Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Tyler Durden
    FPP Pro
    • Apr 2010
    • 270

    #2821
    Re: Filmid ja sarjad

    Kui keegi soovib vaadata midagi eriti halba, siis sobib selleks hästi "Hobo with a Shotgun" (2011)

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    Comment

    • Potsataja
      õilishing
      • Oct 2008
      • 5270

      #2822
      Re: Filmid ja sarjad

      Algselt postitas dabljuu Vaata postitust
      Võta kergelt neid tabeleid, igaühel on oma TOP ja ongi elu lill.

      Muidu Shawshanki kohta ise arvan, et Stephen King eriti usutavaid asju ei ole kirjutanud nagunii AGA lood kui sellised on tal mõned ikka kuradi head. Vbla pole filmikunst sinu jaoks, või siis katsu rohkem dokumentaalfilme vaadata, seal zhanris ka väga häid asju tehtud ja siis jääb see usutavuse ja mitteusutavuse üle diskuteerimine ära enamus juhul. Vangladokke nagunii ka kõvasti tehtud, häid ma usun.

      The Good, The Bad and The Ugly kohta jälle arvan, et suurelt ekraanilt ja hea soundiga peaks mõjuma küll. Mismoodi sa üldse filme vaatad - .avi ja arvutiekraanilt? Need top filmid seal imdb-s väärivad ka õiget setupi siiski.
      Minu jaoks oli täielik üllatus, et King midagi sellist on kirjutanud. "The Stand", "The Shining", "Carrie", "Children of the Corn", "The Langoliers" jt. on minu jaoks huvitavamad. "The Running Man" on ka omamoodi hea, kuid selle filmi puhul ma tunnen, et midagi jääb nagu puudu. Kusjuures mina arvan, et "The Green Mile" on parem, kui "The Shawshank Redemption".

      Algselt postitas udikaz Vaata postitust
      Godfatherid võiks ikks järjest vaadata:) kas tõesti leidub veel keegi kes ei ole neid kahte filmi näinud :) üllatav. kui sa järjest neid top filme vaatad siis võiksid siia oma hinnangu anda nende kohta. nagu esimese puhl juba tegid :) gl.
      Ristiisa vaatan ma muidugi ikka järjest ära, seda olen varemgi vaadanud. Tegu on ühega vähestest filmidest, mida iga paari aasta tagant võib vaadata peaaegu samade emotsioonidega, mis esimesel korral.
      Last edited by Potsataja; 23.07.11, 15:05.

      Comment

      • donkament
        Pokkerihai
        • Apr 2009
        • 1945

        #2823
        Re: Filmid ja sarjad

        boardwalk empire uut hooaega ootan vast kõige rohkem, teaser kah väljas krt poleks pidanud vaatama, nüüd ootan veel rohkem

        Comment

        • Tyler Durden
          FPP Pro
          • Apr 2010
          • 270

          #2824
          Re: Filmid ja sarjad

          "Source Code"
          Julgen soovitada, kes pole näinud.
          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

          Comment

          • numnuts
            Grinder
            • Dec 2010
            • 846

            #2825
            Re: Filmid ja sarjad

            Kas Entourage s08e01 saab ksukilt juba vaadata`?

            Comment

            • dabljuu
              Õpihimuline Mängur
              • Oct 2008
              • 494

              #2826
              Re: Filmid ja sarjad

              Täna Starsi 65 milestone käe puhul, võtsin chill outiks õhtul ette sellise shedöövri :



              Film ei pruugi meeldida neile , kes vaatavad filmi puhul eelarvet ja staarnäitlejaid. On hoopis selline väike indiekomöödia teemal, mida me kõik siin armastame.

              Näitab ühte USA väikelinnas korraldatavat lokaalset igaaastast illegaalset pokkeriturnamenti, millest võtavad osa kohalikud suht koomilised karakterid.

              Mulle meeldis, ei ole ülim komöödia aga mõned kohad olid väga sellised et raske naeru pidada, eriti siis muidugi kui turka lahti läks ja nutse hititi. Nii on nagu elu käib.

              Comment

              • variatsioon
                Pokkeritark
                • Nov 2008
                • 5849

                #2827
                Re: Filmid ja sarjad

                IMDb rating on positiivne.

                Comment

                • dabljuu
                  Õpihimuline Mängur
                  • Oct 2008
                  • 494

                  #2828
                  Re: Filmid ja sarjad

                  Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
                  IMDb rating on positiivne.
                  http://www.imdb.com/title/tt1536082/
                  Jeps, mind ei häirinud see imdb hinne ja kui veitsa süveneda siis see hinne on 66 hääletaja põhjal võetud keskmine, kellest siis 30 on andnud maksimum 10punni, ja seitse hääletajat 9 punni. Üle poole on ikka väga heal arvamusel filmist. See imdb värk on nagu ta on ma ütlen.

                  Last edited by dabljuu; 25.07.11, 02:23.

                  Comment

                  • kuco
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 1910

                    #2829
                    Re: Filmid ja sarjad

                    Algselt postitas numnuts Vaata postitust
                    Kas Entourage s08e01 saab ksukilt juba vaadata`?
                    Entourage.S08E01.HDTV.XviD-ASAP

                    Comment

                    • donkament
                      Pokkerihai
                      • Apr 2009
                      • 1945

                      #2830
                      Re: Filmid ja sarjad

                      tõmbasin deadwoodi esimese hooaja, vaatasin pool ära ja panin teised insta tõmbama. kahju, et ainult 3 hooaega on :( :( :( :( :( :(

                      Comment

                      • Spewmonkey
                        Seina Augustaja
                        • Oct 2008
                        • 2293

                        #2831
                        Re: Filmid ja sarjad

                        Algselt postitas donkament Vaata postitust
                        tõmbasin deadwoodi esimese hooaja, vaatasin pool ära ja panin teised insta tõmbama. kahju, et ainult 3 hooaega on :( :( :( :( :( :(
                        Nii on.

                        Comment

                        • taipupole
                          Lõpuboss
                          • Oct 2008
                          • 2181

                          #2832
                          Re: Filmid ja sarjad

                          Vaatan, et «Falling Skies» on TP tabelis allalaadimiste numbrilt väga popp. Kas keegi võib kinnitada, et sari muutus pärast esimest osa selgelt paremaks?

                          Comment

                          • Aristotep
                            Grinder
                            • Oct 2008
                            • 605

                            #2833
                            Re: Filmid ja sarjad

                            Kahjuks mitte.

                            Comment

                            • isenseven
                              Grinder
                              • Sep 2009
                              • 598

                              #2834
                              Re: Filmid ja sarjad

                              Entourage uus season

                              Comment

                              • Potsataja
                                õilishing
                                • Oct 2008
                                • 5270

                                #2835
                                Re: Filmid ja sarjad

                                Vahepeal olen igasuguseid huvitavaid filme leidnud ja peab tõdema, et näiteks "Once Upon a Time in the West" on minu arust oluliselt parem, kui varem mainitud "The Good, the Bad and the Ugly" .

                                "Repo Men" on igatahes vägagi usutav tulevikuvisioon. Kõike vähegi hinnalist saab juba praegu järelmaksuga osta ja inimene on alati ise rumal, kui oma võimalusi üle hindab.

                                Comment

                                Working...