Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • k2snakalle
    Pokkerihai
    • Dec 2008
    • 2545

    #2836
    Re: Filmid ja sarjad

    Million Dollar Baby http://www.imdb.com/title/tt0405159/

    tõesti imelik, et mul see film oli siiani nägemata (polnud kuulnudki sellest). Kuidas nüüd öelda... selles suhtes, et natukene aimatava sisuga, nagu enamus hollika movied, aga isegi see aimatav sisu oli väga hea ja 2h möödus ilma venimiseta. Soovitan vaadata, usun et 2h-st kellegil kahju ei hakka (isegi kui ei meeldi sellised filmid)

    Ja no näitlejad... tõeline klassika!

    Comment

    • fyte
      Pokkerihai
      • Jun 2010
      • 3378

      #2837
      Re: Filmid ja sarjad

      Breaking Badi uue seasoni kohta:
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      Comment

      • pastilaa
        kuum poiss
        • Apr 2009
        • 7518

        #2838
        Re: Filmid ja sarjad

        Algselt postitas fyte Vaata postitust
        miks Gus ei kasuta leverage'na Walti suhtes seda, et ähvardaks ta perekonda?
        Tal pole lihtsalt midagi välja pressida temalt. Kõik on juba olemas, ainult tootmise käigushoidmine on see, miks W elus on.

        Comment

        • Codecci
          Luuramas Naisteturniire
          • Nov 2008
          • 7574

          #2839
          Re: Filmid ja sarjad

          Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
          Million Dollar Baby http://www.imdb.com/title/tt0405159/

          tõesti imelik, et mul see film oli siiani nägemata (polnud kuulnudki sellest). Kuidas nüüd öelda... selles suhtes, et natukene aimatava sisuga, nagu enamus hollika movied, aga isegi see aimatav sisu oli väga hea ja 2h möödus ilma venimiseta. Soovitan vaadata, usun et 2h-st kellegil kahju ei hakka (isegi kui ei meeldi sellised filmid)

          Ja no näitlejad... tõeline klassika!
          Mulle ei meeldinud. A noh võib-olla ma olen lihtsalt seksist ja ei oska nais-sportlasele kaasa elada :)

          Comment

          • fyte
            Pokkerihai
            • Jun 2010
            • 3378

            #2840
            Re: Filmid ja sarjad

            Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

            Comment

            • IamAllin
              Pokkerihai
              • Aug 2009
              • 1653

              #2841
              Re: Filmid ja sarjad

              The IT crowd ikka muhedalt humoorikas sari:D

              Comment

              • Codecci
                Luuramas Naisteturniire
                • Nov 2008
                • 7574

                #2842
                Re: Filmid ja sarjad

                Sain just Brigada vaadatud DVD-de pealt. Üsna ok sari (muidu ei oleks 15 väga pikka episoodi vaadanud), aga kohati üsna ridic - sarjal on ainult 3 erinevat taustamuusikat, iga kord kui omad poisid S-klassi Mersudega kuskile sõitsid pandi Brigada muusika taha jne. 2002a sari, aga kohati on tõsiseltvõetavuselt juba A-Rühma tasemel.

                Comment

                • leits
                  Hundinui
                  • Apr 2009
                  • 9562

                  #2843
                  Re: Filmid ja sarjad

                  Kas mulle tundub ert breaking badi uue hooaja osad on kuidagi haiglaselt "venitatud" .. kohutavalt igav on ka imo .. siuke tunne et tahaks quittida sarja

                  Comment

                  • donkament
                    Pokkerihai
                    • Apr 2009
                    • 1945

                    #2844
                    Re: Filmid ja sarjad

                    Algselt postitas leits Vaata postitust
                    Kas mulle tundub ert breaking badi uue hooaja osad on kuidagi haiglaselt "venitatud" .. kohutavalt igav on ka imo .. siuke tunne et tahaks quittida sarja
                    + leitstriljon

                    Comment

                    • Potsataja
                      õilishing
                      • Oct 2008
                      • 5270

                      #2845
                      Re: Filmid ja sarjad

                      Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                      Sain just Brigada vaadatud DVD-de pealt. Üsna ok sari (muidu ei oleks 15 väga pikka episoodi vaadanud), aga kohati üsna ridic - sarjal on ainult 3 erinevat taustamuusikat, iga kord kui omad poisid S-klassi Mersudega kuskile sõitsid pandi Brigada muusika taha jne. 2002a sari, aga kohati on tõsiseltvõetavuselt juba A-Rühma tasemel.
                      Imo on "Brigada" oluliselt tõsiselt võetavam, kui näiteks "Sopranod" ja S-klassi Mersude asemel jäi mulle sellest sarjast meelde hoopis Lamborghini LM002.

                      Comment

                      • leits
                        Hundinui
                        • Apr 2009
                        • 9562

                        #2846
                        Re: Filmid ja sarjad

                        No way .. Sopranod on imo Maailma parim sari mis ever toodetud ... nad võikski järje peale mõelda :D

                        Comment

                        • pastilaa
                          kuum poiss
                          • Apr 2009
                          • 7518

                          #2847
                          Re: Filmid ja sarjad

                          Algselt postitas leits Vaata postitust
                          Kas mulle tundub ert breaking badi uue hooaja osad on kuidagi haiglaselt "venitatud" .. kohutavalt igav on ka imo .. siuke tunne et tahaks quittida sarja
                          Ei maksa muretseda. Mu meelest sigahea sari ja just meeldib see tempovahetus. Iial ei tea, kas järgmine osa on nagu mõne Tarantino filmi actionstseen või üliheade näitlejate ja tekstiga etendus laval (episood "Fly").

                          Comment

                          • Fabulous
                            Pokkerihai
                            • Jan 2010
                            • 2674

                            #2848
                            Re: Filmid ja sarjad

                            Tänane BB oli suhteliselt 'meh' minu arvates. Kogu Marie sub-plot oleks võinud üldse näiteks olemata olla.

                            Entourage oli aga palju parem kui eelmisel nädalal.

                            Comment

                            • mikk2468
                              Vana Tegija
                              • Nov 2009
                              • 1039

                              #2849
                              Re: Filmid ja sarjad

                              Algselt postitas leits Vaata postitust
                              No way .. Sopranod on imo Maailma parim sari mis ever toodetud ... nad võikski järje peale mõelda :D
                              +1

                              Comment

                              • variatsioon
                                Pokkeritark
                                • Nov 2008
                                • 5849

                                #2850
                                Re: Filmid ja sarjad

                                Algselt postitas IamAllin Vaata postitust
                                The IT crowd ikka muhedalt humoorikas sari:D

                                http://www.imdb.com/title/tt0487831/
                                tõesti päris hea.
                                tänud.

                                Comment

                                Working...