*** Oktoobri Ohvtopik -- Ametlik leveldamiskuu! ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Rage
    Klubi Liige
    • Nov 2008
    • 6853

    #1516
    Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Ametlik leveldamiskuu! ***

    Algselt postitas Rigged
    Loe enne mis ma rääkisin, minu statement on et nl100 daala lauas ja nl100 euro lauas protsentuaalselt maksad sama rake.
    veidi segane statement... umbes.. et suurem pall on suurem kui väike pall.. või et ühesuurused pallid on ühesuurused pallid...

    võrdled ju erinevaid suuruseid...

    Comment

    • $$$
      Vana Tegija
      • Mar 2009
      • 1072

      #1517
      Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Ametlik leveldamiskuu! ***

      Algselt postitas Rigged
      Loe enne mis ma rääkisin, minu statement on et nl100 daala lauas ja nl100 euro lauas protsentuaalselt maksad sama rake.
      Su väide on vale. Kui potid lähevad piisavalt suureks, et rake saavutaks oma maksimumpiiri ehk CAPi, siis olenevalt CAPi suurusest (mis on erinevates pokkeritubades erinev, kuna pannakse protsent sama, samas valuutade suurused on erinevad - kusjuures Triobeti toas on see erinev ka toasiseselt) on ka makstud rake suurus erinev.

      EDIT: protsentuaalselt siiski vist ikka on sama?
      ok.

      NICE SAVE, või midagi.

      Kõik kes aru ei saanud kasutage tema lauset, siis ei pea häbenema ^^

      Comment

      • lenC
        Administraator
        • Oct 2008
        • 6440

        #1518
        Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Ametlik leveldamiskuu! ***

        Pange PM, kes aru ei saa, et 3/100=3/100, hea meelega seletan teile.

        Comment

        • Codecci
          Luuramas Naisteturniire
          • Nov 2008
          • 7574

          #1519
          Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Ametlik leveldamiskuu! ***

          kas vihmaga sobib auto pesulasse viia?

          Comment

          • marguzz22
            Vana Tegija
            • Oct 2008
            • 1458

            #1520
            Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Ametlik leveldamiskuu! ***

            Foorumis vaidlemine on üks tänamatu tegevus, sõpradega veel in-real life aga foorumis.

            Comment

            • saast
              Räme Fish
              • Oct 2008
              • 22

              #1521
              Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Ametlik leveldamiskuu! ***

              kui ma ei eksi, siis on üks olukord, millal tasub ka eurolaudades mängida ja nii et see on lausa kasulikum, kui dollarilauad.

              ehk siis eelduseks on see, et sama limiidi euro- ja dollarilaudades on sama tasemega mängijad (ntx NL50$ ja NL50€), ehk su winrate on sama ja sul on bankrolli et mängida ükskõik kummas limiidis, aga sul ei ole br või ei biidi(winrate on oluliselt väiksem) et mängida järgmist dollarilimiiti (meie näite puhul NL100$)

              siis saad sa eurolaudades 1,5 korda rohkem raha, mängides küll 1,5 korda suurematel panustel ja muidugi makstes ka 1,5 korda rohkem raket.

              see on eeldusel, et mängijad on euro ja dollari samas limiidis sama tasemega, kui see ei vasta tõele, siis mu teooria ei vasta ka tõele

              või ma eksin?

              Comment

              • Codecci
                Luuramas Naisteturniire
                • Nov 2008
                • 7574

                #1522
                Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Ametlik leveldamiskuu! ***

                ja kas brändit kõlbab cocaga segada samamoodi nagu rumm koola

                Comment

                • kuco
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 1910

                  #1523
                  Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Ametlik leveldamiskuu! ***

                  Algselt postitas Codecci
                  ja kas brändit kõlbab cocaga segada samamoodi nagu rumm koola
                  Sa pole vist hommikust konjakijoomist ära lõpetanud

                  Comment

                  • hotcocacola
                    HTCCACLA
                    • Oct 2008
                    • 14473

                    #1524
                    Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Ametlik leveldamiskuu! ***

                    codecci alustab päeva HU NL100ga ning kerge siidriga.
                    lõunal läheb asi paremaks, keevitab HU NL400 @ absolutiga
                    ja õhtul kui juba hoog sees, kujutab ette HU NL600s @ hennessyga :D

                    Comment

                    • Rage
                      Klubi Liige
                      • Nov 2008
                      • 6853

                      #1525
                      Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Ametlik leveldamiskuu! ***

                      ma ei saa aru miks inimesed jahuvad nendest limiitidest kus sa mängid taala või euro laudades..

