Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]
Collapse
X
-
Re: Filmid ja sarjad
2x vaadanud ja selline tubli 9/10 paneks.Algselt postitas Potsataja Vaata postitustA Clockwork Orange -WTF Is This Shit!?
Comment
-
Re: Filmid ja sarjad
no maitsed on erinevad ja kõigile ei saagi mainstream filmid meeldida,
minule näiteks täitsa meeldis "Hellride" http://www.imdb.com/title/tt0411475/
imdb aga reeglina hindab kõik over-the-top filmid värdlemisi madalalt
Comment
-
Re: Filmid ja sarjad
Running Scared - minu hiljutine avastus. Imo märgatavalt parem kui Drive, lõpp võttis küll mõned protsendipunktid maha.
Comment
-
Re: Filmid ja sarjad
IMDB ise ei hinda midagi, kasutajad hindavad.Algselt postitas Maxi Vaata postitustno maitsed on erinevad ja kõigile ei saagi mainstream filmid meeldida,
minule näiteks täitsa meeldis "Hellride" http://www.imdb.com/title/tt0411475/
imdb aga reeglina hindab kõik over-the-top filmid värdlemisi madalalt
Comment
-
Re: Filmid ja sarjad
kusjuures ootasin kehvemat filmi, näitlejad olid ikka super, 10/10, idee oli ka hea aga natuke lahjaks jäi teostus. Täitsa vaadatavAlgselt postitas Maxi Vaata postitusttäna plaanis vaadata http://www.imdb.com/title/tt1259570/ on keegi näinud ja soovitab?
täna siis: http://www.imdb.com/title/tt0134273/
Comment
-
Comment
-
-
Re: Filmid ja sarjad
imo oli suht lamp osa nagu kõik viimased hooajad,ei mäletagi teist sarja mille algus oli nii hea ja lõpp nii halb,kui siis how i met your mother või entourage,need telefonid olid lahedad viimases osasAlgselt postitas Gang Starr Vaata postitustweedsi viimane osa suht rebel..mõtlemapanev.
Comment
Comment