Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Ametlik leveldamiskuu! ***

                              Friendly Tallinn:

                              Hakkasin täna auto pealt lehti pühkima(otse puu all) lukuga õue taga btw... ja esi uks pool lahti ning lukk segi pekstud.. NICEEEEEE !!
                              Õnneks kõik väärtuslik oli korteris.

                              zzzzzzzzzzzzzzzzzz

                              Comment

                              • variatsioon
                                Pokkeritark
                                • Nov 2008
                                • 5849

                                #1635
                                Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Ametlik leveldamiskuu! ***

                                Algselt postitas volga
                                miks sellist pokkerituba ei ole sellise layoudi ja animatsioonidega -- http://www.y8.com/games/Governor_of_Poker

                                btw mai olen
                                imo ei ole eriti ilus.

                                midagi ilusat:
                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                                Comment

                                Working...