                      Kas te maksate raket vastavalt limiidile kus te olete??? Ei maksa! Te maksate vastavalt poti suurusele ehk net valuele. paluks räägime poti suurustest mitte limiitidest.

                      Comment

                      • vsiu100
                        Moderaator
                        • Oct 2008
                        • 4253

                        #1526
                        Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Ametlik leveldamiskuu! ***

                        Algselt postitas Codecci
                        kas vihmaga sobib auto pesulasse viia?
                        rikas

                        Comment

                        • Codecci
                          Luuramas Naisteturniire
                          • Nov 2008
                          • 7574

                          #1527
                          Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Ametlik leveldamiskuu! ***

                          Algselt postitas saast
                          kui ma ei eksi, siis on üks olukord, millal tasub ka eurolaudades mängida ja nii et see on lausa kasulikum, kui dollarilauad.

                          ehk siis eelduseks on see, et sama limiidi euro- ja dollarilaudades on sama tasemega mängijad (ntx NL50$ ja NL50€), ehk su winrate on sama ja sul on bankrolli et mängida ükskõik kummas limiidis, aga sul ei ole br või ei biidi(winrate on oluliselt väiksem) et mängida järgmist dollarilimiiti (meie näite puhul NL100$)

                          siis saad sa eurolaudades 1,5 korda rohkem raha, mängides küll 1,5 korda suurematel panustel ja muidugi makstes ka 1,5 korda rohkem raket.

                          see on eeldusel, et mängijad on euro ja dollari samas limiidis sama tasemega, kui see ei vasta tõele, siis mu teooria ei vasta ka tõele

                          või ma eksin?
                          aga siis on kuri karjas kui pot on vähemalt 42€, sest siis maksad rake 2.1€, dollarilauas ei maksa kunagi rake üle 2€, isegi kui NL1000, kus võidad ju 6.66x rohkem kui NL100€ lauas

                          Comment

                          • saast
                            Räme Fish
                            • Oct 2008
                            • 22

                            #1528
                            Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Ametlik leveldamiskuu! ***

                            Algselt postitas Codecci
                            aga siis on kuri karjas kui pot on vähemalt 42€, sest siis maksad rake 2.1€, dollarilauas ei maksa kunagi rake üle 2€, isegi kui NL1000, kus võidad ju 6.66x rohkem kui NL100€ lauas
                            seda muidugi, et rake maksam ma rohkem, kui nl1000 lauas, aga nl1000 lauas olen ma kaotav mängija :) ag nl50€ lauas olen ma sama suur võitja kui nl50$ lauas, ainult et kõik on korrutatud euro ja dollari vahelise kursiga, ehk mu teenistus on nii palju kordasid suurem, kui euro on dollarist kallim. eeldusel, et nl50$ ja nl50€ mängijate tasemel vahet pole :)

                            Comment

                            • saast
                              Räme Fish
                              • Oct 2008
                              • 22

                              #1529
                              Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Ametlik leveldamiskuu! ***

                              selle vastu ma muidgi ei vaidle, et 3$ < 3€ :) ma räägin reaalse maailma valikutest, ehk siis laudadest ja erinevate tasemete winratest ja sellest, kus ma tunnis kõige rohkem raha teeniks

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #1530
                                Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Ametlik leveldamiskuu! ***

                                'WTFF?F?

                                Poker Stars $2/$4 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 330692
                                The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

                                Lynnetova (CO): $527.00
                                thevoice72 (BTN): $200.00
                                Hero (SB): $1019.70
                                OReydoAzar (BB): $400.00
                                HuanHuan (UTG): $500.90
                                I The King I (MP): $1119.70

                                Pre Flop: ($6.00) Hero is SB with 3 6
                                4 folds, Hero raises to $12, OReydoAzar raises to $40, Hero raises to $88, OReydoAzar calls $48

                                Flop: ($176.00) J 7 T (2 players)
                                Hero bets $108, OReydoAzar calls $108

                                Turn: ($392.00) 4 (2 players)
                                Hero bets $204, OReydoAzar calls $204 all in

                                River: ($800.00) A (2 players - 1 is all in)

                                Final Pot: $800.00
                                Hero shows 3 6 (high card Ace)
                                OReydoAzar shows 7 8 (a pair of Sevens)
                                OReydoAzar wins $797.00
                                (Rake: $3.00)

                                Comment

                                Working...