Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Potsataja
    õilishing
    • Oct 2008
    • 5270

    #3121
    Re: Filmid ja sarjad

    Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
    "Keskmine sari" ütleb su maitse kohta nii mõndagi. Paremini teostatud kui Thrones, kokkuvõttes second best.
    Mäletan ma õieti, et sulle meeldis ka "Deadwood" ?

    Liigagi paljudel sarjadel on sama viga, mis igasugustel koosolekutelgi. Nimelt, kui "blä-blä" neist eemaldada, oleks tulemus oluliselt efektiivsem ja kestvus lühem, kuid siis ei saaks täis aega, mille eest makstakse.

    Comment

    • Spewmonkey
      Seina Augustaja
      • Oct 2008
      • 2293

      #3122
      Re: Filmid ja sarjad

      Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
      Mäletan ma õieti, et sulle meeldis ka "Deadwood" ?

      Liigagi paljudel sarjadel on sama viga, mis igasugustel koosolekutelgi. Nimelt, kui "blä-blä" neist eemaldada, oleks tulemus oluliselt efektiivsem ja kestvus lühem, kuid siis ei saaks täis aega, mille eest makstakse.
      Mäletad õigesti.

      Comment

      • kuco
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 1910

        #3123
        Re: Filmid ja sarjad

        South.Park.S15E08.Ass.Burgers.HDTV.XviD-FQM.avi

        Comment

        • numnuts
          Grinder
          • Dec 2010
          • 846

          #3124
          Re: Filmid ja sarjad

          Omg at BB hooaja viimane on.
          Lily of the valley. deeem

          Comment

          • fyte
            Pokkerihai
            • Jun 2010
            • 3378

            #3125
            Re: Filmid ja sarjad

            Algselt postitas numnuts Vaata postitust
            Omg at BB hooaja viimane on.
            Lily of the valley. deeem
            Nuts lõpp jep.

            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
            Last edited by fyte; 10.10.11, 18:24.

            Comment

            • overgrow
              Jube Noob
              • Nov 2010
              • 109

              #3126
              Re: Filmid ja sarjad

              Kahju, et breaking bad läbi sai. Tulemas on vist ka uus hooaeg, nii vähemalt wikipedia väidab.

              Comment

              • Jennifer
                Pokkerihai
                • Dec 2009
                • 1503

                #3127
                Re: Filmid ja sarjad

                Huvitav, mida nad uue hooajaga välja suudavad mõelda :P

                Comment

                • Fabulous
                  Pokkerihai
                  • Jan 2010
                  • 2674

                  #3128
                  Re: Filmid ja sarjad

                  Kui viimast kaadrit poleks olnud, siis oleks tänane BB osa IMO väga hästi seriaali viimaseks ka sobinud. Õnneks tuleb üks veel ja ma loodan, et ootamine pole enam nii pikk nagu seda oli kolmanda ja neljanda hooaja vahel ( 14-15 kuud vist ).

                  Comment

                  • KristjanLaas
                    Pokkeritark
                    • Oct 2009
                    • 6450

                    #3129
                    Re: Filmid ja sarjad

                    Nii nuts.
                    Mind oleks ilma viimase kaadrita lõpp ikka väga tilti jätnud, ma arvasin just, et tänu viimasele kaadrile sobiks väga hästi viimaseks episoodiks.

                    Ei jõua ära oodata järgmist hooaega.

                    Comment

                    • jott
                      Jube Noob
                      • Jul 2009
                      • 183

                      #3130
                      Re: Filmid ja sarjad

                      walter võitis. Joogem

                      Comment

                      • leits
                        Hundinui
                        • Apr 2009
                        • 9562

                        #3131
                        Re: Filmid ja sarjad

                        w.w is evil .,. hakkab narkobossiks raudselt

                        Comment

                        • pastilaa
                          kuum poiss
                          • Apr 2009
                          • 7518

                          #3132
                          Re: Filmid ja sarjad

                          Algselt postitas leits Vaata postitust
                          w.w is evil .,. hakkab narkobossiks raudselt
                          Ise loodan, et järgmisel hooajal rohkem Walti naise monolooge ja kõrvalliinina naise-õe shoppamislood. Oleks cute.

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                          Comment

                          • fyte
                            Pokkerihai
                            • Jun 2010
                            • 3378

                            #3133
                            Re: Filmid ja sarjad

                            See Lilly Valley teema oli väga hea imo. Kui tagant järele mõelda, siis Walti poolt geniaalselt planeeritud pmtl (see kuidas ta Jesset manipuleeris, kui too talle koju tuli).

                            Comment

                            • alaska
                              forever
                              • Oct 2008
                              • 6599

                              #3134
                              Re: Filmid ja sarjad

                              Kui siin juba spoilimiseks läks, siis minuarust oli see lõpp eriti ajuvaba. Pean küll uuesti üle vaatama, aga kamoon, Walt ei tapaks mingit last.

                              Comment

                              • minbetmillionaire
                                Õpihimuline Mängur
                                • Jan 2010
                                • 363

                                #3135
                                Re: Filmid ja sarjad

                                Lily of the valley on maikelluke muide niiet kevadel saab igaüks proovida kui mürgine on

                                Comment

                                Working...