Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Maxi
    Pokkerihai
    • Nov 2010
    • 1849

    #4621
    Re: Filmid ja sarjad

    Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
    palju neid filme on, mille imdb rating on 5 ja see on tegelikult väga hea film?
    point taken :D

    Comment

    • Potsataja
      õilishing
      • Oct 2008
      • 5270

      #4622
      Re: Filmid ja sarjad

      Mõtlesin selle peale.

      Ultraviolet - norm
      Æon Flux - hea
      Immortal (Ad Vitam) - väga hea

      A Clockwork Orange -WTF Is This Shit!?

      Teadagi, maitse üle ei vaielda...

      Comment

      • pastilaa
        kuum poiss
        • Apr 2009
        • 7518

        #4623
        Re: Filmid ja sarjad

        Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
        A Clockwork Orange -WTF Is This Shit!?
        2x vaadanud ja selline tubli 9/10 paneks.

        Comment

        • Maxi
          Pokkerihai
          • Nov 2010
          • 1849

          #4624
          Re: Filmid ja sarjad

          no maitsed on erinevad ja kõigile ei saagi mainstream filmid meeldida,

          minule näiteks täitsa meeldis "Hellride" http://www.imdb.com/title/tt0411475/
          imdb aga reeglina hindab kõik over-the-top filmid värdlemisi madalalt

          Comment

          • Potsataja
            õilishing
            • Oct 2008
            • 5270

            #4625
            Re: Filmid ja sarjad

            Running Scared - minu hiljutine avastus. Imo märgatavalt parem kui Drive, lõpp võttis küll mõned protsendipunktid maha.

            Comment

            • Codecci
              Luuramas Naisteturniire
              • Nov 2008
              • 7574

              #4626
              Re: Filmid ja sarjad

              Algselt postitas Maxi Vaata postitust
              no maitsed on erinevad ja kõigile ei saagi mainstream filmid meeldida,

              minule näiteks täitsa meeldis "Hellride" http://www.imdb.com/title/tt0411475/
              imdb aga reeglina hindab kõik over-the-top filmid värdlemisi madalalt
              IMDB ise ei hinda midagi, kasutajad hindavad.

              Comment

              • Maxi
                Pokkerihai
                • Nov 2010
                • 1849

                #4627
                Re: Filmid ja sarjad

                ma mõtlesingi seda communitit, väljendasin kehvasti ennast

                Comment

                • JohannesJ
                  Grinder
                  • Jun 2010
                  • 684

                  #4628
                  Re: Filmid ja sarjad

                  SoA uue hooaja esimene osa päris karm.
                  krt tahaks oodata kui terve hooaeg väljas ja siis järjest vaadata aga ei suuda :D

                  Comment

                  • Maxi
                    Pokkerihai
                    • Nov 2010
                    • 1849

                    #4629
                    Re: Filmid ja sarjad

                    Algselt postitas Maxi Vaata postitust
                    täna plaanis vaadata http://www.imdb.com/title/tt1259570/ on keegi näinud ja soovitab?
                    kusjuures ootasin kehvemat filmi, näitlejad olid ikka super, 10/10, idee oli ka hea aga natuke lahjaks jäi teostus. Täitsa vaadatav

                    täna siis: http://www.imdb.com/title/tt0134273/

                    Comment

                    • valustyng
                      Õpihimuline Mängur
                      • Apr 2009
                      • 450

                      #4630
                      Re: Filmid ja sarjad

                      boardwalk empire s03e01

                      Comment

                      • Allanaator13
                        FPP Pro
                        • Sep 2009
                        • 285

                        #4631
                        Re: Filmid ja sarjad

                        Keegi uut seriaali otsib, siis võib proovida briti seriaali Hustle

                        Comment

                        • Gang Starr
                          FPP Pro
                          • Sep 2012
                          • 231

                          #4632
                          Re: Filmid ja sarjad

                          weedsi viimane osa suht rebel..mõtlemapanev.

                          Comment

                          • PlanetRJ
                            Jube Noob
                            • Oct 2011
                            • 173

                            #4633
                            Re: Filmid ja sarjad

                            Algselt postitas Gang Starr Vaata postitust
                            weedsi viimane osa suht rebel..mõtlemapanev.
                            imo oli suht lamp osa nagu kõik viimased hooajad,ei mäletagi teist sarja mille algus oli nii hea ja lõpp nii halb,kui siis how i met your mother või entourage,need telefonid olid lahedad viimases osas

                            Comment

                            • Jeebus
                              määäääää
                              • Jun 2012
                              • 1409

                              #4634
                              Re: Filmid ja sarjad

                              weeds on tõesti alla käinud. ja mitte vähe.
                              aga ikka mõjub.

                              Nancy naeratus on lihtsalt jumalik, üks kord on juba osa vaatamist väärt

                              Comment

                              • vsiu100
                                Moderaator
                                • Oct 2008
                                • 4253

                                #4635
                                Re: Filmid ja sarjad

                                ma olen friik.
                                vaatan keskmiselt nädalas 2h kino ja 0 minutit seriaale.

                                Comment

                                Working...